Зоя Жорівна• 09 апреля 2023

Репетитор англійської фоп

Недавно звільнилася із старої роботи, перейшла на іншу з частковою зайнятістю, плюс маю своїх учнів. Вся оплата йде на картку. Суми поки що середні - 10-20 тис грн за місяць за все. На новій роботі підписала контракт, що надаю послуги, як фрилансер. Оплачують в євро на картку. Планую відкрити ФОП або, як варіант оплачувати щорічний податок, хоча це не вигідно. Хіба що вказувати не всю суму. Зараз можна не сплачувати ЄСВ, поки не вийду на більші оплати.
Є тут репетитори, які працюють, як ФОП? Ви на 2 чи 3 групі (на скількох відсотках/спрощеній системі)? Коли учні переводять кошти на рахунок ФОП, яку комісію вони платять?
Інший варіант. Якщо подавати річну декларацію, як самозайнята особа про майновий стан, то подавати її за минулий рік (я лише недавно взяла більше учнів та перейшла на іншу роботу)? Чи вже краще через рік?
автор Зоя Жорівна • 09 апреля 2023
Працюю онлайн
Дарьюшка555• 09 апреля 2023
Супроводжую ФОП, звертайтесь за консультацією
автор Зоя Жорівна • 09 апреля 2023
Ответ дляДарьюшка555
Скільки берете за консультацію?
Дарьюшка555• 09 апреля 2023
Ответ дляЗоя Жорівна
Скільки берете за консультацію?
Пишіть в direct
Корсет_на_шурупах• 09 апреля 2023
Если вам приходят евро, то вы предоставляете услуги нерезидентам?
Значит это третья группа единого налога
автор Зоя Жорівна • 09 апреля 2023
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Значит это третья группа единого налога
Дякую! На новій роботі вчу учнів на платформі компанії. Учні з різних країн, в тому числі з України. Компанія зареєстрована не в Україні і тому оплата йде на єврову картку.
Тоді ще буду відкривати рахунок в Євро для ФОП.