Бубль Гум)• 07 апреля 2023
Какое авто Вы купили бы?
Проголосуйте что выгоднее и лучше в обиходе?
Результат:
вже голосів:
69 (67.65%)
Toyota RAF 4
23 (22.55%)
Kia sprtage
10 (9.8%)
Hyundsi tucson
ГоловнаЯ• 07 апреля 2023
Тойота, але я їх прихильник, всі мої машини були Тойотами, зараз Toyota CHR. У чоловіка Мазда, для мене не те…
Треба підробіток• 07 апреля 2023
Ответ для5cmhybyna
я б не купувала. Краще купити квартиру в центрі і не їздити
Малая Налегке• 07 апреля 2023
Ответ для5cmhybyna
Не всім тільки в центр треба їздити
Малая Налегке• 07 апреля 2023
Ответ для5cmhybyna
в тому й суть, що не їжджу звідси. 4 роки не покидаю з початку ковіду і ніяких проблем. Всі до мене їдуть
Ми за Вас раді. Але не всім треба в центр. У людей є справи і за містом, чи там, де метро не їздить.
Полуничка• 07 апреля 2023
Я декілька років мріяла про спортеж, але коли прийшов час купувати авто, то це став равлик)). Гарнюня.
Весела бджілка• 07 апреля 2023
Ответ дляГанцю в кєдах
Только Тойота❤️
Смотря что к одному сажусь в тойоту, ну такое 9 отдыхает, у у второго токсикоз идеален
Весела бджілка• 07 апреля 2023
Ответ дляЧай не пью, только кофе
У нас был примерно такой же выбор, но купили cx5)
Класс, отличный выбор
Полуничка• 07 апреля 2023
Ответ для5cmhybyna
шо можна робити за містом. На природу можна на поїзді доїхати якщо приспічить. Для всього іншого є авіа
Ви така цікава. В мене проблемка, поїзди на дачу не їздять. А 7 км пішки я не пройду, ножки хворі.
Весела бджілка• 07 апреля 2023
Ответ дляГанцю в кєдах
Только Тойота❤️
Реально? Любая. ? Сейчас знакомый на раве ездит, ну это же просто жессть
Полуничка• 07 апреля 2023
Ответ для5cmhybyna
тому й хворі шо ви не навантажуєте
Та ні, ще в дитинстві кістку видалили, онкологія. І таке буває.
Малая Налегке• 07 апреля 2023
Ответ для5cmhybyna
А де в Україні зараз літає пасажирська авіація? Чи може поїзди в кожне село їздять?
Ага, тільки природа. Багато підприємств працюють за містом, люди живуть за містом і мають ділянки та городи за містом, до батьків та родичів їздять і т.д.
Ответ дляМалая Налегке
зараз не літає, через 2 роки почне літати.
Мандолина Бу• 07 апреля 2023
Ответ для5cmhybyna
Жах так жити
Мандолина Бу• 07 апреля 2023
Ответ дляВесела бджілка
Я их тоже ненавижу )) не понимаю восторгов. Рав- гавно
Допоможіть знайти• 07 апреля 2023
Ответ дляВесела бджілка
Новое? Туксон без вариантов
в обслуживании дорогая. Когда-то купил свекр в автосалоне, машина дорогая, до сих пор мучается с ее постоянными ремонтами и мужа напрягает этим. А муж его уговаривает избавится от нее и взять не такое прожорливое авто взамен