Попадалочка• 08 апреля 2023

В кого вже дорослі діти з неврологічними проблемами?

Без серйозних діагнозів, але з наслідками родових травм, якими вони виросли, ким стали, чи залишилися проблеми в дорослому віці?
PANTERA_KET• 08 апреля 2023
Ответ дляПерша леді колгоспу
А сколько ему сейчас?

Перша леді колгоспу• 08 апреля 2023
Ответ дляPANTERA_KET
Может еще перерастет.
Пупс• 08 апреля 2023
Ответ дляSvetlana-7070
Також за свого переживаю, СДВГ ((( ніби норм, а придивишся в спілкуванні з однолітками на його поведінку, то купа моментів вилазить ((( також простимульовані пологи, я би тих лікарів сама стимулювала ....
А які симптоми були і в якому віці появилися?
У мене також була стимуляція, бо високий тиск у мене був, стимулювали в деньь ПДР, дитині зараз 2.3....почитала тему і занепокоїлася.
Пупс• 08 апреля 2023
Ответ дляКоварная Зая
И у меня. Окситоцин, родилась фиолетовая.
У мене також була стимуляція, бо високий тиск у мене був, стимулювали в день ПДР, дитині зараз 2.3....почитала тему і занепокоїлася.
Пупс• 08 апреля 2023
Ответ дляKhmelnichanka
В мене ще не доросла, але майже: підліток.

Букет з неврології та психіатрії.
Деякі проблеми з дитинства на цей час майже повністю скомпенсувались (СДУГ), деякі - на жаль, ні, (когнітивні та інтелектуальні).
Маю надію, що в дорослому житті зможе жити самостійно, але не факт.
Працюємо в цьому напрямку :).
В будь-якому випадку варіант доньки набагато легший за варіант сина, тому, для мене донька майже норма, хоч якщо об´єктивно, то до норми там далеко.
Але все пізнається в порівнянні.
У Вас в обох діток проблеми?
Лікарі називають причину?
ХвилювАллочка• 08 апреля 2023
Ответ дляБокс-орун
Моей дочке только 14, но у нее уже выявлено нарушение эмоционально-волевой сферы. У меня самой органическое расстройство личности. У отца дочки (моего бывшего мужа), похоже, тоже есть какие-то психические отклонения
Это недоразвитие либо повреждение в лобных долях если не ошибаюсь. Может быть при сложной беременности и родах.
Самое главное увлечь ребенка чем то стоящим и важным для него до того момента пока его увлекут улица и плохая компания. Это должны быть кружки по интересам с раннего детства , чтоб к переходному периоду у ребенка был сформирован круг общения из положительных персонажей со схожими ценностями. Таких детей надо занимать чтоб не оставалось времени на плохое , но эти занятия должны нравится ребенку чтоб он не ушел в оппозиционное поведение. Потому иногда чтоб найти то ,что по душе приходится пробовать десяток кружков и занятий.
Бокс-орун• 08 апреля 2023
Ответ дляХвилювАллочка
Нет. Мы делали МРТ. С лобными долями у нее все в порядке. Беременность и роды у меня протекали без осложнений
Благоуханочка• 08 апреля 2023
Моїй дитині майже 15 і мені все страшніше.
Вона і ззовні ще геть пташечка, і ментально років 10-11… Геть не з цього світу. Аспі.
Спілкується з дітьми, сильно молодшими за віком. Навіть тим, кому років 12, з нею вже нецікаво(
Вчиться важко і вдома. Заледве навчили читати, в 9 років, але нині мови йдуть гарно, особливо, англійська. Математика дуже туго. Вона не бачить всієї картини, не прораховує дії наперед, працює лише за навченим шаблоном, при найменшій похибці ступор.
Книжки не читає. Навчила користуватись переказами та скороченим текстом, хоч так… Твори дуже важко йдуть. Якийсь набір розрізнених фраз ні про шо.
На фізику і хімію ми тупо забили. Це їй надто складно. Вчить таблицю мєндєлєєва, то й всьо. Гарно знає географію, подобається. Бачу, що схильна до творчості, явно не технарь. Ідеально було б поїхати десь до Британії пожити, мову довести до ідеалу, потрапити в толерантне середовище… Але вже є, як є.
Є спастичні прояви неврології, дивні рухи очами, скутість, хода косолапа. Коротше, чим далі, тим важче.
А загалом, дуже світла, чуйна, душевна дитина, щира та глибока. Я постійно відчуваю свою провину, не розумію, що і коли зробила не так((( Гіпоксія, кошмарна плацента, апгар 9, але ж я бачила це фіолетове котеня вагою 2700. Яке там 9… Але зі мною навіть акушерка поговорити не встигла, бо далі був наркоз і операція. То я і не знаю, шо і як було.
Досі не розумію: це наслідки вагітності, пологів, чи вроджене, яке б сталося за будь-яких умов.
Написала, поплакала…буває, находить.
Теж би послухала про життя особливих діток 16+, як вони свою дорогу шукають, як вибудовують стосунки…
Бокс-орун• 08 апреля 2023
Ответ дляХвилювАллочка
А что касается кружков и секций с раннего детства - мы жили в пгт. С другими мамочками я не общалась, поэтому думала, что кружки и секции есть только в ближайших городах (а возить ее туда мне было неохота). Только когда дочке было 5 лет, и она уже давно ходила в садик, я узнала, что в поселковом ДК есть танцы. Но мне было неохота водить ее на какие-то кружки. Да даже если бы дочка туда ходила, тот круг общения она бы уже давно потеряла. Потому что мы 2 раза переезжали в другие населенные пункты (когда ей было 8 лет и когда ей было 11 лет). Когда дочке было 9 лет, была предпринята попытка водить ее на плавание. Дочка туда некоторое время ходила, но из-за того, что она часто болела, посещение этой секции пришлось прекратить. Когда дочке было 10 лет, была предпринята попытка водить ее в художку, но, сходив на занятия всего два раза, она сказала: ’неинтересно’ и больше не захотела посещать этот кружок. В 10-11 лет у дочки был приятель-одноклассник, живший в соседнем подъезде. Иногда он приходил в гости к нам, иногда она ходила в гости к нему. Но мы переехали в другой город, поэтому они перестали видеться

Акукарача• 08 апреля 2023
Ответ дляЯ тут Живу
Це були моі перші пологи. Була загроза передчасних пологів, тонус матки, тому почали зберігати. Назберігали, що сама не змогла народити навіть у 40 неділь, не було ніякої родової активності. Була стимуляція пологів. Дитина від народження, з перших днів кричала. Я порівнюю сина та дочку (другі пологи): там було без стимуляції, все почалось у 38 неділь, народила сама, дочка перші три місяці добре спала (аж поки не почались коліки).
А з сином ми були як зомбі з перших днів. По апгар ставили 8, але ж намалювати можна все, що завгодно. Маємо те, що маємо
А зачем стимулировать в 40? Вы могли же еще ходить и ходить
Наталья-249d• 08 апреля 2023
Ответ дляБабайко
А сколько лет? У моей похожее было, а взяли репетитора на каждый день, она ей так интересно подбирает задания, что за пол года знания выровняли, память улучшилась в разы. Скоро 10 лет
Нам нужен строчно такой репетитор.Можно контакты в ЛС?
Амелі на мілені• 08 апреля 2023
Знаю таку історію. У першої дитини шиза, жінка дуже страждала через те. Добрі люди радили народити ще дитинку, бо ж буде точно нормальною. І друга дитинка- той самий діагноз.(
автор Попадалочка • 08 апреля 2023
Ответ дляАмелі на мілені
Яке відношення ваша історія має до теми?
Анонимарик• 08 апреля 2023
Ответ дляАмелі на мілені
Куди ви витратили купу того часу, який зекономили при скороченні слова шизофренія?
Таракашечка• 08 апреля 2023
Ответ дляЦаревна_несушка
Другой причины не было
А как вы хотите генетическую причину увидеть, глазом? Вы ж не в курсе, может, что там у их родственников по какой линии было.....
Таракашечка• 08 апреля 2023
Ответ дляПопадалочка
Погана пам´ять, розсіяність , проблеми з логікою , нема мислення як в дорослої людини. Хоча загалом вчиться непогано з окремих предметів, але для багатьох дій потрібні чіткі інструкції.
Ну, у мене не дитина, а чоловік такий. Це ММД, почитайте. Ну, звісно, якщо інтелект в нормі. Ще у нього явно був СДУГ в дитинстві, але в дорослому віці, звісно, трохи компенсувався, хоча і присутній в певних ситуаціях. Жити самостійно може (і жив), але з ’пригодами’. Дружина потрібна така, щоб все контролювала, а він щоб слухався. Тоді норм.
Семенівни сусідка• 08 апреля 2023
Ответ дляБлагоуханочка
Написала, поплакала…буває, находить.
Так чому ви не в Британії? Дитині було б там краще
автор Попадалочка • 08 апреля 2023
Ответ дляТаракашечка
Які саме пригоди?
Намазюкана нішою• 08 апреля 2023
Брату 17, только совсем небольшие проблемы с речью (занимается ещё с логопедом) и правильностью написания (путает буквы), но учится в физ-мате, умный парень, играет в баскетбол серьезно. В детстве не говорил почти до 5ти лет.

ВЫВсеВрете• 08 апреля 2023
Ответ дляПопадалочка
Поможіть йому отримати освіту, з якою зможе працювати. Можливо ресміснича спеціалтність. Придивляйтесь, що йому добре дається, то і розвивайте.
автор Попадалочка • 08 апреля 2023
Ответ дляВЫВсеВрете
В мене дівчинка
Коварная Зая• 08 апреля 2023
Ответ дляПупс
Изначала очень плохой сон, дрожал подбородок, дрожали ручки. Истерики ужасные. Физически развивалась отлично, в год хорошо ходила, но постоянно падала, невролог сказала ещё научится.
В 2 года было только слово мама и то лепет. На улице бежала куда глаза глядят, на дорогу, под качели, домой часто несла, за руку идти нет, идти куда нужно нет, истерики.
В 3 года уже стояла зпрр.
Таракашечка• 08 апреля 2023
Ответ дляПопадалочка
Які саме пригоди?
Ну типу забувати весь час при виході з дому або телефон, або гаманець, або важливі документи. Забувати вимкнути якийсь електроприлад. Вдягатися явно не по погоді, бо ніколи не дивитись на термометр за вікном, спізнюватись на потяг, бо неуважно прочитав час відправлення в квитку. Ну і таке інше.
чешки-тапочки шапки трикотаж выш• 08 апреля 2023
Ответ дляБабайко
Здравствуйте. Поделитесь пожалуйста контактами репетитора, если он онлайн занимается.
Оно само купилось• 08 апреля 2023
Ответ дляКоварная Зая
В 3 года уже стояла зпрр.
Хто ставив діагноз? Як зараз з мовою і поведінкою?
Коварная Зая• 08 апреля 2023
Ответ дляОно само купилось
Психиатр
SlawaUkraine• 08 апреля 2023
Ответ дляОднозначная
Шизофренія це психіатрія, збій генетики.
Неврологія, то інше. Якщо дітей раніше реабілітувати, то нормально, не всі ж відмінниками стають і академіками! Дівчатка до гіпоксії якось менш уразливі, хлопчики більше страждають.
Потому что у женщин кора мозга меньше работает ,неокортекс , а он первым повреждается при недостатке кислорода .
Тра Ля Ля• 08 апреля 2023
Ответ дляЯ тут Живу
В мене не дорослий ще, девять років. Зовні нормотиповий, комунікабельний, але… Великі проблеми зі спілкуванням з однолітками. Виходить на майданчик і вже через 10 хвилин на нього жаліються і діти, і дорослі. Тому я одного його не відпускаю, але ж і за руку не зможу водити до його пенсії.
З жахом думаю про те, як він буде сам обходитись у дорослому віці
Перерастет ещё 100 раз. Я по своему смотрю (обычный ребенок) - они на площадке то дружат то не дружат. Месяц дружат, два нет, потом снова дружба. В таком возрасте дети учат общаться - это нормально.
Знала одного мальчика - в детстве - огонь площадки, его все боялись и мамы и дети. Сейчас ему лет 15 - золотой парень. Так изменился буквально вот за год - я и не ожидала.
Ростки жимолости• 08 апреля 2023
Ответ дляЯ тут Живу
Чи відвідуєте заняття з поведінковим терапевтом, психологом? Дитині можна допомогти.
Блакитне небо• 08 апреля 2023
Ответ дляЯ тут Живу
Так, СДВГ. Почало проявлятись з трьох років. На дитину жаліються буквально звідусіль. Тому й на гуртки не ходить. Він просто не хоче слухати тренерів. Робить своє, підначує дітей. А потім каже, що то його змусили, спровокували.
Добре, що зараз дистанційне навчання і я з ним сиджу постійно на онлайн-уроках. Сиджу над ним, поки робить домашнє завдання. Але мені потрібно працювати. Я не можу до 12 класу сидіти з дитиною за однією партою
СДВГ корректируется. Погуглите нейрокоррекцию (но первые занятия обязательно со специалистом). Был еще препарат Пантогам, но он пидарашкинский, сыну хорошо помог. Наш Когнум не зашел...