Не будь КакСвета• 07 апреля 2023

Завжди! Перевіряйте отримані замовлення! навіть у перевірених продавців

Отож, олх, звичайно. Роблю там покупки та продаю досить давно. Усе було чудово! Є свої критерії вибору: звичайно, рейтинг, як давно створено акаунт, відсоток продажів і т.д..´
І от сталося: купила Новий ( як сказано в оголошенні) літній костюм дитині. Перевірений продавець..Прийшло: секонд! Плями!
Написала, навіщо обманули, що новий? Довірилася, не оглянула на пошті. Хочу повернути, доставку оплачу. Читає, не відповідає...
Пробиваю номер: немає ні у вайбері, ні у телеграмі, в гетконтакті і т.д..Телефоную, підіймає слухавку чоловік, на запитання де Аня, каже, що він на роботі і кидає слухавку.

Зайшла в акаунт, накидала скарг на оголошення.
Через кілька годин нарешті відповідає: ви що, які плями, то ви поставили, коли міряли 🤬. Вказано нове, бо воно як нове. І що, що секонд, це усього навсього копійки ( 200 грн/ зі знижкою). Можу скинути 50 грн.

Не скаржуся!! просто раджу. Завжди перевіряйте, що вам надіслали. Я тепер заріклася забирати наосліп. Хоча, повторюся, до цього часу завжди було усе чудово.

Чекаю, що буде далі..
Бибер-анонимер• 07 апреля 2023
У каждого свое представление’як нове’
Локшина на вухах• 07 апреля 2023
Ви олх доставкою замовляли? Там же можна на пошті подивитися, і якщо не підходить, відмовитися. Я так пару разів взуття замовляла з приміркою.
автор Не будь КакСвета • 07 апреля 2023
Ответ дляБибер-анонимер
У каждого свое представление’як нове’
Так, це вже зрозуміла на власному досвіді. Але ж плями, ну блін
Стигла полуниця• 07 апреля 2023
Всегда проверяю.
Самая СоветЧиваЯ• 07 апреля 2023
Эх, у меня тоже фигня случилась. Прислали костюм то новый, но с явным сильным производственным браком ткани, который я не заметила, т.к. он с внутренней костюма в основном виден. А когда уже через день померяла и увидела дома, то уже поздно. Поставщик принимает претензии только при осмотре на почте и составлении акта. И продавец утверждает что такого никогда не было, а мне вот не повезло.
Автопортрет нурофена• 07 апреля 2023
Можна і на новий поставити пляму.
Продавець впевнена в своїй правоті, Ви у своїй.
Я_и_моя_собака• 07 апреля 2023
Будете тепер уважні
Мені теж нещодавно продавець такий хлам вислав добре, що олх-доставкою, відмовилася
На її питання навіть не відповіла
Це ж треба такою наглою бути і ще питати, що сталося
И.О. человека• 07 апреля 2023
Ну так вы сами понимаете, что надо проверять на почте все. Я если не проверяю, то мысленно ответственность беру на себя. Ситуации всякие бывают - и продавцы недобросовестные или не досмотрела, и на почте лазят по посылкам и лапают, и покупатели то порежут при распечатывании товар, то сами пятен или потняков наставят при примерке. Помню, как пару лет назад одна покупательница сделала возврат, залив в посылку с новым костюмом бутылку машинного масла. А продавец пришла и на камеру с оператором это дело открывали...
автор Не будь КакСвета • 07 апреля 2023
До речі, тиждень тому на шафі була схожа ситуація - повернула. То стільки гидоти начиталася від продавця. І що не ходила на пошту, і що я хотіла за 300 грн. А я просто у шоці, як можна втюхувати заношені футболку та шорти б/у за 300 грн і ще пред´являти претензії потім чому не підійшли. Усі такі багаті?
автор Не будь КакСвета • 07 апреля 2023
Ответ дляСтигла полуниця
Всегда проверяю.
Я тепер з вами!
И.О. человека• 07 апреля 2023
Ответ дляНе будь КакСвета
Эм, а и правда, что вы хотели за 300 грн? Посмотрите, сколько сейчас одежда новая стоит.
автор Не будь КакСвета • 07 апреля 2023
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Можна і на новий поставити пляму.
Там така пляма, що 1000% видно, що не новопоставоена! Застірана, від фруктів явно. Тканина у тому місці витягнулася, так терли. На фото не помітно. А от в руках одразу.
Анонім Завгосп• 07 апреля 2023
Я так полотенца купила 6 штук, новые.
Забрала и обомлела.
Автор на морозе и в жалобе.
автор Не будь КакСвета • 07 апреля 2023
Ответ дляИ.О. человека
Так, але ж літня дитяча річ...аж бридко стало
Анонім Завгосп• 07 апреля 2023
Ответ дляИ.О. человека
Так и стоит, если поискать
И.О. человека• 07 апреля 2023
Ответ дляАнонім Завгосп
Так и стоит, если поискать
Да расскажите. То, что стоит 300 грн - на месяц дай бог хватит относить, а потом разлезется.
ПотеряласЯ Я...• 07 апреля 2023
Я замовляла дитині риб’ячий жир, спитала термін придатності. На банці було стерто частково цифри, було схоже на названий термін але так що точно не встановити. Я відмовилася. То продавець навіть дзвонила і питала про відмову, мовляв у неї гарний рейтинг і банки з погано нанесеним терміном бувають часто, і уваги вона на це не звернула.
Почекуха• 07 апреля 2023
Многие продавцы пишут нове. А в описі читаю - одягли рази два три. І...здрасте...
автор Не будь КакСвета • 07 апреля 2023
Ответ дляИ.О. человека
Заношений секонд, вибачте.. не коштує 300 грн за футболочку та шортики трикотажні
Анонім Завгосп• 07 апреля 2023
Ответ дляИ.О. человека
А вы детское на годы покупаете, чтобы еще внуки его донашивали?
автор Не будь КакСвета • 07 апреля 2023
Ответ дляАнонім Завгосп
Так и стоит, если поискать
Так, я вже набрала дитині НОВИХ речей фірмових в продавалці за 100/120/150 гривень. Прольоти різні
Неновая почта• 07 апреля 2023
Ответ дляПочекуха
вот именно!
как же они задолбали,
новое это новое!!
дамаАмстердама• 07 апреля 2023
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Можна і на новий поставити пляму.
Продавец, призналась, что секонд, а для некоторых это не допустимо. Тем более это летний костюм, ребенку.
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 07 апреля 2023
Ответ дляАнонім Завгосп
На сезон. И чтоб ребенок ходил в новом, а не в чужих обносках
Я_з_Франека• 07 апреля 2023
Та всегда надо проверять . Я на мейк-папе заказала сыворотки миниатюрки на 1000 грн, пришли а я и не проверила , кинула так запакованые . Открыла через месяц -а там старье вонючее . Оно долго рассматривали мою жалобу , но потом сказали что я сама лох , не проверила . Теперь все проверяю
Радостина• 07 апреля 2023
Ответ дляНе будь КакСвета
Кто мешал осмотреть на почте?
автор Не будь КакСвета • 07 апреля 2023
Ответ дляПочекуха
Якби так було написано в оголошенні, то тоді без питань. Але чітко вказано: НОВИЙ
Мядуза аля моргонер• 07 апреля 2023
Ставлю фільтр на олх тільки нове,70% оголошень: вдягли один раз або стан нового,без дефектів(а нове хіба з дефектами буває).
Анонім Завгосп• 07 апреля 2023
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
А сколько длится сезон для трикотажных шорт?
И.О. человека• 07 апреля 2023
Ответ дляАнонім Завгосп
Я нет, но автор такое и хочет за 150 грн