Бурундучиха• 10 апреля 2023
Діти, війна і родаки на росії
Дитина прибирала сервант у бабусі (83 роки)
Побачила фотографію хлопця у формі (фото з армії). Спитала хто це. Бабуся каже що внук.
Він в росії. І моя мала питає «а він за росію чи за Україну?»
І бабуся каже «за росію, він же ж в росії»
Тут звичайно мене рве. Звучить як виправдання!
І моя зитина каже «а чому ви не викинете його фото, якщо він підтримує війну?»
Бабуся промовчала і дитина прийшла питати мене.
Чому так?
Що пояснити я і сама не знаю..
Мені огидно від тої фотки. Ми розмовляли, вони чітко дали розуміти що за війну.
Я б брату у вічі плюнула, якби могла, чесно. А бабуся в серванті тримає.
Мені соромно за таку рідню.
Як пояснити дитині? Позицію бабусі?
Будь які слова - не виправдання. Ну онук, ну рідний, і що? Він ЗА війну! Може вже і на війні, х₴р знає.
Якщо знімуть анонімів, я писати не буду. Просто почитаю відповіді
Реально соромно, що є такі родичі.
Чому так?
Що пояснити я і сама не знаю..
Мені соромно за таку рідню.
Як пояснити дитині? Позицію бабусі?
Реально соромно, що є такі родичі.
Ашотакоя• 10 апреля 2023
Ответ дляБурундучиха
Одинакові. Одні внуки в підвалах ховаються від ракет, а інші підтримують.
Ну классно. Ми однакові
Удалено администрацией...
Бурундучиха
• 10 апреля 2023
Але про однакових внуків не можу прийняти.
Якщо одик онук підтримує вбивство іншого, як можна рівнозначно їх любити?
ЛюблюДевчонок• 10 апреля 2023
Коли людина помирає, то рідні залишають її фото на згадку, зберігають у альбомі або ставлять портрет на видному місці, час від часу розглядують, згадують і сумують.
От так і фото того онука у серванті для бабусі.
КАПСЛОЧНИЦА• 10 апреля 2023
У мужа родная сестра в раше. Три племянника в возрасте 35+. Мы даже не говорим о них. Но вероятность что сыновья, внуки и зятья его сестры где-то там уже «спасают» нас очень высокая… К счастью, свекровь умерла за полгода до войны и не рвала себе душу… Мать любит всех своих детей, чтоб там не происходило.
Не трогайте свою бабушку, стоит там где-то фото и ладно.
Подтяжка• 10 апреля 2023
Ответ дляТишком_нишком
Така рідня є у багатьох. Особливо коли кордон поруч. Скільки я цих історій чула, коли рідна матір доньці не вірила, а рідна сестра- сестрі, брату, місто тварі рашистські розносять, стріляють по людям і їх домівках, а ті не вірять. ’Не може такого бути, то тебе нацики зазомбували’, або ’тільки по військовим цілям’. Десятки таких історій . Тільки позавчора розмовляла з жінкою, яка на Північній Салтівці рік назад у подвалі виживала, а рідна сестра її з рашки спочатку не вірила, а потім зовсім заблокувала її, навіть не цікаво їй жива вона , чи ні. На щастя в мене всі родичі в Україні, але як же шкода людей, яким довелось крім тягаря війни нести ще тягар зради найближчих родичів, які вірять своїй пропаганді, а не найріднішим. Дуже співчуваю. І за моїми спостереженнями, ці люди ненавидять окупантів найбільше.
Вони емоційно отупіли. Я задумовуюсь чи ми після десятків років пропаганди не напали б на сусідню країну? Бо в рашці наші ж українці зазомбувалися.
Ашотакоя• 10 апреля 2023
Ответ дляНачальник Анонимов
Всі ми вийдемо з війни з неврозом.
Чи може бути інакше?..
От ті, у кого буде інакше, виживуть і зможуть продовжити жити нормально!!! Біди треба переживати стійко, а не ці неврози, істерики, припадки! Зараз час проявляти силу духу, дівчата, досить істерик!
Губки-уточкой• 10 апреля 2023
Ответ дляНачальник Анонимов
Всі ми вийдемо з війни з неврозом.
Чи може бути інакше?..
Може бути інакше.
Ответ дляБурундучиха
Вона не хоче, не може повірити, що її син та онук виродки. Тому шукає їм виправдання.
Ну якби бабці було за 60, можна було б спробувати щось аргументовано доносити.
А за 80, лишіть її в спокої, вона в своєму світі живе і душевних сил на правду не має.
Фуліганка• 10 апреля 2023
Ответ дляБурундучиха
Та як не знаю позицію. Знаю!
Вони не стріляють по мирним, тільки по війс об‘єктах, нацики, 8 лет і тд
Рашисти жертви пропаганди. Їм багато років це говорили зі всіх змі.
Він вам особисто казав про нациків?
Ви щось зробили щоб розкрити йому очі на події,які відбуваються?
В мене родичі в Криму, вони ніколи не казали про нациків. Теж вірили , що по мірним не стріляють. На це я їм відправила посилання на міжнародні новини, щоб вони подивилися щось окрім парашаТВ. С того часу ми не спілкуємось.
Він вам особисто казав про нациків?
Чемна панночка• 10 апреля 2023
Автор, в тому серванті її життя, її родина, її почуття та спокій. Вже як є.
Я не маю рідню та друзів там, мені якось пощастило. Якщо і маю, то не знаю що вони є. Але розумію, що це надто складна ситуація в родині. Дайте бабусі тримати в серці та в серванті свого онука, якого вона пам‘ятає. Які б ті родичі не були, але вони родина і їх, нажаль, ніхто з нас не обирає.
Чтобы понимать бабусю надо родить, вырастить и не дай Бог, дети окажутся в такой ситуации-у меня мама со мной а брат в россии и племянник есть.Как я могу заставить свою любимую мамочку их возненавидеть???Дипломатия...Мое сердце плачет, когда слышу как погибает наш народ, а где то безбедно живут мои родственники, но я не хочу травить жизнь моей мамы, она мне нужна здоровая!!!С наступающей Пасхой всех-всем терпения, любви и мира!Победы над нашим врагом!!!
Бурундучиха
• 10 апреля 2023
Ответ дляФуліганка
Він вам особисто казав про нациків?
Перші тижні війни ми всі намагалися розкрити їм очі. З першого дня я йому писала, репостила, кидала відео що раша накоїла. Він казав що то наші зробили, їхні таке не робоять. І так, що у нас нацики.
ЗаведУющая• 10 апреля 2023
Ответ дляБурундучиха
Ну классно. Ми однакові
Так в 14ом когда вы жили спокойно, другие дети по подвалам сидели ...не? А ей все вы внуки , все верно
Добро с Кулаками• 10 апреля 2023
Колись не було війни, всі могли, що українці, що росіяни, одружуватися та жити, створюючи сім´ї, а зараз так, йде війна. Як нам всім, пояснювати це своїм дітям, зовсім не зрозуміло, якщо дитина побачить фото, або якісь нагороди діда, який воював з німцями разом з росіяами.
Але.. я наприклад, сказала б дитині, що час змінить все, ти маленька, та не розумієш поки що нічого, головне що ми їм не вороги, тільки вони чомусь, так не вважають, нам потрібно пережити цей час і все буде добре.
ОднаРозоваяРоза• 10 апреля 2023
Ответ дляКидаю курити
та прям реальное фото нашли внука в военной форме после начала войны?
Тролль.
А до війни у рашці не було військових чи строкової служби? Чи до чого ваше ’троль’?
Бурундучиха
• 10 апреля 2023
Ответ дляok1904
Авторко, чому в назві теми ’ родаки’? Це наче сленг підлітковий, який означає ’батьки’?
Ой, я не знаю чесно. На емоціях писала. Досі все перевертається в середині як це згадаю
ВерСаСе• 10 апреля 2023
Ответ дляБурундучиха
Не зарікайтесь.
Може, бабця кожного дня молитися на те фото, за прозрєніє онука і сина?
Ответ дляБурундучиха
Якщо не хоче телефонувати їм, то все сама розуміє. Але так легко викинути їх з серця, як ви, не може.
До того ж, бабці завжди більше люблять тих дітей і онуків, які далеко.
Тим більше, якщо це син, а не донька.
Бо на відстані, чи коли приїжджали раз в 10 років, вони видаються такими прекрасними, якими їх уява малює.
А донька з онукою, які поряд, нерви тріпають.
Тим більше, якщо це син, а не донька.
Королева краси• 10 апреля 2023
Ответ дляДобро с Кулаками
Після того, що зробила рашка, ми будемо ворогами.
ЗаведУющая• 10 апреля 2023
Ответ дляСоветничаю тут
Що ж... Виганяйте бабусю на вулицю, під міст. Розірвіть усі стосунки з нею. Така пляма на репутації родини.
Бурундучиха
• 10 апреля 2023
Ответ дляElenokua
Перемоги нам!
Нашому народу, який стільки натерпівся!
З наступаючою Пасхою!
Нашому народу, який стільки натерпівся!
З наступаючою Пасхою!
ЗаведУющая• 10 апреля 2023
Ответ дляБурундучиха
Послала і заблочила всюди
Послали с пустого места ? Он по вам стреляет ?
Ответ дляБурундучиха
як же шкода людей, яким довелось крім тягаря війни нести ще тягар зради найближчих родичів, які вірять своїй пропаганді, а не найріднішим
До сліз..
Слушайте, ну Вы как в первые дни войны. Какие слезы? Все давно уже должно было отупеть.. а Вы как проснулись только
Бурундучиха
• 10 апреля 2023
Ответ дляВерСаСе
Не зарікайтесь.
Дай Бог щоб так і було
Меломанка Маланка• 10 апреля 2023
Моя мама с Крыма там похоронен ее отец .
Остались и живут сестры двоюродные .
Мой папа с росии , там живут родные братья .Вологда , московская обл. Элиста .
Ни с маминой родней ни с папиной мы не общаеся в связи с войной.
Остались и живут сестры двоюродные .
Бурундучиха
• 10 апреля 2023
Ответ для vihola
Тим більше, якщо це син, а не донька.
У нас навпаки.
Внук починаючий алкаш, бабуся не сильно хотіла щоб він приїзджав на її голову навіть раз на 10 років))
Катя Катерина• 10 апреля 2023
Автор, запомните себе раз и навсегда, вы можете отвечать только за себя! И на этом все.
Что делают остальные не должно вас касаться, даже если это родственники.
Они не обязаны оправдывать ваши ожидания, как бы вы того не хотели.