Бурундучиха• 10 апреля 2023
Діти, війна і родаки на росії
Дитина прибирала сервант у бабусі (83 роки)
Побачила фотографію хлопця у формі (фото з армії). Спитала хто це. Бабуся каже що внук.
Він в росії. І моя мала питає «а він за росію чи за Україну?»
І бабуся каже «за росію, він же ж в росії»
Тут звичайно мене рве. Звучить як виправдання!
І моя зитина каже «а чому ви не викинете його фото, якщо він підтримує війну?»
Бабуся промовчала і дитина прийшла питати мене.
Чому так?
Що пояснити я і сама не знаю..
Мені огидно від тої фотки. Ми розмовляли, вони чітко дали розуміти що за війну.
Я б брату у вічі плюнула, якби могла, чесно. А бабуся в серванті тримає.
Мені соромно за таку рідню.
Як пояснити дитині? Позицію бабусі?
Будь які слова - не виправдання. Ну онук, ну рідний, і що? Він ЗА війну! Може вже і на війні, х₴р знає.
Якщо знімуть анонімів, я писати не буду. Просто почитаю відповіді
Реально соромно, що є такі родичі.
Чому так?
Що пояснити я і сама не знаю..
Мені соромно за таку рідню.
Як пояснити дитині? Позицію бабусі?
Реально соромно, що є такі родичі.
Бурундучиха
• 10 апреля 2023
Ответ дляСкромняшка
анонимная тема в разделе ’дети’

Мені соромно писати НЕ анонімно.
ВільнаНазавжди• 10 апреля 2023
Ви абсолютно праві в своїх емоціях і почуттях. Але нав´язувати їх сторонній людині, тим паче у віці, лише на наявність у неї фото, неправильно.
Бурундучиха
• 10 апреля 2023
Ответ дляBejza
Так бы вы плюнули- как будете писать без анонима. Вы боитесь здесь написать.
А ви б написали?
На моєму місці?
Бурундучиха
• 10 апреля 2023
Ответ дляСоветничаю тут
Тому, що для бабусі усі діти і онукі однакові.
Одинакові. Одні внуки в підвалах ховаються від ракет, а інші підтримують.
Ну классно. Ми однакові
Бурундучиха
• 10 апреля 2023
Ответ дляBejza
Так ото ж, так бы вы и отстаивали свою позицию. Стыдно, что вы против кацапов или что?
Що в мене є така рідня
Губки-уточкой• 10 апреля 2023
Навіщо ви з´їдаєте себе тою ненавистю? В брата все ок, а ви вийдете з війни з депресією чи неврозом.
Бурундучиха
• 10 апреля 2023
Ответ дляok1904
Будинок в якому живе бабуся чий?
Мамин
Мама до себе забрала
Бурундучиха
• 10 апреля 2023
Ответ дляГубки-уточкой
Я не знаю.. не можу
Советничаю тут• 10 апреля 2023
Ответ дляБурундучиха
Ну классно. Ми однакові
Що ж... Виганяйте бабусю на вулицю, під міст. Розірвіть усі стосунки з нею. Така пляма на репутації родини.
Бурундучиха
• 10 апреля 2023
Ответ дляBejza
Да нет, просто вы даже под своим ником боитесь писать, не то, что отстаивать свою позицию
Позицію я відстоюю без аноніму. А про наявність уродо-родичів пишу під анонімом.
Бурундучиха
• 10 апреля 2023
Ответ дляBejza
А вы брату сказали хоть слово или на бабушку перелржили ответственность?
Послала і заблочила всюди
Советничаю тут• 10 апреля 2023
Ответ дляok1904
Ну то мама має право викиеути фото племінника чи ні?
Цікаво... Ось постарієте Ви і хтось з дітей візьме Вас до себе. І викине усі Ваши речі, щоб не дратувало.
Булку Дай• 10 апреля 2023
Ответ дляБурундучиха
А ви б написали?
На моєму місці?
це бабусі, що поробиш. Що тільки вони не тримають в серванті. І грамоти відділу кадрів 60-х років, і фото якогось племінника, який не дзвонить і не пише ніколи... Чи онука. Будьте мудрішою. Їй ця політика вже... Вона тримається за інші думки, не пов´язані із сучасними реаліями.
Бурундучиха
• 10 апреля 2023
Ответ дляok1904
Тю, можна подумати Вас тут хтось знає, чи Ваші родичі комусь цікаві
Тут запам‘ятовують і потім пригадають в іншій темі