Підкажіть може хто знає якісь пекарні в Києві, які печуть паски без цукру, такі щоб можна було їсти діабетику? Може знаєте якісь кондитерські, які займаються ПП випічкою, буду вдячна за пораду!
Дякую
Не гавкаю- но охраняю• 10 апреля 2023
Так не только сахар нельзя, там белая мука, жиры. Сахар не самое страшное, там весь состав нельзя
неДоПриличий• 10 апреля 2023
Мені як раз попадалась в Фейсбуці реклама кондитерської яка пропонувала такі веган паски.Але там ціна була досить велика, бо всі замінники продуктів досить не дешеві.
неДоПриличий• 10 апреля 2023
ще бачу на Фейсбуці йдуть посилання на майстринь,які роблять такі паски,і ще можна встигнути у них замовити.
Хачапууури• 10 апреля 2023
Диабетик на инсулине? Если да, то пофиг есть там сахар или нет, просто рассчитайте ХЕ и количество инсулина.
Если не на инсулине, то тоже пофиг, кулич в принципе нельзя, потому что много хлебных единиц и высокий гликемический индекс.
неДоПриличий• 10 апреля 2023
Ответ дляGrenada
То де ж знайти такі посилання? Бо мені такі не рекламуються
Напішить в пошуку веган паски, то вам будуть показивати сторінки майстринь,що роблять такі паски і ще беруть замовлення.Хотіла знайти посилання на ту кондітерську,де я смотрела їх веган десерти, не можу знайти.
Ответ дляХачапууури
Не на інсуліні. Та ясно що не можна. Але ж є різниця, буде паска з пачкою масла, десятком яєць і солодкими цукатами чи веганська без цукру і з нижчим калоражем. Я не доводжу це питання до фанатизму, але там де можна підібрати більш здорову альтернативу, хотілось би це зробить
Хачапууури• 10 апреля 2023
Ответ дляGrenada
Нету на самом деле.
Хлебные единицы будут +- те же.
Белая мука и сахар вообще должны появляться в рационе диабетика, который не на инсулине.
Хлебные единицы будут +- те же.