Ответ дляChinchilla25
7.03.22 в вечері в Сумах був авіналіт. Скинули дві бомби просто серед приватного сектору. Тоді загинуло 23 людини, скільки було поранено вже не пам’ятаю. Так ось в одному з будинків ( епіцентр удару) одразу загинула ціла родина : мама, тато, 3 сини і їх бабуся, а малесенька собачка осталась неушкоджена якимось дивом ((.
Скільки таких історій.((( Що та русня наробила і продовжує робити.
А люди тут русню жаліють. На будинки їх ракети не можна , бо ми не такі. Та можна! Може прозріють, тварюки ублюдочні!
Ответ дляnata.ant
Взагалі,таких дуже багато,в мене сусіди на початку війни виїхали з Харкова в Польщу,і ось вона дзвонить і жаліється,нащо наші обстрілюють Донецьк,там же люди,і як так можна,ще що попали в якийсь госпіталь,а там їх знайомий був.Я в шоці була,тобто по нам можна,а по ним, ні
То нехай забираються в свої єбєня, ніхто їх чіпати не буде .
Ответ дляnata.ant
Да,ні вони ж в Польщі,в Донецьк вони не хочуть,да і в Харків більше не збираються.А були наче,адекватні люди((
Я мала на увазі русню. Нехай вони забираються звідси .
А то мабуть ждуни руськаго міра.
Скільки їх сидить в Бахмуті та Авдіївці
. Навіть дітей своїх не шкода.
А дебілів стільки з тім московським патріархатом. Їм навіть похєр, що ракети на голову від русні падають та людей наших тисячами вбивають .
Он в Кам´янець -Подільському сьогодні треш біля церкви.
А то мабуть ждуни руськаго міра.
Скільки їх сидить в Бахмуті та Авдіївці
. Навіть дітей своїх не шкода.