AnnaOst• 08 апреля 2023

Коли і як поповзли ваші діти?

Бо я вже забебалась) спочатку вона ревіла бо не повзлось, потім ревіла що по пластунськи повзлось назад, тепер нарешті стала на четвереньки, розкачується і вгадайте що? Правильно реве) ще й кричить ма-ма-ма-ма і ричить) Вночі прокидається, а прокидається часто бо регрес сну, стає на четвереньки, розгойдується і знову реве. Може улюблене це ставання на четвереньки в процесі заміни підгузка. А сьогодні вона намагалася це зробити в ванночці поки купалася
Я скоро сама поповзу від усього цього)
gizma2019• 08 апреля 2023
Никогда и никак,двое детей и никто не ползал, сразу ходить пробовали

Natal_ka91• 08 апреля 2023
Почекайте, почне ходити і почнеться веселуха

В по ділу - спочатку встав, а потім поповз
Tammy21• 08 апреля 2023
У нас у родині взагалі ніхто не повзав, і діти яких я дивилася теж. Для мене оте повзання -- міф та брехня;)))
Сил вам!)
Елена-2e06• 08 апреля 2023
Поповзла у 8 місяців сама, за два дні)
автор AnnaOst • 08 апреля 2023
Ответ дляgizma2019
Я не даю можливості - немає опори в досяжності у дитини. Навіть в окреме ліжко не переселяю доки не поповзе, щоб не могла встати
oleshenka• 08 апреля 2023
не поповз ))) в 6 міс вже сам ставав в ліжечку, хватавсь за мене, вставав і кричав, ридав, коли я не давала такої мохдивості. Короче в 7 міс вже ходив за руку і робив перегони в ходунках та, що мені звалась стіни попадають
автор AnnaOst • 08 апреля 2023
Ответ дляNatal_ka91

Та я розумію)

neortoju• 08 апреля 2023
Ответ дляAnnaOst
Зачем?
автор AnnaOst • 08 апреля 2023
Ответ дляЕлена-2e06
Поповзла у 8 місяців сама, за два дні)
Ой, у моєї це вже місяць все триває
автор AnnaOst • 08 апреля 2023
Ответ дляneortoju
Зачем?
Дитина велика, і зріст і вага. Хочу щоб не було проблем з хребтом в майбутньому
Ермолайчик• 08 апреля 2023
Ответ дляAnnaOst
Чому? Навіщо примушувати дитину повзати? Вперше таке чую
neortoju• 08 апреля 2023
Ответ дляAnnaOst
Даже не знаю что ответить. Вам виднее.
gizma2019• 08 апреля 2023
Ответ дляAnnaOst
А почему, если не секрет?
majonchuk• 08 апреля 2023
десь біля 9 міс, теж розкачувався, але нам кіт допоміг він отак за ним і повзти почав, так що терпіння!
slpplp• 08 апреля 2023
Старший ні дня не повзав. Одразу пішов. У 8 місяців почав ходити за руки, у 9 сам пішов.
Молодша повзала.
автор AnnaOst • 08 апреля 2023
Ответ дляЕрмолайчик
Це найважливіша навичка першого року життя. Фізиологічно діти спочатку повзуть, потім стають біля опори, потім топають приставними кроками і тільки потім йдуть. Це якщо не вчити. Повзання розвиває м´язи і координацію, потім немає проблем з хребтом в спиною. Це особливо важливо у великих дітей. У мене велика в вагою і зростом
Yana_pl• 08 апреля 2023
Ответ дляAnnaOst
Надлишкова вага у дитини, чи що ви маєте на увазі? Син в 6,5 повзав на четвереньках, ніяких дій не робив, як ваша. Навпаки , йому було радісно, що освоїв новий метод пересування. Та я б мабудь звернулась бо лікаря, що дитина так реагує бурно зі сльозами на свої дії. Скільки дитині місяців?
автор AnnaOst • 08 апреля 2023
Ответ дляgizma2019
А почему, если не секрет?
Я там вже відповідала. Я сама не повзала, а ходити навчили в 9 місяців. А а була товста. Краще б зуби чистили в 9 місяців чим ходити вчили, може б не було сколіозу і карієсу) намагаюся зі своєю дитиною не повторювати помилок своїх батьків
Pole• 08 апреля 2023
Десь у 6,5міс поповзла. Теж ставала на четвереньки і розгойдувалася, а потім як поповзла))
Сіла десь через місяць після того.

автор AnnaOst • 08 апреля 2023
Ответ дляmajonchuk
А плакав і обурювався при цьому? Чи це тільки у мене така вередуха нетерпляча? У подруги море, падає і далі пробує. А моя як бугай реве
Yana_pl• 08 апреля 2023
Ответ дляAnnaOst
Не розкормлюєте, як вас розкормили?
Я так зрозуміла помилка батьків в тому, що розкормили, а не те що навчили ходити?
автор AnnaOst • 08 апреля 2023
Ответ дляYana_pl
8,5, вона в принципі емоційна і бурно реагує коли не отримує що хоче. Та вони всі повзання так освоюють: літачок, планка, по пластунськи, четвереньки. Може ваш просто не ревів при цьому і швидше все йшло
Елена-2e06• 08 апреля 2023
Ответ дляAnnaOst
Ой, у моєї це вже місяць все триває
На четвереньках гойдалась місяця два і падала, перекачувалась, куди їй потрібно було добратися)) а потім за вихідні поповзла, а зараз рік, але ще ніяк не піде
gizma2019• 08 апреля 2023
Ответ дляAnnaOst
Да? Не помню, если честно

А где связь между сколиозом и отсутствием ползания? Многие дети не ползают и все у них ок потом
Елена-2e06• 08 апреля 2023
Ответ дляAnnaOst
Нам ортопед також казав, що потрібно, щоб дитина почала показати, щоб хребет зміцнювався
автор AnnaOst • 08 апреля 2023
Ответ дляYana_pl
Не розкормлюєте, як вас розкормили?
Ви так незграбно намагаєтесь мене зачепити) у дитини зріст 78 см у 8 місяців був, вона просто не худа, не товста. У мене дитина на гв і прикорм правильний, без цукру, санки, корови якого молока, баночок і каш без пакетів. Мене годували малишом і маркою з цукром. Тоді так всі батьки робили, але вони просто не мали доступу до інформації.
Yana_pl• 08 апреля 2023
Ответ дляAnnaOst
Я не бачила і інших дітей які ревіли, а дітей я бачила і бачила в своєму житті)) Повзання зі сльозами ніхто не освоює, повірте. Я не вважаю це нормою. Але ж у нас ніхто дітей повзати не вчив, вони самі. Може ваша плаче, бо не хоче повзати? Вона з надлишеовою вагою? Може дитина не витягує свою вагу, ось і плаче. В мене син теж родився не маленькій, 4300 і 58 см,то лікар навпаки казала міцьний: бистро поповзе, бистро на ноги стане. Але надлишкової ваги ніколи не було. Не товстий.
автор AnnaOst • 08 апреля 2023
Ответ дляPole
Сіла десь через місяць після того.
У мене вже сідає спираючись на руки. Думаю ще й це гальмує освоєння повзання. Дякую що по темі
автор AnnaOst • 08 апреля 2023
Ответ дляЕлена-2e06
Я два місяці цього не витримаю) а так теж подорожує кімнатою перекочуючись
Yana_pl• 08 апреля 2023
Ответ дляAnnaOst
Незграбно?))) Ви почитайте, як ви це написали про батьків)) Може ви не там акцент ставите? Чогось у вас норма, що дитина плаче при повзанні, і не норма що не повзає. Хто вам сказав, що в неї буде сколіоз. Багато дітей не повзає, різної ваги. А сколіоз є і у тих, хто повзав.