220В• 09 апреля 2023
Дівчата, як вам?
Результат:
вже голосів:
61 (60.4%)
Плохо
40 (39.6%)
Красиво
Дама_с_караваем• 09 апреля 2023
Ответ для220В
А ось так, дівчата?
Блін, часу нема вже
Думала джинси з цим жакетом буде норм, а менв щось не норм. О 14.00 вже виходити, а я ще нр нафарбуіаласч
Блін, часу нема вже
И так и так круто
Вапщета• 09 апреля 2023
Ответ дляМіні-бікіні
Автор не ображайтеся але малиновий піджак навіває спогади про 90-ті
То сучасна фуксія
Прилипало• 09 апреля 2023
Ответ для220В
А ось так, дівчата?
Блін, часу нема вже
Джинси страшнючі.ще гірше стало
Жінка з перцем• 09 апреля 2023
Погано.
До мам джинсів потрібен піджак оверсайз, а приталений жакет, що на вас надітий, підійде до прямих чи розклешених джинсів.
Разом же цей жакет і моми виглядають якось незугарно і неакуратно.
Вапщета• 09 апреля 2023
Ответ для220В
А ось так, дівчата?
Блін, часу нема вже
Джинси у вас наче домашні - з витягнутими колінками
220В
• 09 апреля 2023
Ответ дляВапщета
Ну ось така якість у хвалених левісів
Їм тільки півроку, взимку зовсім нп носила
маминаБубочка• 09 апреля 2023
На мой вкус или пиджак должен быть длиннее, или низ нужно заменить на менее объёмный. Например, юбку или платье в обтяжку. В таком сочетании как на фото вещи визуально увеличивают вам область бёдер.
Патріотка з дивану• 09 апреля 2023
Ответ для220В
А ось так, дівчата?
Блін, часу нема вже
Заправте сорочку в джинси. Можливо краще буде. Ви в цих тапках підете?
220В
• 09 апреля 2023
Ответ дляПатріотка з дивану
Звісно що ні
маминаБубочка• 09 апреля 2023
Ответ для220В
Є такий варіант, але якось занадто відкрито ще доя погоди такої
Из всех трёх вариантов вот этот самый классный)
Стрекоза любви• 09 апреля 2023
Мені 1-й варіант більше подобається. На ноги - кеди білі або щось на ваш вибір, на шию, вуха - цікаві аксесуари, сумку, зачіску трохи макіяж буде Ок. Думаю, вживу, в русі, буде виглядати гарно.
Гарачий Чокалад• 09 апреля 2023
Ці джинси категорично не підходять до піджаку. Про взуття мовчу, сподіваюсь то домашні капці
Кудесница_с_пургеном• 09 апреля 2023
Ответ для220В
А ось так, дівчата?
Блін, часу нема вже
Ой, джинсы не носите эти
Как с помойки
Кусман Сиру• 09 апреля 2023
Ответ дляСорока-ворона
Мохнатки у вас на ногах разве еще носят? Вроде уже антитренд
вообще уже
а,забыла,тут же модели с подиумов Милана,с последних коллекций,да,тапки антитренд,свои бы уже мож показали,посмотреть хочется на трендовые тапки именно в этом сезоне
ЭтаваНиМожетБыть• 09 апреля 2023
Сидить нормально, але колір такий не брала би, справді дуже 90ті нагадує
ЭтаваНиМожетБыть• 09 апреля 2023
Голубий колір нормальний, але більш схоже на пальто. Якщо це пальто і є, то можна взяти. Штанці тільки інші