Тема узгоджена з адміністрацією (#763416).
Вітаю, Вас, пані та панове, багато років я працював на цьому ресурсі продавцем і посередником, а з 24 лютого я взяв сумки, гвинтівку і пішов на завчасно узгоджену точку зборки. Війна не стала для мене сюрпризом, я готувався до неї багато місяців як фізично так і матеріально. Війна розросталася так стрімко, що всі мої речі були розмародерені. За цей час отримуючи зарплатню в ЗСУ я закупив багато нових речей і спорядження необхідних для ведення бойових дій, але їх треба так багато і вони коштують так дорого, що вимушений звертатися за допомогою, адже перемога це наша спільна справа і за неї доведеться сплатити високу, у всіх сенсах, ціну.
Служу в 47 механізованій бригаді на посаді стрільця-снайпера, скоро знову виїзд згідно бойового розпорядження на Бахмутський напрямок, є нагальна необхідність у придбанні тепловізійного прицілу, який дозволить працювати на коротких та середніх дистанціях, що допоможе відбивати так звані «м’ясні хвилі», вони люблять атакувати вночі, тому це життєво необхідна річ, його вартість 92 тис грн. зі знижкою для військових ціна буде 83 тис грн. Це значна сума і я прошу допомоги в його придбані.
У прикріпленому фото можете побачити те, що я вже придбав власним коштом, це трипод під гвинтівку (20тис), метеостанцію(35тис), далекомір(20тис), і ще багато чого...
В особисті повідомлення зможу підтвердити свою розповідь документально. Навіть 10-50грн це суттєва допомога, за репост буду дуже вдячний.
Ціль: 83 000.00 ₴
Посилання на банку
Номер картки банки
4731 1856 3264 1319 Приватбанк
Paypal - Coinswizard@gmail.com
Коментуйте, нехай тему побачить більше людей, всім дякую!
Ціль: 83 000.00 ₴
Посилання на банку
Номер картки банки
4731 1856 3264 1319 Приватбанк
Paypal - Coinswizard@gmail.com
Ксения_ksen• 08 апреля 2023
Ответ дляNatkash
Дякую.)
Ну, ми купували його як невського маскарадного, як його попередник, але він однозначно нечистокровний: набагато дрібніший. Крім того, дуже вже гіперактивний, попередній був тихий і інтелігентний, теоретично неваки такими і мають бути.
Ух,яка шубка пухнаста товстенька
Kusalochka• 08 апреля 2023
Ответ дляЛЮБА
Да она такая ))) как она меня успокаивала первый месяц войны, да же забыла что Хардика не любит ,на одной ноге она , на второй Хард )))и да же не двигались когда все дрожало …
В питомнике нашем появился магический фамильяр, тоже, наверное, со способностями
Kusalochka• 08 апреля 2023
Ответ дляNatkash
Він розкішний!
Ага, жалко, что мой лимит только два
но я никогда не видела кунов такого окраса
Kusalochka• 08 апреля 2023
Ответ дляЛЮБА
Если буду брать кошек , то это только девоны или сфинксы )))
Хитро
нет шерсти
У меня сейчас 3 породы кошек
Шотландка- ей до нас дела нет , выходит если хочет кушать , или что то надо , вас нет дома и слава богу !убрали , покормили и свободны … и так 11 лет
А вот Бася и Хардик бегут встречать , не отходят когда болеешь или тебе просто плохо, могут да же корм принести))) игрушки то всегда приносят , когда иду купаться выносят дверь в ванную комнату, лучше впустить , сидят возле душевой кабинки и дружно тебя спасают, радуются когда выходишь , как будто реально трр не бе что то угрожало ))) короче они другие !
Kids Store• 08 апреля 2023
Ответ дляKusalochka
Красавчик
Kusalochka• 08 апреля 2023
Ответ дляNatkash
Я навіть не знала, що у Кунів блакитний колір очей буває. Ще й мордочка така миловидна.
Они совсем разные... я когда на укотовление созрела, то первый раз увидела такую кису и она мне через экран сказала, что она моя малышка,мой пингвиненок