Бо я вже забебалась) спочатку вона ревіла бо не повзлось, потім ревіла що по пластунськи повзлось назад, тепер нарешті стала на четвереньки, розкачується і вгадайте що? Правильно реве) ще й кричить ма-ма-ма-ма і ричить) Вночі прокидається, а прокидається часто бо регрес сну, стає на четвереньки, розгойдується і знову реве. Може улюблене це ставання на четвереньки в процесі заміни підгузка. А сьогодні вона намагалася це зробити в ванночці поки купалася
Я скоро сама поповзу від усього цього)
Ответ дляgizma2019
Да? Не помню, если честно
А где связь между сколиозом и отсутствием ползания? Многие дети не ползают и все у них ок потом
Може і так. Але я консультувалася з ортопедом і педіатром саме на предмет того як не навантажувати хребет і уникнути в майбутньому проблем зі спиною, враховуючи те що дитина така крупна. Рекомендації не стимулювати сидіння, стояння, ходіння, максимально довго повзати. Я багато вивчала інформації на цю тему і вирішила дотримуватися рекомендацій
Ответ дляYana_pl
Незграбно?))) Ви почитайте, як ви це написали про батьків)) Може ви не там акцент ставите? Чогось у вас норма, що дитина плаче при повзанні, і не норма що не повзає. Хто вам сказав, що в неї буде сколіоз. Багато дітей не повзає, різної ваги. А сколіоз є і у тих, хто повзав.
Ваш син показав в 6,5 і не плакав при цьому. Дякую що поділилися.
Ответ дляAnnaOst
Я с вами не спорю, своим детям ничего не стимулировала, младший вообще поздно пошел и я немного переживала на эту тему, так как в 8 месяцев у него был перелом черепа и операция в нейрохирургии, но все ок оказалось
А крупный это какие параметры у вашего?
Ответ дляgizma2019
А крупный это какие параметры у вашего?
78 см і вага 9100. Дівчинка
Ответ дляAnnaOst
78 см і вага 9100. Дівчинка
Я своего параметры не помню, но меньше был, правда и мы с мужем мелкие. В общем вам конечно виднее, но дочка не ползала и сколиоза нет, ей уже 20. Правда она у меня тонкая и звонкая до созревания была, может в этом причина, не знаю.
Скажу одно, я из тех мам кто ничего не заставляет, ни есть, ни ползать, ни ходить, ни говорить, в общем жду когда сами начнут)
Ответ дляgizma2019
Та я ж теж не змушую) просто прибрала всі можливості для вставання і все. Вона собі грається на крврику. І намагається повзати. Плаче коли не може дістатися бажаного предмета. Це як правило мої тапки(
Ответ дляAnnaOst
Отдайте тапки ребенку, не будьте вредной😜
Мой в качестве опоры собаку выбрал, с ней и начал ходить, но мы его не ограничивали в плане опоры, начал по утрам в кроватке вставать и ходить
У нас сейчас другая проблема, с войной забрали спать у себе, а теперь отдельно не хочет, хоть диванчик со всеми приколами купили. Я это к тому, что вам тоже отучать от своей кровати,не упустите момент.
Harmony2607• 08 апреля 2023
У мене в 6 міс почав ставати на коліна, потім він як рак повз назад, потім по пластуньскі - увесь цей час нив - повз і нив - ааауууу. А собака знизу вила йому у відповідь)))
Потім почав повзати- десь ближче до 7 місяців, спочатку також нив - думаю було жорстко повзати.
І вночі прокидався стоячі на колінах, і не знав що йому робити - очі закриті і плаче
Я також як ви не стимулювала то вставання та сидіння, читала також рекомендації.
Вставати став в 8 місяців, я вже не можу його опускати, тому що він підповщає до найближчої стіни і встає.
Зараз вже не ниє, але я постійно його тримаю щоб не впав

Боже дай нам сил

Елена-2e06• 09 апреля 2023
Ответ дляAnnaOst
Я два місяці цього не витримаю) а так теж подорожує кімнатою перекочуючись
😊