Бурундучиха• 10 апреля 2023

Діти, війна і родаки на росії

Дитина прибирала сервант у бабусі (83 роки)
Побачила фотографію хлопця у формі (фото з армії). Спитала хто це. Бабуся каже що внук.
Він в росії. І моя мала питає «а він за росію чи за Україну?»
І бабуся каже «за росію, він же ж в росії»
Тут звичайно мене рве. Звучить як виправдання!
І моя зитина каже «а чому ви не викинете його фото, якщо він підтримує війну?»
Бабуся промовчала і дитина прийшла питати мене.
Чому так?
Що пояснити я і сама не знаю..
Мені огидно від тої фотки. Ми розмовляли, вони чітко дали розуміти що за війну.
Я б брату у вічі плюнула, якби могла, чесно. А бабуся в серванті тримає.
Мені соромно за таку рідню.
Як пояснити дитині? Позицію бабусі?
Будь які слова - не виправдання. Ну онук, ну рідний, і що? Він ЗА війну! Може вже і на війні, х₴р знає.
Якщо знімуть анонімів, я писати не буду. Просто почитаю відповіді
Реально соромно, що є такі родичі.
анна 1986• 10 апреля 2023
Ви від доньки відмовились би чи від онука??? Навряд чи. От і для бабці це рідні люди.

il-mari• 10 апреля 2023
Ответ дляКатя Катерина
Вот вы реально описали все, они отупели.
У меня там родители остались, у мужа тоже. С его он не общается, а мои регулярно рассказывали, что скоро нас спасут, и очень удивлялись почему мы не хотим этого.
А теперь очень страдают, что могут видеть внуков только по Вайберу, и то уже очень плохая связь и даже это малодоступно стало.
у невестки тоже там, сказали , что с ней трудно разговаривать, не звонят, внуками не интересуются, одна дочка трое деток...а так любили, так любили...
inresta• 10 апреля 2023
Ответ дляБурундучиха
Мені соромно писати НЕ анонімно.
автор, к примеру я фото племянников выкинула,
муж и не заметил

ну вот бесили они меня, эти фотки
Катя Катерина• 10 апреля 2023
Ответ дляil-mari
В таком случае и прекрасно. Что не звонят и не интересуются. Я такая же невестка, мне это не нужно. Изображать радость не хочу и не буду.
Но у них и с сыном не особо отношения, поэтому мне все равно.
Со своими родителями общаюсь, но когда загоны начинаются, про наше спасение сразу прекращаю эту тему.
v_o_l_n_a• 10 апреля 2023
Ну обьясните, что бабушка старенькая и не в своем уме, не понимает ситуацию, внука любит, а то что он за росию не воспринимает как предательство, что она жила в ссср и не может быть патриоткой, просто не способна на это. объясните как считаете нужным, что семьи распадаются из-за войны и т.д.
ok1904• 10 апреля 2023
Ответ дляv_o_l_n_a
Авторку вітром здуло, можливо читає...
Krasotka-d9fd• 10 апреля 2023
Для бабусі усі рідні. Що вона не так сказала?
Mazhar21• 10 апреля 2023
Ответ дляСоветничаю тут
Тому, що для бабусі усі діти і онукі однакові.
Згодна, так і сказати доньці
Перемога 2022• 10 апреля 2023
Автор, молите Бога, чтобы все таки он пошел воевать, да, против Украины, но хотя бы есть шанс, что именно на войне у него откроются глазенки, что его россия это жестяные бронежилеты, ржавое оружие, надувная техника, глупые приказы командиров и самое главное, что он ноль без палочки и никому не будет нужен, когда у него оторвет правую ногу и снесет пол челюсти.

Говорилка• 10 апреля 2023
Ответ дляБурундучиха
А ви б написали?
На моєму місці?
А что тут страшного?
Как по мне, что аноним, что не аноним - одно и то же.
Вы ж не указываете в теме ни на кого конкретно.
Мы просто видим персонажи некие, даём суждение. Админы могут видеть телефоны, проинформировать СБУ, если нужно кого-то наказать по статье.
v_o_l_n_a• 10 апреля 2023
Ответ дляok1904
Авторку вітром здуло, можливо читає...
можливо і читає. насправді я не знаю, як би я поступила, переважили б моральні принципи над родинними відносинами чи ні. це дуже складний вибір. зараз я вважаю, що гідність і мораль на першому місці, сама маю родичів на розії, але це не батьки і не діти. я помітила таке - наші батьки і їх батьки в силу поганого матеріального положення і пропаганди свого часу дуже схильні до пристосуванства (чи як воно зветься).
nightwoman• 10 апреля 2023
Ответ дляСоветничаю тут
Поки це її особисто не торкнулось. Ви праві. Якось ганебно коється. Одні загубили все на цій війні, спалені цілі міста, домівки, розбиті життя, все майно нажите, а інші тільки по тв знають да нудьгують так, що в відпустки чемодани збирають.
СИРЕЛИ• 10 апреля 2023
Купа укра1нських бабусь та матусь тягають торби у вязницю, де сидять за вбивство д1ти та онуки. Ви ж таким н1чого не кажете ?
klux• 10 апреля 2023
Ответ дляПеремога 2022
нахрена кому-то его прозрение ценой жизни наших ребят?
nightwoman• 10 апреля 2023
Ответ дляБурундучиха
А ви б написали?
На моєму місці?
Чесно? Коли це прожив, це побачив своїми очами, коли не міг з окупації виїхати і все це терпів.
Ви не уявляєте весь жах життя в окупації, страх кожен день що прийдуть по тебе. І якщо б снаряд прилетів від рашистів у будинок навряче б її мешканка тримала фото воєних російських і далі при собі. ВСІ мої сусіди із родичами в рашкє , ВСІ сформували чітку позицію після пережитого.
Але я вам не бажаю здобути цій досвід, його згадувати не хочеться навіть.
marydgayne• 10 апреля 2023
Ответ дляok1904
Будинок в якому живе бабуся чий?
а какое это имеет значение??
shkoda_anna• 10 апреля 2023
Ответ дляСИРЕЛИ
Теж про це подумала. Для матері в серці свої діти( онуки) будуть коханими дітьми, щоб не накоїли.
marydgayne• 10 апреля 2023
Ответ дляok1904
Ну то мама має право викиеути фото племінника чи ні?
вы тоже можете выбросить вещи мужа, детей, матери, если дом оформлен на вас??
nightwoman• 10 апреля 2023
Ответ дляБурундучиха
Позицію я відстоюю без аноніму. А про наявність уродо-родичів пишу під анонімом.
У кожного другого українця є кум/сват/брат звідки. Настав такий час, що цього цуратись не треба. Замовчення, то є покриття зла.

Дівчина в інсті дуже гарно описала це такими словами ’ у войны есть лицо, это лицо моего родного дяди, который участвует в ней лично’ . Так от я використовую цей меседж теж на прикладі людей, які підтримують війну.

СИРЕЛИ• 10 апреля 2023
Ответ дляshkoda_anna
Що то вбивц1, що то. Але наш1 вбивц1 кращ1. Можна 1 любити 1 прощати 1 чекати 1 торби по тюрмам возити. Так виходить.
marydgayne• 10 апреля 2023
Ответ дляБурундучиха
Восени дзвонила їм на вайбер, хотіла бачити сина і онука. Онук ще був вдома, не воював. Зараз не знаю
Після озвучкної позиції не проситься дзвонити їм
Сподіваюся і не попросить. Я дзвонити не буду. Хіба мама. Але і мама свого брата бачити не хоче після того що він повірив не їй а теліку
а почему вы решили, что он воюет или хочет воевать???
Alia-Kiev• 10 апреля 2023
В тюрьмах убийц матери проведывают, а тут бабушка. Для нее это память. Она же не звонит ему. Просто хранит. А живя у бабушки настроить против нее внука из-за ее состава семьи.... ну.... ’подвиг’ павлика морозова, вроде, не в нашей стране подвигом считается... у вас же тоже, наверное, хранится то, чему муж бы не обрадовался? как память о первых ухаживаниях- стихи и т.д.. Но себе прощаете?
ok1904• 10 апреля 2023
Ответ дляmarydgayne
Я спитала авторку і Ви питаєте мене. Багато питань викликає ситуація. А кожен діятиме як вважатиме за потрібне.

В мене кацапів серед родичів не було і немає взагалі, тому не можу поставити себе на місце автопки чи її бабусі.
ok1904• 10 апреля 2023
Ответ дляmarydgayne
Я буду робити те, що вважатиму за потрібне по ситуації.
Мелитрисса• 10 апреля 2023
А что не понятно? Не каждый человек может выбросить из жизни близких людей какие бы неблаговидные поступки они не совершали. У матери и бабушки все равно болит сердце. Выбросить из жизни брата одно, а сына и внука другое. Поставьте себя на место бабушки, своего ребенка смогли бы выбросить из жизни, если бы он сделал что-то плохое? К убийцам матери в тюрьму ездят. А в этой ситуации ваш брат оболваненный дурак, верящий, что нас освобождают. То что вы не хотите с ним общаться понимаю, но ваша бабушка, это другое, у нее другие чувства по отношению к сыну и внукам. Может вы и смогли бы выбросить своего ребенка из жизни в такой ситуации, а она не может, оставьте ее в покое.
romantica• 10 апреля 2023
Ответ дляБурундучиха
Я не знаю.
Якщо чесно, я боюся, що вона помре в будь який момент і не хочеться мати на совісті, що я їй робила нерви і ображала.
Ну так заспокойтесь.
Радійте, що бабуся у 83 роки ще не в маразмі. А чекати, що вона в такому віці займе свідому позіцію та почне ділити онуків - марно.
В нас під підїздом сидять бабці-’колоборантки’. Але я не плюю їм в очі, а чкаю, коли вони помруть природним шляхом.
kuskus• 10 апреля 2023
Ответ дляБурундучиха
А ви б написали?
На моєму місці?
Так, а що тут такого?
kuskus• 10 апреля 2023
Ответ дляБурундучиха
Ой, все ясно, інфантилізм звичайний
Coffee is Love• 10 апреля 2023
Ответ дляBejza
Да нет, просто вы даже под своим ником боитесь писать, не то, что отстаивать свою позицию
А навіщо відстоювати позицію під неанонімнм ніком? Що авторові це дасть?
asjaua• 10 апреля 2023
Хай дитина домалює на фотку роги та вуса гітлера і най далі стоїть в серванті щоб баба милувалася)