Попадалочка• 08 апреля 2023

В кого вже дорослі діти з неврологічними проблемами?

Без серйозних діагнозів, але з наслідками родових травм, якими вони виросли, ким стали, чи залишилися проблеми в дорослому віці?
Я тут Живу• 08 апреля 2023
Ответ дляПерша леді колгоспу
А какая родовая травма у него? Гипоксия?
Це були моі перші пологи. Була загроза передчасних пологів, тонус матки, тому почали зберігати. Назберігали, що сама не змогла народити навіть у 40 неділь, не було ніякої родової активності. Була стимуляція пологів. Дитина від народження, з перших днів кричала. Я порівнюю сина та дочку (другі пологи): там було без стимуляції, все почалось у 38 неділь, народила сама, дочка перші три місяці добре спала (аж поки не почались коліки).
А з сином ми були як зомбі з перших днів. По апгар ставили 8, але ж намалювати можна все, що завгодно. Маємо те, що маємо

Я тут Живу• 08 апреля 2023
Ответ дляВмію заміряти найкраще
У меня тоже такой сын, ходячее недоразумение. Вечно куда то встрянет, кривляется, кричит, дерётся. Вроде общительный, сразу куча детей вокруг, но как проявит себя, никто с ним играть не хочет
От і у мого те саме. Вашому скільки років? Теж СДВГ?
автор Попадалочка • 08 апреля 2023
Ответ дляДа будет так
Кому показували дитину?
Бо я зі своїм і психіатрів проходила і неврологів, потім дефектологів, логопедів.
Від народження спостерігалися в неврологів , лікувалися в реабілітаційних центрах. Як сказав наш невролог - це найкращий результат з того, що могло вийти з її початковими діагнозами.
автор Попадалочка • 08 апреля 2023
Ответ дляБабайко
А сколько лет? У моей похожее было, а взяли репетитора на каждый день, она ей так интересно подбирает задания, что за пол года знания выровняли, память улучшилась в разы. Скоро 10 лет
14, з репетиторами займається постійно , без них нема результату
Перша леді колгоспу• 08 апреля 2023
Ответ дляЯ тут Живу
А он когда родился, то закричал сразу или заторможенный был? Обычно с гипоксией заторможенные.
Я тут Живу• 08 апреля 2023
Ответ дляОднозначная
Психолог Лабковський теж був з СДВГ, нічого, адаптувався до життя, зараз інших лікує)
Кажуть, що за такими дітьми повинен бути постійний контроль. Вони або переростуть та стануть нормотиповими, або, навпаки, будуть некеровані повністю…
маска Ілона• 08 апреля 2023
Ответ дляДа будет так
Послушаю. У сына органическое поражение ЦНС. Лёгкая УО, эпилепсия. В обществе норм, самостоятельный, но стесняется общаться именно со сверстниками. Доверяет больше взрослым людям.
Переживаю, что ждёт его во взрослой жизни и чем я могу ему помочь сейчас.
можете помочь, обеспечив возможностью приобретения навыков с учетом диагноза
Однозначная• 08 апреля 2023
Ответ дляПопадалочка
Їй вже 14, тому треба бути самостійною в багатьох питаннях , я не можу контролювати.
Повторение мать учения! Талдычить нужно, дойдет, не волнуйтесь.
автор Попадалочка • 08 апреля 2023
Ответ дляОднозначная
Це не так, вона просто іноді може забути елементарні речі , а періодами нормально.

Однозначная• 08 апреля 2023
Ответ дляЯ тут Живу
Їм потрібен жорсткий режим, всякі кружки, розвивашки, щоб дитина занята була постійно, пар випускала. Вони потім спокійніше стають. Ютюб багато роликів на цю тему і як з такими дітьми працювати. У них же інтелект не страждає, з посидючистю проблеми і концентрацією цваги.
Вмію заміряти найкраще• 08 апреля 2023
Ответ дляЯ тут Живу
8, да, СДВГ, речевые проблемы
Мстящий за Зайца• 08 апреля 2023
Автор, я взрослый ребенок , после тяжёлых родов, реанимировали, не дышала при рождении.
Врачи родителей стращали что ни сидеть, ни ходить не буду. Пошла в 8 месяцев, в три года уже читала

Дальше тоже все радужный прогнозов врачей, учеба легко, на способность зарабатывать тоже не жалуюсь ))
Khmelnichanka• 08 апреля 2023
В мене ще не доросла, але майже: підліток.

Букет з неврології та психіатрії.
Деякі проблеми з дитинства на цей час майже повністю скомпенсувались (СДУГ), деякі - на жаль, ні, (когнітивні та інтелектуальні).
Маю надію, що в дорослому житті зможе жити самостійно, але не факт.
Працюємо в цьому напрямку :).
В будь-якому випадку варіант доньки набагато легший за варіант сина, тому, для мене донька майже норма, хоч якщо об´єктивно, то до норми там далеко.
Але все пізнається в порівнянні.
автор Попадалочка • 08 апреля 2023
Ответ дляМстящий за Зайца

Не наш випадок , навчання і все інше давалися дуже важко
Не пью, не курю• 08 апреля 2023
В мене в чоловіка були проблеми в дитинстві, легка епілепсія була, але розумний, школу з медалью закінчив, програміст, вчиться постійно, тому не думайте про погане.
автор Попадалочка • 08 апреля 2023
Ответ дляНе пью, не курю
В дочки нема розумової відсталості, але є проблеми з навчанням в певні особливості мислення, які не одразу помітні, але все таки відповідальну роботу вона виконувати не може
Бокс-орун• 08 апреля 2023
Моей дочке только 14, но у нее уже выявлено нарушение эмоционально-волевой сферы. У меня самой органическое расстройство личности. У отца дочки (моего бывшего мужа), похоже, тоже есть какие-то психические отклонения
автор Попадалочка • 08 апреля 2023
Ответ дляБокс-орун
Як проявляється в дочки?
Svetlana-7070• 08 апреля 2023
Також за свого переживаю, СДВГ ((( ніби норм, а придивишся в спілкуванні з однолітками на його поведінку, то купа моментів вилазить ((( також простимульовані пологи, я би тих лікарів сама стимулювала ....

Не пью, не курю• 08 апреля 2023
Ответ дляSvetlana-7070
А щотим лікарям, аби швидше зміну відпрацювати, а дитині потім жити з цим.
Svetlana-7070• 08 апреля 2023
Ответ дляНе пью, не курю
Да, от чесно, матюкатись хочеться.7 років постійного стресу і передиживань. А там конвеєр в них. В мене той випадок, коли хотів закінчити зміну вчасно.
Другу дитину як народжувала, зразу сказала, шо хай тільки попробують мені щось вколоти, видавлювати і різати.
Бокс-орун• 08 апреля 2023
Ответ дляПопадалочка
Як проявляється в дочки?
Проблемы с учебой, трудности в общении со сверстниками, нарушение поведения с близкими
Коварная Зая• 08 апреля 2023
Ответ дляSvetlana-7070
И у меня. Окситоцин, родилась фиолетовая.
PANTERA_KET• 08 апреля 2023
Ответ дляКоварная Зая
А каким он был маленьким? В 3-4-5 лет?
У меня дочь такая, на улице хожу за ней тенью, того толкнула, у того забрала, дети слепили пасочки, растоптала.
То она еще не дерется
Сдвг у моего . Я им была горда...когда он смог сдержаться и не влупить со всей дури малолетку, тот его ударил первый по голове. 10 лет. Тьфу тьфу драться перестал, но задалбывает окружающих по прежнему.
Раздражевская• 08 апреля 2023
Теж була родова травма, простимульовані пологи, 8 Апгар, потім бактеріальний мінінгіт, рятували. Неврологи, масажі постійні. Логопеди і дифектолог ставили звуки. Запам´ятовував дуже важко, але я здала в мовну школу ще і з матуклоном і найняла з 7-8 класу репетиторів. З друзями сходився теж важко, вчителі називали цікавим. Спостерігалася дисграфія. Поведінка, не міг контролювати емоції. Робота була проведена колосальна, все давалося дуже важко, але вчив він постійно. Англійською мовою насильно розвинули пам´ять, а математикою - логіку. Зараз звичайний хлопець, але все ж таки розшатаність нервової системи спостерігається. Інтелект вище середнього.
З такими дітьми лише займатися і вірити в них. Я не знала, яким він виросте, це було, звичайно, страшно... Прогнозів не давали. Я розуміла, що не всім везе вивести в норму, але виходу ж іншого не було...
PANTERA_KET• 08 апреля 2023
Ответ дляПерша леді колгоспу
2е обвитие и гипоксия у моего были не закричал сразу, неонатологи прибежали
Перша леді колгоспу• 08 апреля 2023
Ответ дляPANTERA_KET
И как проявилось в старшем возрасте? Есть проблемы со сверстниками?
PANTERA_KET• 08 апреля 2023
Ответ дляПерша леді колгоспу
Есть. Любит всех задалбывать. Слетает с катушек, если я не стою рядом. Сейчас увлекся играми((( тк друзей нет. Вести себя как идиот я не разрешаю и вечно контроллировать не могу, поэтому сидит дома.
Перша леді колгоспу• 08 апреля 2023
Ответ дляPANTERA_KET
А сколько ему сейчас?
Раздражевская• 08 апреля 2023
Щоб розуміли, як ми почали вчити англійську. Читає слово з 4 букв, тут же дві букви пише, а дві забув вже. Я думала діла не буде. Але поступово, по крупицях почав читати, писати дещо пізніше, але почав. Важко з такими дітьми, але є більші проблеми, я це теж розуміла.