Добра всем!• 08 апреля 2023
Решила перейти в католики
Пойду завтра святить корзиночку с пасочкой.
Есть еще такие?
Что меня призвало к этим действиям , так это свобода и отношение . Случайно побывала в католическом соборе и мне понравилось , люди добрые , монашки отзывчивые , прям очень приятно было пообщаться
Есть еще такие?
Добра всем!
• 08 апреля 2023
Ответ дляКолдунья-вещунья
Это Ваш парень внезапно в ислам ушел?
Нет, он скорее атеист
Патріотка з дивану• 08 апреля 2023
Автор, мені тежподобаються католіки, якось дивилася по ут- 1 їхню службу( біатлон чекала). Сподобалося, що в тх у храмі лавки. Вмі сидять, деякі з візочками, говорять на якісь теми, а не просто бубонять казна що. Священик у скромній чорній сутані, а не в парчі і кокошнику як в в нас.В кінці служби священик оголосив про вінчання пари і спитав чи не має в кого заперечень, запропонував зібрати діточок на якійсь гурток з розученням різдвяних пісень, це служба в зимку була. Я не хожу в церкву взагалі, але католики імпонують мені.
Патріотка з дивану• 08 апреля 2023
Ответ дляКрижана бурулька
Ну, в Украине и на кладбище вакханалии с едой и спиртным устраивают.
Чого вакханалії? То наші традиції ще з язицтва. Тризна. Мені подобається. Мої пращури так робили і я так роблю, це традиції наші. В нас на сумщині деякі розгортають рушник прямо на землі могил і так їдять, це для мене не дико. А от попів в ці дні на цвинтарях не роумію, бо релігія тут ні до чого
Зайканалужайке• 08 апреля 2023
Ответ дляКрижана бурулька
Расстрою: католики не таскают корзиночки со жратвой в церковь.
В Германии видела носят. Маленькие корзиночки с пасхальным кексом, шоколадными яйцами, зайчиками, бывает ещё ложат маленькую бутылочку (гр200 )спиртного. Колбасу как у нас святить не носят)))
Добра всем!
• 08 апреля 2023
Ответ дляДобротная
Я коли була в подорожі до Львова, то мені теж дуже сподобалося ставлення в католицьких храмах. Ніяких зауважень щодо одежі, головного убору, до того як тримаєш свічку, можна сидіти, стояти чи падати на коліна. Головне не зовнішні атрибути, а те що людина прийшла до храму. Це, звісно, моє суб´єктивне враження.
Вы как раз описали то , что я не смогла написать . Да , согласна на все 100.