Шумелка Мышь• 08 апреля 2023
З яким взуттям носити сукні жінкам з пишними формами?
Мій розмір зараз 50-52. Завжди вдягаю лише шорти, джинси, штани. Виходжу на роботу, потрібно підібрати гардероб відповідно до своїх параметрів. Сукні, спідниці. Дайте, будь ласка, поради, що не буде ще більше повнити?
Порадьте, яке взуття (не підбори) буде пасувати до суконь? Наприклад, така, як на фото.
Приміряла з макасинами - ікри здаються ще більшими, аніж є.
Капитанша• 08 апреля 2023
Ответ дляБезпорадна Кроко
Каблук 3-4 см це не високі підбори. На такому навіть ходити зручніше, ніж на танкетці.
кому как, у меня например от любых каблуков натирает подошву, может и автор тоже не может на них ходить
Яжемать Мне можно• 08 апреля 2023
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Нет!
Танкетка, платформа противопоказана полным , да она и из худых ног копыта делает
Зато удобно. И даже копыта все равно в разы смотрятся лучше чем балетки
Яжемать Мне можно• 08 апреля 2023
Ответ дляeuhunter
Bаша обувь мусить балансувати повноту листок. Тому пропорційність - ваша мантра. Обирайте більш масивну підошву, товстіший стабільний підбор. Але в міру, не треба прям праски до ніг чіпляти.
Я підібрала вам лише чорне базове взуття, щоб ілюструвати принцип підбору гарних лодичок. Без комфортного підбору вам ніяк не видовжить ногу, можно підібрати комфортний на кожен день.
Ідеальний підпор для вас - широкий анфас та вузький у профіль - фото 1-2. Він робить все й одразу, особливо у поєднані з видовженним мисом та досить низько вирізаним декольте. Якщо вам значиться більш високий
Зухвалий підбор, шукайте шпильку з розширенням до низу, не прям трапеція, а точка видовженна чарка.
На фото 4-5 придивиться до балансу стабільного товстого підбора (незвичайної форми, а не нудний стовпчик вчительки) та подовженого миска й декольте лодичок. Це буде пропорційно вашим формат, але видовжить та витончить ніжку. Саме тому я вам не раджу шофери з язичком під сукні, лише під штані.
Жахливе бабське взуття, вибачте
IQ 80• 08 апреля 2023
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Какая разница, смотрятся одинаково
Якщо ви не знаєте різницю, то нема про що розмовляти.
тяжкаялюдина• 08 апреля 2023
Не каких платформ и массивных подошв, все это утяжелят и визуально придает еще объемов и размеров. К данному платью идеально подойдут балетки или туфельки на низком аккуратном каблучке. Под платье рубашку или сафари-мокасины типа кеды на тонкой подошве.