Добра всем!• 08 апреля 2023

Решила перейти в католики

Пойду завтра святить корзиночку с пасочкой.
Есть еще такие?

Что меня призвало к этим действиям , так это свобода и отношение . Случайно побывала в католическом соборе и мне понравилось , люди добрые , монашки отзывчивые , прям очень приятно было пообщаться
Крижана бурулька• 08 апреля 2023
Расстрою: католики не таскают корзиночки со жратвой в церковь.

ішо• 08 апреля 2023
Ответ дляКрижана бурулька
залежить
Кудлата хмаринка• 08 апреля 2023
Ок. А сюди нащо писати? Всім все одно.

Складається враження, що вам просто не вистачає уваги, тільки таким способом можете її привернути - написати щось провокативне.
Кудлата хмаринка• 08 апреля 2023
Ответ дляКрижана бурулька
Поляки носять, але маленькі.
автор Добра всем! • 08 апреля 2023
Ответ дляКрижана бурулька
В Украине носят
Гола з конопель• 08 апреля 2023
’Что меня призвало к этим действиям , так это свобода и отношение’.
А я думала, выбор рубрики
автор Добра всем! • 08 апреля 2023
Девочки , всем добра и мира
Не хотела никого обидеть
Ms. Похвала• 08 апреля 2023
Все равно
Крижана бурулька• 08 апреля 2023
Ответ дляДобра всем!
В Украине носят
Ну, в Украине и на кладбище вакханалии с едой и спиртным устраивают.

Крижана бурулька• 08 апреля 2023
Ответ дляКудлата хмаринка
Поляки носять, але маленькі.
Сколько процентов составляют поляки от католиков всего мира?
Tammy21• 08 апреля 2023
О, прекрасно вас понимаю! С Праздником!
Если перейдете к агностикам или атеистам, сможете 2 Пасхи встречать;)
Дуже дуже вумна• 08 апреля 2023
Свекровь полька,никакие корзиночки в костёл не носит,на кладбище тоже еду не носит,только свечку зажигает,когда приходит поминать.
Техпаспорт на медузу• 08 апреля 2023
Ответ дляДобра всем!
В Украине носят
Аж стыдно от тех торб со жратвой и выпивкой
Вапщета• 08 апреля 2023
Та нафик туда вообще ходить, в вечном огне боитесь гореть?))
Ищу-брожу• 08 апреля 2023
Ответ дляКрижана бурулька
То не пов´язано з християнством, традиції дохристиянської доби .
Не вакханалія зовсім, а давня традиція
Ищу-брожу• 08 апреля 2023
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Чого Вам соромно? Носите і соромно, то не носіть торб.
Забула що?• 08 апреля 2023
Я перейшла. В мене чоловік католик. Але на Великдень і до моіх батьків їздимо. То ж у нас 2 Різдва, і 2 Пасхи 🙂
Ищу-брожу• 08 апреля 2023
Ответ дляВапщета
Підтримаю.
автор Добра всем! • 08 апреля 2023
Ответ дляЗабула що?
так само буде .
Свекри теж католики і мій чоловік як би теж мав бути , але він зовсім не по релігіям .
А мої батьки на межі , як і я

Треба підробіток• 08 апреля 2023
А вы поинтесуйтесь,что для этого нужно. Там нужно на занятия ходить продолжительный срок, веру изучать а не пасочки святить и с монашками улыбаться. Если, конечно, реально переходить а не на советчице трепаться
автор Добра всем! • 08 апреля 2023
Ответ дляТреба підробіток
Дааа ,я это знаю . Как раз начнём .
Там и девочек 7-8 лет первое причастие , знаю , потому что к племяннице ходили .
Фото для примера , она ходила месяца 2 на занятия по выходным
Кудлата хмаринка• 08 апреля 2023
Ответ дляКрижана бурулька
Яка різниця, скільки відсотків? Навіть якщо один католик носить святити кошик - це вже робить твердження ’католики не носять святити кошиків’ хибним.
Кудлата хмаринка• 08 апреля 2023
Щасливі польські католики з´ясовують, що покласти до великоднього кошичка (так мило :))
https://pomorska.pl/koszyczek-wielkanocny-co-trzeb...
Добротная• 08 апреля 2023
Ответ дляДобра всем!
Девочки , всем добра и мира
Не хотела никого обидеть
Я коли була в подорожі до Львова, то мені теж дуже сподобалося ставлення в католицьких храмах. Ніяких зауважень щодо одежі, головного убору, до того як тримаєш свічку, можна сидіти, стояти чи падати на коліна. Головне не зовнішні атрибути, а те що людина прийшла до храму. Це, звісно, моє суб´єктивне враження.
жар-птица Нюра• 08 апреля 2023
Сегодня одна вера, завтра другая. Что с вами, люди.
Кудесница_с_пургеном• 08 апреля 2023
Ответ дляДобротная
Католицкі храми є як хороші, так і не дуже у тому ж Львові. Дуже добре пам´ятаю, як будучи студентами мої одногрупниці бігали на великій перерві на сповідь до найближчого храму(одного з найбільших у Львові) і потім приходили в сльозах, бо священники влаштовували тиск на сексуальну тематику на сповіді. Ось і не розумію, кому така сповідь і таке відношення потрібно.
Добротная• 08 апреля 2023
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Я б такого теж не зрозуміла, тому і написала, що враження суб´єктивне. На жаль, дурні люди є усюди, навіть там, де їх апріорі бути не повинно
Жирафовое варьенье• 08 апреля 2023
А я Азатоту сегодня жертву принесла, тоже настроение очень приятное.))
Galina_vinsport• 08 апреля 2023
Я в Польше решила зайти в костел и попала на разгар срача из-за того, что дети кому то мешали слушать ксендза. Я посидела там 10 мин и поняла, что христианство- не мое😂😂😂
Чучало яблуні• 08 апреля 2023
Автор, Ви ж розумієте, що просто переходити не можна? Вам треба прийти до сповіді та причастя. Походити до катехетичноі школи. Ви можете ходити до католицької церкви, приходити до сповіді- але не приймати причастя. Якщо Ви причащатися ходити до православної. Взагалі, поспілкуйтеся з отцем в католицькій церкві.