Весёлая морковка• 10 апреля 2023

Сколько еще продлится война? Ждать или не ждать?

Выехали в Европу в начале войне, новости читаю редко, много работы, малые дети…. Что говорят аналитики, какие прогнозы? Сколько по их мнению продлится война? Я не понимаю, на каком мы свете… Уже настраиваться мысленно на то, что точно останемся тут, пытаться зацепиться?…. Или есть вероятность что скоро все закончится? Я помню как в начале верила в 2-3 недели …. А сейчас какие сроки озвучивают? Вы верите ?
Тори12• 10 апреля 2023
Ответ дляПриму в дар
Острая фаза закончится, но будет очень затяжной конфликт. Возможно на года, а может и на десятилетия
Вы в Украине сейчас? Как с работой и жильем? Какие десятилетия? Тут после 14 года 8 лет прошло только и полное вторжение уже. Даже после 2014 десятилетий не было. Кто будет кормить нас и давать оружие? Окружение Путина вечно? Мобилизация будет сколько? У нас выборов никогда не будет? На Зааде не будет меняться власть? Окончания никто не знает, как и то, чем закончится, но десятилетия...так говорят или те, кому выгодно или просто пропаганда (что тоже выгодно), чтобы сазу отчаялись, давили на всех. Или глубоко со стороны, аналитики зарубежно-диванные, которые нам давали неделю. Тоже умные были. Долго для нас - это даже 3 года. В 2014 лучше бы не прогнозировали, что АТО будет долго, а к войне готовились, думали чем закончится. А сейчас долго - это развал полный, но у нас не размеры Приднестровья, аукнется всем
Irynka-c148• 10 апреля 2023
Ответ дляmamaМия
Ми з чоловіком посперечалися на ящик віскі. Я як оптиміст кажу, що в кінці року перший літак з території України вилетить десь зі Львова. Чоловік, як людина з більш здоровим розумом, найближчі 2 роки ніяких полетів не бачить. Ну, навіть якщо я і програю, то бухати будемо разом, але дуже ж в цьому питанні мені хотілося б виграти.
А в мене є бухлішко Масандровське 2000 року, а у моїх друзів з Криму - 2004 року бутилка, бережемо до перемоги, домовилися випити обидві бутилки в Криму на узбережжі після перемоги )
Люсильда.ua• 10 апреля 2023
Ответ дляAHetfield
Ваш пост АААА мегапоказовий. Пережили всі ці хвилі паніки і наступні переживемо
До речі, я вже багато чого і забула...
Я не вірила, що замерзнемо у зимку. Але у мене просто був варіант на такий випадок (я маю генератор), тому жодної паніки. У мне він з 2012 року.
А про страшних білорусів взагалі не вірила. Що двинуть рашики з території білорусі - то було цілком можливе, бо вже звідти вони й двинули у лютому 22 року. А от що прям самі білоруси підуть - досі не вірю. Ми ж їх на свій бік швидко переманимо. Я смачні деруни (драніки) готую. Задурила їм би мозок
МАМА НИКИТКИ-2• 10 апреля 2023
Ответ дляПростоваля
Хостес в готелі в ресторані, перед тим працювала на Амазоні, зараз працюю в аеропорту
Ви озвучуєте роботи з мінімальною оплатою. В середньому апартаменти 2300-2500 коштують.
В вас 2 роботи, це неповна зайнятість на кожній. Тобто навряд чи ви мажте сумарно більше 2,5 тис.
Про яку гарну машину ви постійно розказуєте? Ну і про все інше?
Дівчата вам неоднаразово аже писали, що ви великий фантазер))
МАМА НИКИТКИ-2• 10 апреля 2023
Ответ дляПоумничка
Ці роботи дозволяють працівнику в США винаймати якісне житло, купити авто, відкладати і нормально жити?
Ні)
Probel Tochka• 10 апреля 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Ні)
Так ото ж:)
natapril• 10 апреля 2023
Ответ дляДлинноНожка
ПВО
С-300 летить, поруч з кордонрм їх не може збити Пво.
МАМА НИКИТКИ-2• 10 апреля 2023
Ответ дляПростоваля
Так дозволяють. Фактично люба робота де працюєш 40 годин в тиждень дозволяє жити на нормальному рівні.
Ви точно в Америці?
AHetfield• 10 апреля 2023
Ответ дляЛюсильда.ua
До речі, я вже багато чого і забула...
Я також багато забула, як виявилось)) А тут таку концентрацію «панічок» Люда зібрала, що хочеться десь закріпити цей коментар на форумі)
natapril• 10 апреля 2023
Ответ дляПросто красавица
А не всі люди за нато, якщо буде референдум, то не проголосують
Хай ідуть в окопи ті, що проти.
МАМА НИКИТКИ-2• 10 апреля 2023
Ответ дляЙцфыяч
В США дозволяють. Гідний рівень зарплати там
Не дозволяє. Ви самостійно зможете оплатити житло? Комуналку? Кредит на авто ще й харчування. Це я по мінімуму. З умовою, ви підпадете під категорію малозабезпечених і матимете безкоштовне медичне страхування.
Здається в вас 2 дітей. Скільки коштує оренда двобедрумної квартири там де ви живите?
МАМА НИКИТКИ-2• 10 апреля 2023
Ответ дляЙцфыяч
Наприклад я заробляла 18,5 доларів на годину. На все вистачало. Правда по програмі страховка медична безкоштовна плюс допомога на харчування.
І жили в рідні. Так?
МАМА НИКИТКИ-2• 10 апреля 2023
Ответ дляПростоваля
В мене немає ніяких допомог, з/п 21,6+ 2$ за нічні зміни
Ага. Скільки коштує квартира? Комуналка? Кредит на авто?
На харчування хоч $ 500 залишається?
Ruovet• 10 апреля 2023
Ответ дляI_am_Ukrainian
Свитан говорит, что наоборот будет одно обширное масштабное и очень скоростное чтоб они даже и очухаться не успели. Чтоб загнать их ото всюду через перешейки в Крым как он сказал «на плечах». И вот что мы за это время отвоюем, то и будем зачищать. Я так поняла, что важно не растягивание маленькими порциями, а скорость.
Правильно он говорит с той точки зрения, что это им и надо слышать, пусть теряются в догадках, где будет наступление.
AniW• 10 апреля 2023
Удалено администрацией...
LudaSHS• 10 апреля 2023
Ответ дляЛюсильда.ua
До речі, я вже багато чого і забула...
Ніякі рашики не мали двінути з літа 22 з белорусі. Все вкиди були.

Не будо там ударних бтг, в перед 24 .02 по картам західної розвідки стояло аж 40 великих потужних бтг на кордонах.
1-2.3.5 штук на бтг- це ні про що
Машовець писав там 2500 чоловік на кінець літа , зовсім бзік, але тут воланіє було і було. З датами від кумів сбу і прочих поварів і начальниць всу.
LudaSHS• 10 апреля 2023
Ответ дляAniW
Удалено администрацией...
І снова вириваєтся вперед

Итак вопросы.
1 вы считаете позиционная война?
2 религиозная?
3 каким именно способом будут ’замораживать’? Кто?
4 активны фаза десятилетия? С массовыми ударами каждую неделю? Ээ 2? Или месяц?
5 какими ресурсами с обоих сторон?
Какой заложен бюджет?

Раскройте пост, объясните логику
lith_oops• 10 апреля 2023
Ответ дляshopaholik
Тут, я згідна. Але ж все зовсім не так буде, як описано в пості, на який я відповіла. Я про те, що не буде ніхто ні за ким бігати і просити залишитись, пропонуючи якісь вигідні умови. Будуть люди, які захочуть залишитись і їм потрібно буде довести, що вони потрібні роботодавцю і здатні самі себе забезпечувати.
Можуть спростити легалізацію, щоб зменшити навантаження на установи. Я думаю, так і буде.
Але підстави все одно мають бути, щоб залишитись, це зрозуміло.
Багато де є обмеження щодо найму на роботу іноземців. І важко зараз навіть перейти з прихистку на робочу візу, бо то є велике додаткове навантаження на роботодавця. Я думаю, цей момент багато де будуть спрощувати, щоб не звільняти тих, хто вже працює.
mamaМия• 10 апреля 2023
Ответ дляIrynka-c148
Я щиро вам цього бажаю!
mamaМия• 10 апреля 2023
Ответ дляok1904
чоловік правий... не може бути частково.
Та ясно, що правий, але ж хтось має йому на нерви діяти
ok1904• 10 апреля 2023
Ответ дляmamaМия
для чого? насолоджуйтесь гармонійними стосунками.
mamaМия• 10 апреля 2023
Ответ дляok1904
Вже більше 20 років насолоджуюсь))) це для гостроти відчуттів))
LudaSHS• 10 апреля 2023
Про майбутне, хто в Польші
От поляков еесперт

: про можливість створення майбутньої польсько-української (або українсько-польської) наддержавної структури/союзу/альянсу, про позитивні та негативні наслідки такої можливості
Калатея• 10 апреля 2023
Ответ дляСвета С Приветом
Ждите 12 мая)🇺🇦
Потом точно опрелелитесь) в
что должно быть? хоть намекните :)
Йцфыяч• 10 апреля 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
І жили в рідні. Так?
Так, але ми платили за житло.
Йцфыяч• 10 апреля 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
800-1000 доларів. Я мала можливість працювати більше і заробляла б 3000 доларів на місяць. Цього достатньо навіть працюючи одній а люди як правило живуть і працюють в парі. Так я була одна то я вибрала працювати неповний день.
Йцфыяч• 10 апреля 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Дозволяє, люди в США живуть дуже добре. Загальний рівень життя набагато вищій. В тому регіоні де ми жили, це штат Огайо. Мама моєї колеги з музею, якій 80 років, за свою пенсію подорожує по Європі, їздить відпочивати до Флориди на океан.
Моя свекруха зі своєю пенсією в 50 доларів аж ніколи в житті ніде не була не те що на океані а навіть в Європі. Хоча вона відпрацювала 33 роки. Так само моя колега яка працює просто куратором в музеї в свою відпустку їздила до Флориди на відпочинок. Я не думаю що наші працівники музеїв мають такі доходи щоб їздити відпочивати на океан.
vikinguryonok• 10 апреля 2023
Ответ дляТут как тут
Слышала версию, что еще 3 года и война станет на длительную паузу.
Где вы слышали?
Бабки под подъездом обсуждали?
appareils• 10 апреля 2023
Ответ дляХитрушка-чекушка
Для чого тій же Польщі виганяти біженців? Соціалу нема, люди працюють, часто на мінімал, там де поляки працювати просто не хочуть. Підіймають економіку. Нащо б їх хтось гнав? Ще й вмовляти будуть залишитися. Але залишаться далеко не всі.
💯 в той же Германии уже хотят поменять 24 параграф на ,, довготривале резиденство,,. И всё оформить по ускоренной процедуре. Это только нашим соотечествиенницам хочется чтобы всех взашей. А то понимаешь сидят на халяву, работает мало кто, деньги копят)))
Vaslek• 10 апреля 2023
Ответ дляСнежнакомка
Большинство аналитиков говорят август-сентябрь этого года. Но это те же аналитики, что прошлой осенью говорили ’март-2023’, а прошлой весной - ’ноябрь-2022’.
Война могла бы закончится еще в прошлом году,если бы вовремя дали все необходимое оружие и не пытались договорится с неадекватом. А также не переживали упадет то лицо мордой в грязь или ему ту морду надо сохранить для своих рабов.