Полюю на дрони• 09 апреля 2023

Рецепт пасочки, ніколи не пекла

Дівчата мені 36 і цього року я буду перший раз пекти пасочки самостійно 🫣
Порекомендуйте будь ласка смачний та не складний рецепт, я буду дуже вдячна 🙏
З досвіду за плечима в мене тільки шарлотка та піца
Хоча були і булочки нещодавно))))
Ищу-брожу• 09 апреля 2023

Легко і смачно
Тектологиня 80lv• 09 апреля 2023
Беріть будь яких два. Спечете, будете знати різницю, на наступний рік, спечете, за тим рецептом, що краще вийшла і ще за одним новим. От так дійдете до ’свого’ за декілька років .
Я печу за рецептом папошник з сайту мука.
Да будет так• 09 апреля 2023
И я никогда не пекла, с удовольствием послушаю рецепты.
А кто-то когда то делал Пасхи с шоколадом внутри?
Залетна Я тут• 09 апреля 2023
Я печу сирну з розстоюванням тіста в холодильнику цілу ніч. Простий рецепт, смачні паски.
Творю чудеса• 09 апреля 2023
Попробуйте творожную и не творожную, моим почему то больше творожные нравятся, выбираю 2 рецепта.
Гарні диньки• 09 апреля 2023
Спробуйте по цьому рецепту.
Броніки для Моніки• 09 апреля 2023
Оцей https://www.say7.info/cook/recipe/292-Kulich-paskh...
Я не великий спец, але виходить завжди, класичний рецепт з невеликою кількість продуктів
Ну що ви, мамо!• 09 апреля 2023
Найпростіша!
https://kardamon.one/paska-po-reczeptu-dariiji-czv...
Кофе в лобби• 09 апреля 2023
Ответ дляТворю чудеса
моїм з сиром не зайшла взагалі, як і крафін
Творю чудеса• 09 апреля 2023
Ответ дляКофе в лобби
Вот и мне нравятся не творожные, а дочке и мужу да. Пеку 2 вида.
ПП-шница• 09 апреля 2023
Я вже скільки років печу за таким рецептом , навіть не вимішую сильно
ПП-шница• 09 апреля 2023
І глазур з цукром і желатином

https://fb.watch/jOzHJO-zrS/

Тільки мастити обов´язково на холодні паски, бо буде дуже стікати
ПП-шница• 09 апреля 2023
В цьому році хочу ще спробувати якусь із цих

Ну зовсім ледачі , не люблю возитися з тістом яке потрібно замішувати