Hedonist• 07 апреля 2023

Допомога снайперу ЗСУ, Бахмут.

Тема узгоджена з адміністрацією (#763416).

Вітаю, Вас, пані та панове, багато років я працював на цьому ресурсі продавцем і посередником, а з 24 лютого я взяв сумки, гвинтівку і пішов на завчасно узгоджену точку зборки. Війна не стала для мене сюрпризом, я готувався до неї багато місяців як фізично так і матеріально. Війна розросталася так стрімко, що всі мої речі були розмародерені. За цей час отримуючи зарплатню в ЗСУ я закупив багато нових речей і спорядження необхідних для ведення бойових дій, але їх треба так багато і вони коштують так дорого, що вимушений звертатися за допомогою, адже перемога це наша спільна справа і за неї доведеться сплатити високу, у всіх сенсах, ціну.

Служу в 47 механізованій бригаді на посаді стрільця-снайпера, скоро знову виїзд згідно бойового розпорядження на Бахмутський напрямок, є нагальна необхідність у придбанні тепловізійного прицілу, який дозволить працювати на коротких та середніх дистанціях, що допоможе відбивати так звані «м’ясні хвилі», вони люблять атакувати вночі, тому це життєво необхідна річ, його вартість 92 тис грн. зі знижкою для військових ціна буде 83 тис грн. Це значна сума і я прошу допомоги в його придбані.

У прикріпленому фото можете побачити те, що я вже придбав власним коштом, це трипод під гвинтівку (20тис), метеостанцію(35тис), далекомір(20тис), і ще багато чого...

В особисті повідомлення зможу підтвердити свою розповідь документально. Навіть 10-50грн це суттєва допомога, за репост буду дуже вдячний.

Ціль:  83  000.00  ₴

Посилання на банку
https://send.monobank.ua/jar/mz98FkVqk

Номер картки банки

4731 1856 3264 1319 Приватбанк

Paypal - Coinswizard@gmail.com

Коментуйте, нехай тему побачить більше людей, всім дякую!
delphoto
Natall• 08 апреля 2023
Ответ дляИрина Веселуха
В котячій групі це фото моїх кішечок отримало 1360 лайків
кото щастя
Ксения_ksen• 08 апреля 2023
Ответ дляЛЮБА
Телик смотрит практически не моргая )))
Замерз?)
Амарилис• 08 апреля 2023
Ответ дляЛЮБА
Телик смотрит практически не моргая )))
Що дивиться?
Natkash• 08 апреля 2023
Ответ дляЛЮБА
Вот честно , не знаю , хорошо еще неделя есть . Пасхи напеку , все фантазия закончилась …
Мій чоловік приніс зі своєї сім´ї коронний рецепт, який свого часу дістався від його тата: нарізають майже все свячене з кошика: ковбасу, шинку, яйця, хрін (стружками) і легко підсмажують на маслі, з хріновими бурячками нямка. В принципі, після такої страви в себе вже нічого і не впхаєш, до вівторка питання ’що готувати’ відпадає, а там можна зелений борщ і легенькі салатики зварганити. Ну і ще сирник must have.
Клементина• 08 апреля 2023
Ответ дляИрина Веселуха
Та супер!
Яка милота!
ЛЮБА• 08 апреля 2023
Ответ дляКсения_ksen
Замерз?)
Та нет тепло у нас+ 23
Любит он под пледом
alena2013• 08 апреля 2023
Ответ дляАмарилис
Обов´язково дозбираємо, бо треба подарунок до Великодня *ідарасам передати.
Даже два подарка. На католическую и православную Пасху))
tatka• 08 апреля 2023
І від мене маленький ++
І величезна подяка!
Здоров´я Вам і наснаги!
ЛЮБА• 08 апреля 2023
Ответ дляАмарилис
Що дивиться?
Та фиг знает, что то по телеку гудит , но коту нравится )))
Как в моем детстве говорили - я включила оно уже шло !
Амарилис• 08 апреля 2023
Ответ дляЛЮБА
У него есть на попе , ушах,возле носа и хвост слегка в шерсти .Усов , ресниц у него нет
Абрисів нема? Я не знала, що у сфінксів вони відсутні. Цікаво. Це ж їх орган чуття.
Клементина• 08 апреля 2023
Наша тема майже перша
Дякую всім за котиків
Солодких снів, любі україночки
Я спати!

Переможемо!
alena2013• 08 апреля 2023
Ответ дляЛЮБА
Тоже пока в раздумьях. Пока все уберу, окна помою, то сил на готовку не останется
А такие планы были как у Наполеона))
Ирина Веселуха• 08 апреля 2023
До ранку !
Ксения_ksen• 08 апреля 2023
Ответ дляNatall
Мелатонин попробуйте если еще не пробовали, но завист от производителя и дозировки.
Меня правда он уже не берет, начинала с 3мг, как для меня 3мг ни о чем, вот с 10 был хороший эффект, и высыпалась и в сон не клонило потом...
Сейчас выручает Донормил шипучий - четвертушку или половинку таб, если совсем бессоница накрывает беру целую, но потом правда весь день спать хочется
Ще не пробувала нічого,крім м´яти,трошки клонить в сон,але ефект недовгий
А мелатонін і продається в такій дозировці 10мг також?бачила тільки 3мг
Qney• 08 апреля 2023
Мій какбэ трішки невдоволений тим фактом, що ’шо за суєта після 24.00?’
Амарилис• 08 апреля 2023
Ответ дляКсения_ksen
Можна випити три)
lapulik• 08 апреля 2023
Ответ дляАмарилис
Вже не знаю, що писати, хоч вірші декламуй))
Ок. віршик про циклічність історії...
В ноябре сезон закрыт.
Замерли курорты.
А в Крыму фашист сидит,
К берегам припертый.
Перерезали пути
пушки да винтовки,
И фашисту не найти
дверцы в мышеловке.
Он мечтал собрать в Крыму
много винограда.
Но теперь уже ему
ничего не надо.
Смотрит в даль морскую он,
хмурый и печальный.
Для него теперь сезон
настает купальный.

Стихотворение Самуила Маршака, напечатано в. журнале «Крокодил», № 44, 1943 г.
Амарилис• 08 апреля 2023
Ответ дляQney
Здається не трошки)
Ксения_ksen• 08 апреля 2023
Ответ дляАмарилис
Можна випити три)
Почну з одної)а то ще засну на 3 доби)
ЛЮБА• 08 апреля 2023
Ответ дляАмарилис
Нет у этой породы сфинкса
Амарилис• 08 апреля 2023
Ответ дляlapulik
Ок. віршик про циклічність історії...
В ноябре сезон закрыт.
Замерли курорты.
А в Крыму фашист сидит,
К берегам припертый.
Перерезали пути
пушки да винтовки,
И фашисту не найти
дверцы в мышеловке.
Он мечтал собрать в Крыму
много винограда.
Но теперь уже ему
ничего не надо.
Смотрит в даль морскую он,
хмурый и печальный.
Для него теперь сезон
настает купальный.

Нехай буде пророчим і для цього року
Ксения_ksen• 08 апреля 2023
Ответ дляQney
Ну яка ж мордяшечкапухнастенький трошки Ваш)
lapulik• 08 апреля 2023
Ответ дляАмарилис
Нехай буде пророчим і для цього року
Маршака посадили б)
ЛЮБА• 08 апреля 2023
Ответ дляalena2013
А такие планы были как у Наполеона))
Какие окна? Неее , я пасс , пока нормальная погода не будет , то как в модной песни из тик - тока у всех так само )))
Амарилис• 08 апреля 2023
Ответ дляКсения_ksen
Почну з одної)а то ще засну на 3 доби)
Потім розкажете, як Вам. Бо мені що три, що тридцять три - до опи дверці, буде хатка.
Амарилис• 08 апреля 2023
Ответ дляЛЮБА
Нет у этой породы сфинкса
Завтра щось в інтернеті пошукаю про це, прям зацікавили.
tashara777• 08 апреля 2023
Ответ дляlapulik
Ок. віршик про циклічність історії...
В ноябре сезон закрыт.
Замерли курорты.
А в Крыму фашист сидит,
К берегам припертый.
Перерезали пути
пушки да винтовки,
И фашисту не найти
дверцы в мышеловке.
Он мечтал собрать в Крыму
много винограда.
Но теперь уже ему
ничего не надо.
Смотрит в даль морскую он,
хмурый и печальный.
Для него теперь сезон
настает купальный.

Чудовий віршик! Пророческій !
alena2013• 08 апреля 2023
Ответ дляЛЮБА
Я успела помыть до похолодания пару окон. У нас обещают с понедельника потепление. Хотя до этого тоже обещали, а пошел снег))
Ксения_ksen• 08 апреля 2023
Ответ дляАмарилис
Добре)а чим рятуєтесь від безсоння?
Qney• 08 апреля 2023
Ответ дляАмарилис
Здається не трошки)
Та нє, це трошки, він просто девон-рекс 😂 в них завжди таке