Попразендовна• 08 апреля 2023
Доньку запросила однокласниця на др
Доньку (13 років) запросила однокласниця на др. Не близька подруга... Я розгублена...не розумію який подарунок дарувати. Поділіться в кого діти такого віку : що дарували... Який бюджет взагалі виділяєте на такі заходи. Дякую.
Ласкове телятко• 08 апреля 2023
Ответ дляВидна міленіалка
1000грн в конверт
Фігня повна на думку більшості дітей
ПростоБелка• 08 апреля 2023
В такому віці дочка сама знає, що дарувати, в основному косметика, якісь ігри
Играю_на_кларнете• 08 апреля 2023
Ответ дляЛаскове телятко
Фігня повна на думку більшості дітей
Та прямо, с 9 лет мы и близким друзьям дарим, они сами говорят, что деньги, я потом придумаю, что купить
Гидроусилитель руля• 08 апреля 2023
В такому віці тільки гроші.
В 10, наприклад, ще люблять подарунки, а далі тільки 💵
Попразендовна
• 08 апреля 2023
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Моя сегодня идет, деньги и бусы дарит.
Скільки грошів і яке намисто? Якщо не секрет? Дякую
Ермолайчик• 08 апреля 2023
Ответ дляЛаскове телятко
Фігня повна на думку більшості дітей
Фігня коли приносять незрозумілі подарунки. А от конверти діти дуже люблять)
Бамбарбия! Кергуду.• 08 апреля 2023
Ответ дляВидна міленіалка
1000грн в конверт
Не хило так, как для подарка просто знакомой
Мая твая не панимать• 08 апреля 2023
моя донька, 13 р., не близькій подрузі дарувала 500грн, і якісь прикраси з A- shopp. Вони люблять цей магазин
іронічна антитеза• 08 апреля 2023
Ответ дляЛаскове телятко
Фігня повна на думку більшості дітей
Не согласна. Заметила, что деньгам больше радуются в таком возрасте, чем подарку. Подаркам больше дети маленькие радуются. Или если знать точно, что хочет и будет довольна.
А так, они уже на что-то собирают деньги.
Фіфачка• 08 апреля 2023
Ответ дляМая твая не панимать
А в нас є?
Фіфачка• 08 апреля 2023
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
На цю суму нічог і не купиш. З меншою просто соромно йти.
Моїй було 12. Вона замовляла подарунки дітям. Одній замовила ловца снов, оскільки він був гривен за 200, люди доклали ще гроші та шоколадку. Замовляла ще сітку для постерів та фоток, то сітка коштувала біля 500. Короче сума 500-600 грн, буде нормально. Якщо не замовили подарунок.
Пилосмок працює• 08 апреля 2023
Дитині був нещодавно День народження, всі подарували по 1 тис грн, одна дівчинка 800грн і цукерки. Це Дніпро.
Бамбарбия! Кергуду.• 08 апреля 2023
Ответ дляФіфачка
Что вы собрались покупать, не пойму, что ничего не купишь?
Фіфачка• 08 апреля 2023
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Нормального нічого не купиш.
Бамбарбия! Кергуду.• 08 апреля 2023
Ответ дляФіфачка
Нормального нічого не купиш.
Ну да, сумочку от селин не купишь
Щаслива Я• 08 апреля 2023
Моїй подруги ніколи гроші не дарували, тільки родичі. Були м´які іграшки, плед, бомбочки для ванни, настільні ігри і т.п., пізніше двоє дівчат вдарились в k-pop, то їм стали дарувати різні тематичні сувеніри, одного разу приперли картонну фігуру якогось корейця з BTS. ))
тогдалия• 08 апреля 2023
близькі подруги по 1т.грн., дальні - 500грн. Одна дівчинка термос, судочок і записничок Мавка
АнтиТроль• 08 апреля 2023
Ответ дляПилосмок працює
Я чогось не розумію в цьому житті. В мене є можливість подарувати 1 тис грн, але вважаю це не для дитячого ДН формат подарунку. Це ж діти. Краще в будь-якому випадку купити щось. На ту ж тисячу. І я своєму сину роблю свято з дітьми для спілкування та гри, а не для отримання грошей. Навіть не задумувалась про те що хто подарує.
Шаманю второпях• 08 апреля 2023
Ответ дляЩаслива Я
😂моя тоже такую фигуру хотела. Но пуйло нарушил планы. А так кто в теме, им понравится.
АнтиТроль• 08 апреля 2023
Ответ дляФіфачка
Нічого, що діти ще не заробляють? І чому я повинна товарно-грошові відносини заохочувати в дитячому колективі? Ці понти ’хто більше’ відповідні жіночки пропагують у своїх колективах аля блондинок.
АнтиТроль• 08 апреля 2023
Ответ дляЩаслива Я
Вважаю це правильним.
Пилосмок працює• 08 апреля 2023
Ответ дляАнтиТроль
ну їм по 15-16 років і суми ніхто не озвучував, я сама була здивована. Але й День Народження був не дитячий, це була поїздка містом у лімузині, квест- кімната та ресторан, у якому була вечірка.
Я робила формат для своєї дитини, подарунки-це взагалі не головне.