Бурундучиха• 10 апреля 2023
Діти, війна і родаки на росії
Дитина прибирала сервант у бабусі (83 роки)
Побачила фотографію хлопця у формі (фото з армії). Спитала хто це. Бабуся каже що внук.
Він в росії. І моя мала питає «а він за росію чи за Україну?»
І бабуся каже «за росію, він же ж в росії»
Тут звичайно мене рве. Звучить як виправдання!
І моя зитина каже «а чому ви не викинете його фото, якщо він підтримує війну?»
Бабуся промовчала і дитина прийшла питати мене.
Чому так?
Що пояснити я і сама не знаю..
Мені огидно від тої фотки. Ми розмовляли, вони чітко дали розуміти що за війну.
Я б брату у вічі плюнула, якби могла, чесно. А бабуся в серванті тримає.
Мені соромно за таку рідню.
Як пояснити дитині? Позицію бабусі?
Будь які слова - не виправдання. Ну онук, ну рідний, і що? Він ЗА війну! Може вже і на війні, х₴р знає.
Якщо знімуть анонімів, я писати не буду. Просто почитаю відповіді
Реально соромно, що є такі родичі.
Чому так?
Що пояснити я і сама не знаю..
Мені соромно за таку рідню.
Як пояснити дитині? Позицію бабусі?
Реально соромно, що є такі родичі.
Бурундучиха
• 10 апреля 2023
Ответ дляok1904
Я наче спитала, а не ствердно написала. Цікава позиція авторки.
Я не знаю.
Якщо чесно, я боюся, що вона помре в будь який момент і не хочеться мати на совісті, що я їй робила нерви і ображала.
Коржик• 10 апреля 2023
У меня нет родственников в раше, у мужа есть. И они не то чтобы за, но и не против.
Были бы у меня такие родственники, мне стыдно не было бы. Пусть им будет стыдно, я здесь причем? Не я же их убивать пришла, мне чего стыдиться?
Если бы мне ребенок такой вопрос задал, ответила бы: потому что идиот и закрыла бы этот вопрос раз и навсегда.
Бабушке и так тяжело наверняка это осознавать. Вы хоть ее не доканывайте. Дайте дожить спокойно, насколько это возможно в нынешней ситуации.
Ответ дляBejza
Можно просто озвучить свою позицию и сказать, что фото рашисткого ублюдка в этом доме не будет
Ненавиджу парашенців, але це сервант бабці. Якщо вони бабцю до себе забрали і хату її забрали собі.
Якби бабця в себе жила, ніхто б їй там не командував, що в неї в серванті.
Булку Дай• 10 апреля 2023
Ответ дляBejza
а що, бабуся часто розмовляє із російським онуком? Знає, що він думає насправді, де зараз і чому? Щось у мене великі сумніви.
Вона вже літня людина. Дитина в неї спитала, отримала відповідь за бабусиною логікою. Ну що, влаштовувати їй тоді скандал, перевиховувати?
Начальник Анонимов• 10 апреля 2023
Ответ дляГубки-уточкой
Навіщо ви з´їдаєте себе тою ненавистю? В брата все ок, а ви вийдете з війни з депресією чи неврозом.
Всі ми вийдемо з війни з неврозом.
Чи може бути інакше?..
Бурундучиха
• 10 апреля 2023
Ответ дляКоржик
Мене взлило :
Фото
І «за росію, бо він з росії»
Це звучить як виправдання!
А дитина питала про позицію бабці, типу «чого баба Аня не викине фото?»
Фото
І «за росію, бо він з росії»
Це звучить як виправдання!
Тишком_нишком• 10 апреля 2023
Така рідня є у багатьох. Особливо коли кордон поруч. Скільки я цих історій чула, коли рідна матір доньці не вірила, а рідна сестра- сестрі, брату, місто тварі рашистські розносять, стріляють по людям і їх домівках, а ті не вірять. ’Не може такого бути, то тебе нацики зазомбували’, або ’тільки по військовим цілям’. Десятки таких історій . Тільки позавчора розмовляла з жінкою, яка на Північній Салтівці рік назад у подвалі виживала, а рідна сестра її з рашки спочатку не вірила, а потім зовсім заблокувала її, навіть не цікаво їй жива вона , чи ні. На щастя в мене всі родичі в Україні, але як же шкода людей, яким довелось крім тягаря війни нести ще тягар зради найближчих родичів, які вірять своїй пропаганді, а не найріднішим. Дуже співчуваю. І за моїми спостереженнями, ці люди ненавидять окупантів найбільше.
Бурундучиха
• 10 апреля 2023
Ответ дляБулку Дай
Восени дзвонила їм на вайбер, хотіла бачити сина і онука. Онук ще був вдома, не воював. Зараз не знаю
Після озвучкної позиції не проситься дзвонити їм
Сподіваюся і не попросить. Я дзвонити не буду. Хіба мама. Але і мама свого брата бачити не хоче після того що він повірив не їй а теліку
ЛюблюДевчонок• 10 апреля 2023
Їй 83 роки і у такому віці прийняти, що син не син і онук не онук дуже важко і викинути їх із життя, сердце матері не камінь і болить, то й лежить те фото, як згідка.
Уявіть, виросте Ваша донька, закохаєця і одружиться на москалі і стане рашисткою, Ви зможете її вининути з життя назавжди?
Бурундучиха
• 10 апреля 2023
Ответ дляТишком_нишком
як же шкода людей, яким довелось крім тягаря війни нести ще тягар зради найближчих родичів, які вірять своїй пропаганді, а не найріднішим
До сліз..
Ответ дляБурундучиха
Мене взлило :
Фото
І «за росію, бо він з росії»
Це звучить як виправдання!
Фото
І «за росію, бо він з росії»
Це звучить як виправдання!
вас можна зрозуміти, але вам потрібно прийняти, що фото своїх онуків, навіть самих кончених, має право викидати зі свого серванту лише сама бабця.
Фуліганка• 10 апреля 2023
Для бабушки это внук, родная кровь.
Она не может выбросить фото. Примите это как факт.
Вы наверняка не знаете на войне он или нет, также не знаете его отношение к войне. А уже делаете из этого трагедию.
Вы не общаетесь с этим родственником и этого достаточно.
У многих родственники в параше. Никто из них не спешит менять гражданство. Не все они поддерживают войну, многие против, но там не помитингуешь.
А ребенку всегда можно объяснить, что с этим дядей контакты оборваны, что ребенок никогда его не увидит и не услышит.
Булку Дай• 10 апреля 2023
Ответ дляБурундучиха
Мене взлило :
Фото
І «за росію, бо він з росії»
Це звучить як виправдання!
Фото
І «за росію, бо він з росії»
Це звучить як виправдання!
ну то й скажіть дитині, що то бабусині фантики, її майно і ви не маєте права їх чіпати та викидати.
Та не порпайтесь просто в її сервантах, та й усе. У бабусі попросіть дозволу покласти фото в альбом. Не дозволить - що поробиш.
Бурундучиха
• 10 апреля 2023
Ответ дляФуліганка
Для бабушки это внук, родная кровь.
Та як не знаю позицію. Знаю!
Вони не стріляють по мирним, тільки по війс об‘єктах, нацики, 8 лет і тд
Тушьмушьнюшь• 10 апреля 2023
То бабушки должны относиться к внукам одинаково, то нет. Он ее внук, такой же как и вы.
Кидаю курити• 10 апреля 2023
Ответ дляБурундучиха
Мені соромно писати НЕ анонімно.
та прям реальное фото нашли внука в военной форме после начала войны?
Тролль.
Начальник Анонимов• 10 апреля 2023
Ответ дляТишком_нишком
Так, це жахливо.
Я розмірковую над цим давно: не дарма кацапи стільки років обробляли своє населення перед тим, як напасти на Україну.
Адже в, умовно кажучи, 90х роках навіть рашенські родичі сприймали б напад по-іншому. Думаю, тодішній владі цього б не пробачили. А так, до 2014 року ми вже стали для них фашистами й бЕндерівцями, отже, в їхній уяві можна нас знищувати без докорів сумління.
Булку Дай• 10 апреля 2023
Ответ дляБурундучиха
ну то й не дзвоніть, нащо.
Бабусі живуть своїми легендами та сервантами.
Нехай спокійно доживають. Аби тільки не хворіли дуже і давали можливість жити рідним, які ними опікуються.
Ответ дляБурундучиха
Мене взлило :
Фото
І «за росію, бо він з росії»
Це звучить як виправдання!
Фото
І «за росію, бо він з росії»
Це звучить як виправдання!
Тому що бабі Ані боляче, що один із членів її родини може прийти і вбити іншого, нє? Тому що баба Аня вже бачила велику війну, нехай навіть і не пам´ятає боєвих дій, але вона на тієї післявоєнщині виросла. Людині 83 роки. Вона не виходить на мітинги ’все не так однозначно’, не спамить у соц.сєточках переміщення нашої техніки, не зустрічає з квітами ворога...
Позаземний розум• 10 апреля 2023
Я відношусь до цього так - кожен обирає сам і кожен буде відповідати за свій вибір. Те що вам соромно - це тільки ваші проблеми.
Ви свій вибір зробили - з тим і живіть.
Lydmila408• 10 апреля 2023
В Вас дуже розумна дитина..Не треба їй нічого роз´ясняти.Вона все розуміє.
ps Бабусю не засуджую.Ми не були на її місці.
Позаземний розум• 10 апреля 2023
Ответ дляБурундучиха
Мене взлило :
Фото
І «за росію, бо він з росії»
Це звучить як виправдання!
Фото
І «за росію, бо він з росії»
Це звучить як виправдання!
Це не виправдання, а логічне мислення.
Бурундучиха
• 10 апреля 2023
Ответ дляКидаю курити
Тролль.
Фото молодого з армії присилав, майже 15-17 років тому
Вона як серван до мами перевезла так і фото.
І поряд моє весільне фото з чоловіком.