Балаболка• 08 апреля 2023

Це погане фарбування?

Мені наче нічого, а новий майстер пропонує переробити, бо "це просто смужки" і зараз так не фарбують. Реально не дуже?
автор Балаболка • 08 апреля 2023
Ответ дляБокс-орун
В інстаграмі ще видно, як фоткають на холодну кільцеву лампу, а вона візуально «розгладжує» волосся. І світло в салонах часто холодне.
Потім приходиш додому, а все не так, як на фото: волосся зіпсовано, колір не такий
100%. Ходила якось до колориста за рекомендацією. Фото просто мрія, яке не відкрий. Ну власне й мене фотографували хвилин із 10, виставляючи світло. Вдома все виявилося жовтим.
Бокс-орун• 08 апреля 2023
Ответ дляБалаболка
А мені волосся так змастили силіконами для гладкості і блиску після освітлення, що я прокинулася наступного ранку із жирними косами. Хоча у мене волосся сухе. Помила голову - від гладкості та блиску і натяку не залишилося

Також заради фото старалися
Латвийские_Номера• 08 апреля 2023
Ответ дляНенька наша
Ваше окрашивание тоже стоит почти 15 тысяч?
Нет, оно обходится мне по цене краски и окислителя) кисточка, расческа и миска не требуют постоянных вложений. Но я же написала, что кого не устраивает цена у мастера ищут другие пути
Байрактарна• 08 апреля 2023
Ответ дляНенька наша
Так что самое интересное цена образуется из потолка. Не материалы и прочее дорогое, а как вы правильно сказали есть люди готовы за это платить.
От і я не розумію. Ну доприкладу супер дорога проф фарба 400-500 грн, плюс супер дорогий порошок і окисник стільки ж, це 1000 грн, ну нехай 1500, а решту це за роботу? Я розумію що колористи вкладають в знання, але ж блін, таке враженя по цінам що в будь якій перукарні одні топові перукарі.
Ненька наша• 08 апреля 2023
Ответ дляЛатвийские_Номера
Спасибо. Прояснили ситуацию.
Правильно_Валерчик• 08 апреля 2023
Мге нравится как у вас.
Ненька наша• 08 апреля 2023
Ответ дляБалаболка
Аналогично. Забросила когда последний раз отдала 5 или 6 тыс за покраску, лет 5 назад наверное, а результат меня не радовал совершенно. И теперь на все эти инстаграмные фото смотрю с ноткой сарказма.
Маю натхнення• 08 апреля 2023
Все красиво, мне нравится.
Латвийские_Номера• 08 апреля 2023
Ответ дляНенька наша
Спасибо. Прояснили ситуацию.
Вот нашла специально, чтоб не быть голословной. Фото при вечернем освещении после сушки волос и на следующий день при дневном свете
Ненька наша• 08 апреля 2023
Ответ дляЛатвийские_Номера
Красиво все
Латвийские_Номера• 08 апреля 2023
Ответ дляНенька наша
Красиво все
Спасибо, я старалась)