Бо я вже забебалась) спочатку вона ревіла бо не повзлось, потім ревіла що по пластунськи повзлось назад, тепер нарешті стала на четвереньки, розкачується і вгадайте що? Правильно реве) ще й кричить ма-ма-ма-ма і ричить) Вночі прокидається, а прокидається часто бо регрес сну, стає на четвереньки, розгойдується і знову реве. Може улюблене це ставання на четвереньки в процесі заміни підгузка. А сьогодні вона намагалася це зробити в ванночці поки купалася
Я скоро сама поповзу від усього цього)
Natal_ka91• 08 апреля 2023
Почекайте, почне ходити і почнеться веселуха
В по ділу - спочатку встав, а потім поповз
Ермолайчик• 08 апреля 2023
Ответ дляAnnaOst
Я не даю можливості - немає опори в досяжності у дитини. Навіть в окреме ліжко не переселяю доки не поповзе, щоб не могла встати
Чому? Навіщо примушувати дитину повзати? Вперше таке чую
Ответ дляЕрмолайчик
Це найважливіша навичка першого року життя. Фізиологічно діти спочатку повзуть, потім стають біля опори, потім топають приставними кроками і тільки потім йдуть. Це якщо не вчити. Повзання розвиває м´язи і координацію, потім немає проблем з хребтом в спиною. Це особливо важливо у великих дітей. У мене велика в вагою і зростом
Ответ дляAnnaOst
Дитина велика, і зріст і вага. Хочу щоб не було проблем з хребтом в майбутньому
Надлишкова вага у дитини, чи що ви маєте на увазі? Син в 6,5 повзав на четвереньках, ніяких дій не робив, як ваша. Навпаки , йому було радісно, що освоїв новий метод пересування. Та я б мабудь звернулась бо лікаря, що дитина так реагує бурно зі сльозами на свої дії. Скільки дитині місяців?
Ответ дляgizma2019
А почему, если не секрет?
Я там вже відповідала. Я сама не повзала, а ходити навчили в 9 місяців. А а була товста. Краще б зуби чистили в 9 місяців чим ходити вчили, може б не було сколіозу і карієсу) намагаюся зі своєю дитиною не повторювати помилок своїх батьків
Ответ дляAnnaOst
Не розкормлюєте, як вас розкормили?
Я так зрозуміла помилка батьків в тому, що розкормили, а не те що навчили ходити?
Ответ дляYana_pl
8,5, вона в принципі емоційна і бурно реагує коли не отримує що хоче. Та вони всі повзання так освоюють: літачок, планка, по пластунськи, четвереньки. Може ваш просто не ревів при цьому і швидше все йшло
Елена-2e06• 08 апреля 2023
Ответ дляAnnaOst
Ой, у моєї це вже місяць все триває
На четвереньках гойдалась місяця два і падала, перекачувалась, куди їй потрібно було добратися)) а потім за вихідні поповзла, а зараз рік, але ще ніяк не піде
Ответ дляAnnaOst
Да? Не помню, если честно
А где связь между сколиозом и отсутствием ползания? Многие дети не ползают и все у них ок потом
Елена-2e06• 08 апреля 2023
Ответ дляAnnaOst
Нам ортопед також казав, що потрібно, щоб дитина почала показати, щоб хребет зміцнювався
Ответ дляYana_pl
Не розкормлюєте, як вас розкормили?
Ви так незграбно намагаєтесь мене зачепити) у дитини зріст 78 см у 8 місяців був, вона просто не худа, не товста. У мене дитина на гв і прикорм правильний, без цукру, санки, корови якого молока, баночок і каш без пакетів. Мене годували малишом і маркою з цукром. Тоді так всі батьки робили, але вони просто не мали доступу до інформації.
Ответ дляAnnaOst
Я не бачила і інших дітей які ревіли, а дітей я бачила і бачила в своєму житті)) Повзання зі сльозами ніхто не освоює, повірте. Я не вважаю це нормою. Але ж у нас ніхто дітей повзати не вчив, вони самі. Може ваша плаче, бо не хоче повзати? Вона з надлишеовою вагою? Може дитина не витягує свою вагу, ось і плаче. В мене син теж родився не маленькій, 4300 і 58 см,то лікар навпаки казала міцьний: бистро поповзе, бистро на ноги стане. Але надлишкової ваги ніколи не було. Не товстий.
Ответ дляAnnaOst
Незграбно?))) Ви почитайте, як ви це написали про батьків)) Може ви не там акцент ставите? Чогось у вас норма, що дитина плаче при повзанні, і не норма що не повзає. Хто вам сказав, що в неї буде сколіоз. Багато дітей не повзає, різної ваги. А сколіоз є і у тих, хто повзав.