Можу брикнути• 09 апреля 2023
Мене ніхто не чекає вдома
Писала писала текст. Довго розписувала про свої рефлексії. А потім стерла все
Просто цінуйте те, що є. Втратити дуже легко.
Пухнасті штани• 09 апреля 2023
Ответ дляСплюшка
Я вам заздрю. Я переїхала до хлопця і іноді шкодую, бо хочеться побути одній 🤣
Їдьте назад
Можу брикнути
• 09 апреля 2023
Ответ дляКиця-бриця
Не знаю. Але я втомилася вже. Важко(
Маючи велику сім´ю ви маєте можливість виділити день два побути наодинці.
Коли ти не маєш сім´ї - ти не можеш на день два її десь взяти
Пухнасті штани• 09 апреля 2023
Ответ дляКиця-бриця
Не знаю. Але я втомилася вже. Важко(
Не помінялися б,отож-то й воно.
Не гнівіть Бога,радійте сім´ї, дітям, і будьте трохи чуйнішою до людей.
Бо автору то дуже болить.
Можу брикнути
• 09 апреля 2023
Ответ дляТепличная
Котенка завести может
І? Тварина це Велика відповідальність і ніяк не замінить кохану людину
Пухнасті штани• 09 апреля 2023
Ответ дляМожу брикнути
Автор, не звертайте уваги. Як говориться :’ ситий голодному не товариш’. Вас зрозуміє тільки або той,хто пройшов через самотність,або людина з емпатією.
Можу брикнути
• 09 апреля 2023
Ответ дляПухнасті штани
Де Ви зараз? Є хтось поруч?
Так, звісно.
У мене є діти, є друзі. Я в Європі, але на днях їдемо в Київ. Додому. Точніше в місце , яке довгий час після розлучення було домом. Є друзі. Але в них є сім´ї,робота. Просто я раніше дуже любила жити там. Мені здавалося що все життя попереду. Якісь відносини були. А зараз тяжкий розрив з тим, з ким думала що все ’ по дорослому, серйозно’. Я їздила сама додому ось тиждень тому і зрозуміла, що немає у мене там того, що тримає. Взагалі нічого. Те місце більше не є моїм домом. Немає того, хто чекає, чи кого б я чекала.
Я прямо такої рефлексії була написала в пості. А потім зрозуміла що то все таке... Просто мої думки . А якщо все спростити до одного меседжу ’ бережімо те, що є. Втратити зараз дуже легко ’
Тепличная• 09 апреля 2023
Ответ дляМожу брикнути
В Старпосте ничего не сказано про кохання
Тепличная• 09 апреля 2023
Ответ дляМожу брикнути
А Отношения - это не ответственность ? или ваш мужчина будет сидеть как собачка вот каждый день ждать дома
Можу брикнути
• 09 апреля 2023
Ответ дляТепличная
’ он она’ розділ. Мабуть то про котів)))
Можу брикнути
• 09 апреля 2023
Ответ дляТепличная
Чому тут так люблять буквально сприймати написане? І потрібно розжовувати все?
Тепличная• 09 апреля 2023
Ответ дляМожу брикнути
ну не расписывайте, тогда не жалуйтесь, что мы додумываем сами
Киця-бриця• 09 апреля 2023
Ответ дляПухнасті штани
Не помінялися б,отож-то й воно.
Бо автору то дуже болить.
Я сперечатися не буду, але автору подоброму заздрю. Вона вільна
Пухнасті штани• 09 апреля 2023
Ответ дляМожу брикнути
Так, звісно.
Тоді ви не самотня. У вас є діти,друзі. Це вже не самостність. Нема коханої людини,ну то буває,що ж поробиш. Може зустрінете ще ,може ні. Але ви не самотня! Пам´ятайте про це!
осень харашо• 09 апреля 2023
Автор, я вас понимаю. Меня тоже кроме мамы и кошек никто нигде не ждёт.
Автопортрет нурофена• 09 апреля 2023
Ответ дляКиця-бриця
Коли у вас вдома чоловік, троє дітей і цей гамір 24/7. Хочеться втекти до лісу і побути там одна..
А можно выйти замуж за человека схожего темперамента, и родить одного ребенка. И не хотеть сбежать.
Можу брикнути
• 09 апреля 2023
Ответ длямадам Везувий
Це лише період все наладиться)
Дякую)
Можу брикнути
• 09 апреля 2023
Ответ дляосень харашо
Обійму йдій
Все буде добре 🙏
Можу брикнути
• 09 апреля 2023
Ответ дляосень харашо
Обійму йдій
Все буде добре 🙏
Бойова• 09 апреля 2023
Ответ дляКиця-бриця
Ну вы же рожали ребенка за ребенком, вас это устраивало)))