Невидимка Майя• 10 апреля 2023

Как выбрать картинку по номерам? Где дешевле?

Именинник попросил картину по номерам.
Но с такой оговоркой, чтоб области не были сильно мелкие.
Как это по интернету увидеть?
Только вживую покупать?
Где в Киеве самый большой выбор?
Новопоштинская• 10 апреля 2023
Акварель, Аврора, атб
Nadine23• 10 апреля 2023
Щоб не були замалі області, то треба брати третій рівень складності, взагалі їх п´ять. Я купляю собі постійно на сайті golka.com.ua
Nadine23• 10 апреля 2023
Якщо вживу хочете побачити, то їдьте на Петровку на книжковий ринок,там купа картин за номерами.
автор Невидимка Майя • 10 апреля 2023
Ответ дляNadine23
На сайте дешевле?
Nadine23• 10 апреля 2023
Ответ дляНевидимка Майя
На сайте дешевле?
Так, на сайті дешевше,бо там акції є. Але дивіться,щоб в упаковці була,так гарніше на подарунок.
автор Невидимка Майя • 10 апреля 2023
Ответ дляNadine23
А бывают и без упаковок?
Nadine23• 10 апреля 2023
Так, без упаковок зазвичай коштують до 200 грн. Там на сайті в описі вказується чи в коробці чи ні.
olkabarabolka20• 10 апреля 2023
На картині пишуть складність. 5 зірочок - сама складна, бо багато дрібного.
Скільки років племіннику?
Онука чоловіка любить іноді таки картини. Їй 7,5років. Беремо на 3 або на 4 зірочки не сильно великі.

У нас на Радужній багато картин. І ціни дуже демократичні.
olkabarabolka20• 10 апреля 2023
Ответ дляНевидимка Майя
А бывают и без упаковок?
В плівці є