Тільки не про гроші• 07 апреля 2023

помогите выбрать коляску

Уже просто кипит мозг))
читала/смотрела про anex m/l/e, cybex balios s.... и прошу совета 😅 не за 35+ к грн 😅
порекомендуйте свою пожалуйста.
рожать в середине июня... люльки я так понимаю в основном до 6 месяцев...тоесть с Нового года переходить на зимнюю прогулку? как с моделью определиться.... следующей весной я так понимаю нужно будет брать отдельно какую-то лёгкую прогулку....но до весны ещё как-то доездить нужно будет. Из нюансов,у нас маленький лифт, и первые 5 ступенек мне таскать ручками) вес имеет огромное значение,ну и проходимость.
я Кукарача• 07 апреля 2023
Купите бу люльку. А потом выберите прогулку
Везучаяя• 07 апреля 2023
Я купувала Cameleon Bugaboo3
Не знаю які зараз на них ціни, то було давненько.
Легка ,класна, зручна
Люблю її всім серцем і згадую з теплом
Стрекоза любви• 07 апреля 2023
Раджу теж звернути увагу на бу люльку. Вони зазвичай в ідеальному стані після 1-єї дитини. Що можу сказати зі свого досвіду. В мене була Peg Perego. Колеса резинові, гарна амортизація, простора люлька. Влітку не жарко, взимку можна теж добре утеплити. Вона влазила в маленький ліфт. Дуже співчуваю про перші 5 сходинок. Внашому теперішньому під’їзді теж перші 5 присутні. Бачила, що жінка ставила коляску на задні колеса і так спускала. Як підіймає, не знаю.
Це моя коляска, продала її через 8 місяців за 70 відсотків від вартості покупки.
Копуша• 07 апреля 2023
Модель не подскажу, а колеса выбирайте большие, не пластмассовые и не поворотные.
Додекаэдр• 07 апреля 2023
Мої діти в парті народились, то до року спали в люльці. Син до 11 мі, донька до року рівно. Спати в ній ідеально. Це Bebecar stylo. Нещодавно продала за 5 тис після однієї дитини з двома комплектами коліс надувними і на спицах. Для мене вона ідеально була, купувала два рази.
Ms. Сама прямота• 07 апреля 2023
С летним ребёнком я б брала сразу хорошую прогулку, в люльке жарко
У меня, например, ребёнок с 3 месяцев уже в ней лежать не хотел, возила в автолюльке и в 4,5 месяца купила прогулку с реверсом, чтоб лицом ко мне был.
И берите эрго-рюкзак. Лучше всяких люлек
ЕжеМышь• 07 апреля 2023
Была Адамекс эндуро бу 2 в 1.Офигенная. Хорошо входила в лифт. Хорошо стиралась. Колеса протектор так и не стёрлись, продала как новую.
Прогулка потом была Carello. Новая. Откровенное г@вно.на ней сразу сломалось все, причем связывалась с производителем, у них нет запчастей. Очень не довольна.
Щаслива Я• 07 апреля 2023
Для меня Cybex balios s оказалась идеальной. Легкая, компактная, складывается вместе с прогулочным блоком. Ребенок тоже летом родился.
MissGolovchuk• 08 апреля 2023
Cybex balios s, бажано 3 в 1, з автокріслом.
По-перше - вона супер, стильна практична не громіздка, відносно компактна. Легко керувати, складати.по-друге - дуже вигідно потім продавати 😄😅
Масяня Я• 08 апреля 2023
Я теж обираю коляску, передивилась вже всі найкращі на даний момент. Сподобалась joolz hub 2, для літньої дитини прикольно те, що можна придбати спеціальний кокон в прогулянковий блок і використовувати замість люльки. Кокон з накидкою біля 4 тис грн. Сама коляска біля 22 тис грн. Але є один мінус, вона не підходить для дітей вищих 90 см. Кап вже лежить на голові при такому зрості).
А так дуже маневрена, прохідна коляска.

Uppa baby cruiz супер. Але біля тисячі доларів з люлькою.

Подобається ще cybex gazell,

У мене стоїть прогулянковий блок Jane slalom pro, коляска катала старшу дитину, стан супер, купували тоді новою, так і не продала, дуже хочеться нову. Але раціональність каже: купи люльку до Jane , а на літо ще легку прогулку і не мороч голову).
БеллаДонна• 18 апреля 2023
У меня анекс м тайп и те же жилищные условия, что у вас. Так вот я дождусь когда начнет сидеть и сразу прогулочную куплю, очень тяжелое шасси