Dashko007• 08 апреля 2023

Хто знайшов інфу, що там у секретних документах?

Читала що виклали у твітері десь, секретні документи США по Україні і не тільки.. цікаво там було щось про закінчення війни?
Катруська• 08 апреля 2023
Zaviriuha• 08 апреля 2023
Зараз вас заклюють, тут таке питати не можна
Басина• 08 апреля 2023
То фейк
ElenaMari• 08 апреля 2023
Секретные документы никто никогда не выложит, вы наивная
Camomile-Anna• 08 апреля 2023
Це фейк від рашки, ніякі дійсно секретні доки нікуди не потрапили
Хелицера• 08 апреля 2023
Ответ дляZaviriuha
Та каких тупых тем здесь только не было, уже можно и привыкнуть)))
Чашечка кофе• 08 апреля 2023
🤣Секретні документи у яких Вангер називають PMC Vagner, у всіх західних ‘Wagner’. Ну й західні пишуть виключно ‘Wagner group’, без PMC. «Іняз фінішед».
ok1904• 08 апреля 2023
Та американці не знали планів українських ЗСУ як Київ захищатиметься, а тут таке серйозне викрали у Пентагона чи МО США. Де логіка?
Чашечка кофе• 08 апреля 2023
https://www.molfar.global/blog/fake-pentagon-docum...

Почитайте при нагоді
LudaSHS• 08 апреля 2023
Фейк

Такі так. Оригінальні скріни виклали на Форчані, і там інші дані. То рсн розганяє правлений скрін.
https://www.facebook.com/100010869428369/posts/pfb...?
LudaSHS• 08 апреля 2023
Ответ дляZaviriuha
Чого? Я в 2 х темах про них вчора спілкувалась
НАТАЛІЯ.КИЇВ• 08 апреля 2023
Ті самі засекречені-розсекречені ’матеріали’ по українському контрнаступу🤫
LudaSHS• 08 апреля 2023
У мене є таємна інфа
LudaSHS• 08 апреля 2023
Ну от Рейтарс

https://www.reuters.com/world/us/russia-likely-beh...

Они измелили доки и вкинули
Nat-li• 08 апреля 2023
Ответ дляZaviriuha
Вы это в каждой теме пишете?)
Павела• 08 апреля 2023
Це жах просто( Скільки брехні і провокацій. У мене відчуття, що нас з усіх сторін найо....
LudaSHS• 08 апреля 2023
Ответ дляПавела
Це жах рашки
Вкиди і іпсо перед її пизде@м
Павела• 08 апреля 2023
Ответ дляLudaSHS
Ну от Рейтарс

Они измелили доки и вкинули
Пентагон ніби розслідування проводить? Якщо б зливу інфи не було, то і розслідування ні, і дали б якийсь коментар?
ok1904• 08 апреля 2023
В мене тут скріни парочки документів ’свєрхважних по політічєскому вопросу ’ за 1991 рік, але оригіналів я не бачила, тому не позорюся перед людьми.
sh.alena• 08 апреля 2023
Ответ дляNat-li
Вы это в каждой теме пишете?)
Коли нема чого сказати по темі, але ну дуже хочеться щось ’ляпнути’, то це в них така ’коронна’ фраза на їх думку. Типу втікайте, бо тут за правду матку загризуть
LudaSHS• 08 апреля 2023
Ответ дляПавела
Було щось, неясно що. Але не то, що носять по смі.
Але вкид відредагований і цифри поміняні
Перший мій пост там картинка скану у фейсбук, тобто, там брехливі данні
ok1904• 08 апреля 2023
Ответ дляПавела
Чому? розслідування проведуть, щоб довести фейковість. Хто знає чим той пентагон займається, окрім гучних заяв, секретний об´єкт.
ok1904• 08 апреля 2023
Якби хоч в МО України викрали, ще туди сюди можна посумніватися, а так в американців, чого б це воно там взагалі лежало, це лише рашики пишуть, що воюють з натою, від рашиків вкид
Zaviriuha• 08 апреля 2023
Ответ дляNat-li
Вы это в каждой теме пишете?)
Бо тут, що про війну не спитай- одразу зрада.
Zaviriuha• 08 апреля 2023
Ответ дляsh.alena
Добре, що ви дуже важливе по темі написали
LudaSHS• 08 апреля 2023
Ой дівчата
Зараз накидають гівна ще, ці рашики зі своїми вкидами.

Тільки но, під каву читаю ночну тему про крим, є там панянка цікава, весною тією писала через рік долар впаде, рік майже пройшов...що армія рашки непереможна, що ізюму нічого не буде під рашистами ( у вересні) , і он - знову строче своє віденіє.
Повний колапс у голові на базі інфи паралельної реальності.
Зараз колапсових таких подбільшає.

Вони в норі сидятт, чекали, що ракетний терор зимовий змінить щось, притихли, бо ’ Київ стоїть і сіяє вогнями’

В цілому, чекаємо і тут і в смі новин ’неоднозначних. ’.
LudaSHS• 08 апреля 2023
Ответ дляZaviriuha
Ви не поняли про що тут зовсім .
sh.alena• 08 апреля 2023
Ответ дляZaviriuha
А ви ще тут? Тоді чекаємо від вас ще більш важливі мнєнія
Zaviriuha• 08 апреля 2023
Ответ дляsh.alena
Удалено администрацией...
sh.alena• 08 апреля 2023
Ответ дляZaviriuha
Удалено администрацией...
Божє яке воно....далі знаєте продовження? Доречі відповідала не вам на комент, але ж ви вирішили ’вклініться’, ну це форум, то вже пишіть як вмієте свої претензії -почитаємо