Добра всем!• 08 апреля 2023
Решила перейти в католики
Пойду завтра святить корзиночку с пасочкой.
Есть еще такие?
Что меня призвало к этим действиям , так это свобода и отношение . Случайно побывала в католическом соборе и мне понравилось , люди добрые , монашки отзывчивые , прям очень приятно было пообщаться
Есть еще такие?
Крижана бурулька• 08 апреля 2023
Расстрою: католики не таскают корзиночки со жратвой в церковь.
Кудлата хмаринка• 08 апреля 2023
Ок. А сюди нащо писати? Всім все одно.
Складається враження, що вам просто не вистачає уваги, тільки таким способом можете її привернути - написати щось провокативне.
Кудлата хмаринка• 08 апреля 2023
Ответ дляКрижана бурулька
Поляки носять, але маленькі.
Добра всем!
• 08 апреля 2023
Ответ дляКрижана бурулька
В Украине носят
Гола з конопель• 08 апреля 2023
’Что меня призвало к этим действиям , так это свобода и отношение’.
А я думала, выбор рубрики
Крижана бурулька• 08 апреля 2023
Ответ дляДобра всем!
В Украине носят
Ну, в Украине и на кладбище вакханалии с едой и спиртным устраивают.
Крижана бурулька• 08 апреля 2023
Ответ дляКудлата хмаринка
Поляки носять, але маленькі.
Сколько процентов составляют поляки от католиков всего мира?
Дуже дуже вумна• 08 апреля 2023
Свекровь полька,никакие корзиночки в костёл не носит,на кладбище тоже еду не носит,только свечку зажигает,когда приходит поминать.
Техпаспорт на медузу• 08 апреля 2023
Ответ дляДобра всем!
В Украине носят
Аж стыдно от тех торб со жратвой и выпивкой
Ищу-брожу• 08 апреля 2023
Ответ дляКрижана бурулька
То не пов´язано з християнством, традиції дохристиянської доби .
Не вакханалія зовсім, а давня традиція
Ищу-брожу• 08 апреля 2023
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Чого Вам соромно? Носите і соромно, то не носіть торб.
Забула що?• 08 апреля 2023
Я перейшла. В мене чоловік католик. Але на Великдень і до моіх батьків їздимо. То ж у нас 2 Різдва, і 2 Пасхи 🙂
Ищу-брожу• 08 апреля 2023
Ответ дляВапщета
Та нафик туда вообще ходить, в вечном огне боитесь гореть?))
Підтримаю.
Добра всем!
• 08 апреля 2023
Ответ дляЗабула що?
так само буде .
Свекри теж католики і мій чоловік як би теж мав бути , але він зовсім не по релігіям .
А мої батьки на межі , як і я
Треба підробіток• 08 апреля 2023
А вы поинтесуйтесь,что для этого нужно. Там нужно на занятия ходить продолжительный срок, веру изучать а не пасочки святить и с монашками улыбаться. Если, конечно, реально переходить а не на советчице трепаться
Добра всем!
• 08 апреля 2023
Ответ дляТреба підробіток
Дааа ,я это знаю . Как раз начнём .
Там и девочек 7-8 лет первое причастие , знаю , потому что к племяннице ходили .
Фото для примера , она ходила месяца 2 на занятия по выходным
Кудлата хмаринка• 08 апреля 2023
Ответ дляКрижана бурулька
Яка різниця, скільки відсотків? Навіть якщо один католик носить святити кошик - це вже робить твердження ’католики не носять святити кошиків’ хибним.
Кудлата хмаринка• 08 апреля 2023
Добротная• 08 апреля 2023
Ответ дляДобра всем!
Девочки , всем добра и мира
Не хотела никого обидеть
Я коли була в подорожі до Львова, то мені теж дуже сподобалося ставлення в католицьких храмах. Ніяких зауважень щодо одежі, головного убору, до того як тримаєш свічку, можна сидіти, стояти чи падати на коліна. Головне не зовнішні атрибути, а те що людина прийшла до храму. Це, звісно, моє суб´єктивне враження.
Кудесница_с_пургеном• 08 апреля 2023
Ответ дляДобротная
Католицкі храми є як хороші, так і не дуже у тому ж Львові. Дуже добре пам´ятаю, як будучи студентами мої одногрупниці бігали на великій перерві на сповідь до найближчого храму(одного з найбільших у Львові) і потім приходили в сльозах, бо священники влаштовували тиск на сексуальну тематику на сповіді. Ось і не розумію, кому така сповідь і таке відношення потрібно.
Добротная• 08 апреля 2023
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Я б такого теж не зрозуміла, тому і написала, що враження суб´єктивне. На жаль, дурні люди є усюди, навіть там, де їх апріорі бути не повинно
Жирафовое варьенье• 08 апреля 2023
А я Азатоту сегодня жертву принесла, тоже настроение очень приятное.))
Galina_vinsport• 08 апреля 2023
Я в Польше решила зайти в костел и попала на разгар срача из-за того, что дети кому то мешали слушать ксендза. Я посидела там 10 мин и поняла, что христианство- не мое😂😂😂
Чучало яблуні• 08 апреля 2023
Автор, Ви ж розумієте, що просто переходити не можна? Вам треба прийти до сповіді та причастя. Походити до катехетичноі школи. Ви можете ходити до католицької церкви, приходити до сповіді- але не приймати причастя. Якщо Ви причащатися ходити до православної. Взагалі, поспілкуйтеся з отцем в католицькій церкві.