Булькаю• 09 апреля 2023

Вірите ви в це чи ні?

Почитала старі теми про видалення труб і безпліддя вчора. І там хтось написав (стосовно безпліддя) -- що жінці потрібно припинити носити штани, а більшість сукні, спідниці, щоб була жіноча енергія. І сьогодні в лікарні заговорилися з одною жіночкою. В неї сестра була безплідна. Лікувалася і все таке. І вже дійшло до того що погукали травники. І він сказав теж саме, що потрібно припинити носити їй штани, а перейти на " Жіночий´ " одяг. Яка ваша думка стосовно цього?!
Пампушечка• 09 апреля 2023
Каменный век

Звоночек• 09 апреля 2023
Штаны мешают маточкой дышать и перекрывают астральные пути беременности?
тянитолкайка• 09 апреля 2023
Большего бреда не слышала
5cmhybyna• 09 апреля 2023
думаю, треба мити корміліцу
Все до блиску• 09 апреля 2023
Якби ж то тільки носінням юбки можна було вилікувати жіночі хвороби. Але оці адепти ’дихання маточкою’ це із серії - за ваші гроші любий діагноз.
Автор розумієте окрім платтячка ще потрібно щоб жінка не пахала як коняка тоді в жінки буде сили на жіночу енергію і її вираження.
Хвильоватиша• 09 апреля 2023
Цікаво. Виявляється так просто. У мене є видалення, тобто одягну штани і завагітнію
Оце так цабе• 09 апреля 2023
Ответ для5cmhybyna
думаю, треба мити корміліцу
не у всех она кормилица
5cmhybyna• 09 апреля 2023
Ответ дляОце так цабе
не у всех она кормилица
співчуваю
Куплю орехи• 09 апреля 2023
Ну так на сході навпаки - штани є жіночим одягом.

Куплю орехи• 09 апреля 2023
Не вірю.
Оце так цабе• 09 апреля 2023
Ответ для5cmhybyna
співчуваю
Ну как сказать, каждому свое. У меня кормилица это голова, у вас ниже. У всех по-разному)
Анонім Завгосп• 09 апреля 2023
Подруга декілька років намагалась в свій час завагітніти - допоміг тільки відпочинок на морі і відпускання ситуації. Сукні не носить взагалі.
ПироженкА• 09 апреля 2023
А как тогда беременеют те кто никогда платьев и юбок не носил?
Шлях до зірок• 09 апреля 2023
И чего я раньше не знала, это же можно не предохраняться в штанах!
Троих детей в штанах родила)
ЛЮБА• 09 апреля 2023
Это из разряда рак примочками и настойками лечат …
В мороз в платье , это же просто то что надо для женского организма !!!
Шлях до зірок• 09 апреля 2023
Ответ дляЛЮБА
В мороз поддевать панталоны с начесом и шерстяные рейтузики.
ЛЮБА• 09 апреля 2023
Ответ дляШлях до зірок
Нельзя, вредно для женской энергии !!! Там и труселя не очень то и можно!!!
Затишне кубло• 09 апреля 2023
Ответ дляЛЮБА
Раньше в школу ходили только в платьях. Все живы)
Tammy21• 09 апреля 2023
Моя думка -- досить сидіти на рос.пабліках та тренінгах, та читати ще совкову брехню про українських берегинь.
Щиро сподіваюся, що ви тролите.

Tammy21• 09 апреля 2023
Ответ дляЗатишне кубло
Девочки, которые были не запасными в семье всегда ходили в гамашиках;)
Тарабарщина• 09 апреля 2023
А ещё лучше, под юбку не надевать трусы, как учит новое веяние рейки)) Ну и, как уже говорили, дышать маткой и все будет... Что за темы сегодня, то в церковь полотенца после душа носить, чтоб замуж выйти, то эта)
ЛЮБА• 09 апреля 2023
Ответ дляЗатишне кубло
Раньше и на костре готовили ииии ?жили в пещерах ! Предлагаете переехать ?
Физрукая• 09 апреля 2023
Слышала такое да. Думаю, это может подействовать только как эффект плацебо. Т.е. видимых и серьезных диагнозов нет, а невроз, например, который мешает беременности. И такое самовнушение может в таком случае подействовать. Единственное, что могу еще понять, что очень тесная одежда, брюки передавливают там все, кровообращение нарушается. Но кто носит штаны на размер меньше и все время в них сидит..?
автор Булькаю • 09 апреля 2023
Ответ дляПироженкА
Мені стало цікаво стосовно цієї версії.)
автор Булькаю • 09 апреля 2023
Ответ дляЛЮБА
Та при чому мороз)
ИннусичкаЯ• 09 апреля 2023
Бред
ТихоЯ• 09 апреля 2023
Дурь, чушь, бред, ересь. Выбирайте то, что вам нравится! Дарю!
автор Булькаю • 09 апреля 2023
Ответ дляПампушечка
Каменный век
Я в забобони не вірю. Мені стала цікава думка ін людей стосовно цієї версії. Коли ти безплідний, і пройшов кучу всього то може і в чорта лисого повірю🤷‍♀️
ЛЮБА• 09 апреля 2023
Ответ дляБулькаю
Та при чому мороз)
А у нас постоянно тепло? Или ношения платья касается только тёплого времени года? Вы хоть пишите конкретнее )))
автор Булькаю • 09 апреля 2023
Ответ для5cmhybyna
думаю, треба мити корміліцу
Яку корміліцу?
Дівчата мені стала цікава ця версія. Я далека від всих цих забобонів, енергій. І не вірю. Але просто стало цікаво що ін думають за це