Бабайко• 09 апреля 2023

Одяг House на підлітків

Хочу купити пару речей (худі, куртки) на підлітка ростом 165-170, але дуже худого. Підкажіть будь ласка, чи не дуже широкі речі House в розмірі S? Чи ще шукати в дитячих магазинах? Дякую.
Сколько_мне_лет?• 09 апреля 2023
Нормальні речі, актуальні. Зараз підлітки вузьке не носять

ШобВам_КакНам• 09 апреля 2023
У них лекала бебильные. Нужно мерять. Вот кроп с той же сери и ценовой категории, но садятся модели лучше.
ШобВам_КакНам• 09 апреля 2023
*дебильные лекала🤣
hrystia• 09 апреля 2023
Худі на такий ріст брала в розмірі S. Норм.
Туфли в чешуе• 09 апреля 2023
А немає можливості приміряти? Я доньці з такими самими вхідними даними замовила куртку в розмірі S, а вона така що й на мене гарно сідає ( маю розмір М). Але за рахунок того, що донька носить зараз об´ємні речі їй підійшло.
ША! я прийшла!• 09 апреля 2023
Ответ дляШобВам_КакНам
Ну не знаю, любимые джинсы mom у меня именно с house