заспокойте(((
За ким я буду?• 07 апреля 2023
Нет, конечно. У меня после ковида повышались, у свекрови на фоне образа жизни (лишний вес, жирная пища, мало воды, мало движения)
Сейчас принимает препараты, похудела, в норме .
Сорока-ворона• 07 апреля 2023
Онкология подтверждается гистологией, а не анализом крови. Когда люди уже перестанут себе голову фигнёй разной забивать.
За ким я буду?• 07 апреля 2023
Ответ дляAgnessa7
В мене вони вже так тримаються кілька років і все ростуть потихеньку
А гематолог что говорит?
Смячиком• 07 апреля 2023
Ответ дляAgnessa7
Когда меня волновал анализ крови, я посетила гематолога , сделали кт с контрастом и сплю спокойно
За ким я буду?• 07 апреля 2023
Ответ дляAgnessa7
Направив на обстеження всього, щоб виключити онкологію. УЗД, ФГДС, вузькопрофільні лікарі
Вы обследуйтесь, это не лишнее. Может быть как раз кардиолог Вам поможет.
Ответ дляЗа ким я буду?
А які препарати приймає свекруха? я кардіомангіл , але не допомогло. Зайвої ваги немає, не худла різко, лікувала ЖКТ, але й контрольні аналізи крові залишилися такими ж
Смячиком• 07 апреля 2023
Ответ дляAgnessa7
Я відвідала гематолога, він направив на обстеження всього. Але контраст кишківник так не покаже, як колоноскопія((
Покажет
За ким я буду?• 07 апреля 2023
Ответ дляAgnessa7
Она принимает Ксарелто
За ким я буду?• 07 апреля 2023
Ответ дляAgnessa7
Я делала себе гастро и колоно под одним медсном. Прекрасно переносится, никаких ощущений.
Ответ дляСмячиком
Я б теж одним махом зробила КТ, але чомусь мене направили до всіх лікарів, якщо можна було б просто зробити КТ. Питання про гроші не стоїть, краще КТ, ніж колоноскопія. але доводиться прилухатися до лікаря
За ким я буду?• 07 апреля 2023
Ответ дляAgnessa7
саме про це я й думаю. але лякають ризиком ’прободения’ кишківника, людина ж під наркозом не відчуває і не просигналізує
Кто пугает? Там видеоконтроль.
За ким я буду?• 07 апреля 2023
Ответ дляAgnessa7
Нет. Совсем не лучше. КТ имеет свои показания и свои побочные эффекты. Вам врач всё правильно назначил.
Смячиком• 07 апреля 2023
Ответ дляAgnessa7
А что за гематолог? Я была в частной онкоклинике, сдала много анализов которые нужны были в моем случае и кт. Назначили лечение и через месяц моя многолетняя проблема была решена
До этого гоняли другие врачи по всем узкопрофильным и ничего за 5 лет не могли найти
Ответ дляСмячиком
Гематолог в обласній поліклініці. Чи що саме ви мали на увазі? Сказала, якщо всі обстеження не викличуть підозр, то будуть на Київ відправляти на дороговартісний аналіз крові, подробиць я вже не питала, бо й так була ошарашена
Ответ дляСмячиком
То у вас саме з кров’ю були проблеми? Мене ще питала, чи є синці без ударів? тобто крововиливи на ногах, а в мене такі є
Юлия250694• 07 апреля 2023
Вас мабуть щось конкретне турбує або ви щось конкретне лікуєте, що питаєте за онкологію? Причин високих тромбоцитів є бнзліч: запалення, вірусні та аутоімунні захворювання.
Кружите меня,кружите• 07 апреля 2023
Ответ дляAgnessa7
Туберкулёз исключите...
Ответ дляЮлия250694
Турбує лише хронічний тонзиліт і вічно закладений (підтікаючий) ніс. Інколи загострюється ЖКТ
Юлия250694• 07 апреля 2023
Ответ дляAgnessa7
Ось все це і може бути причиною...особоиво тонзіліт.
Ответ дляСмячиком
а не могли б Ви сказати, які саме аналізи ви здавали та що і чим Вас лікували? лікували саме кров? можна в лічку. Дякую заздалегідь