Оч@ров@Шк@• 10 апреля 2023
Гости пришли на день рождения ребенка без подарка
Ничего не говорили, что у них сложности с деньгами или типа того.
Поздравили на словах и все.
Ребенок постеснялся спросить, почему ничего не дарите. Ко мне подошёл с этим вопросом.
А я тоже тютя, стыдно было вслух сказать.
Ребенку пояснила, что главное внимание и все такое. Но осадок остался.
Поздравили на словах и все.
Безлім на все• 10 апреля 2023
Ответ дляГлас_Народа
Вона телилася з запрошенням до вечора п´ятниці, а збирала на ранок суботи. Тому гості були непідготовані, і прийшли в чому були)))) Кіндер, може, і принесли, але це просто гостинчик, а дитина очікувала подарунка.
А мама очікувала конверт, бо подаровані дітям гроші вони витрачають на життя сім´ї)
Сливочная пенка• 10 апреля 2023
Я не пойму
Это была встреча с друзьями? Или это было до вашего ребенка?
Ліплю вареники• 10 апреля 2023
Все логічно, Таня. Ви переймалися не як влаштувати ДН для дочки, а п´янку для кумів і чоловіка. Куми не переймаються, що подарувати дитині. Ніхто про дитину не думає. Шкода.
ПриснитсяЖЕ• 10 апреля 2023
Ответ дляЧорноброваЯ
Это не все темы. Так, для понимания Ху из Ху автор
А Вы уверены, что Автор данной темы и тех - одно лицо?))))))
Мой соц эксперимент (без усилий) показал, что очень просто ’сойти за Т’
Безлім на все• 10 апреля 2023
Ответ дляZelenkа
А я навпаки, всім казала дарувати кеш. Потім їхали в магазин іграшок і купували все, що хоче.
У вас є діти? Не знала
Вишнёвая Леди• 10 апреля 2023
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Это ваша тема о школе?
Сливочная пенка• 10 апреля 2023
Ответ дляГлас_Народа
Їй ще в першій темі писали: та не робіть це свято, купіть подарунок дитині, зводіть дитину кудись. А вона відповідала, що ні, свято треба, родичі прямо з трусів вискакують, так хочуть дитину поздоровити. Ось так сильно вони хотіли.
Вот это облом вышел)
Ліплю вареники• 10 апреля 2023
Ответ дляПриснитсяЖЕ
А яку тему ви створили?
ПриснитсяЖЕ• 10 апреля 2023
Ответ дляЛіплю вареники
А яку тему ви створили?
про школу и ’выгоняние’ ребенка)
Ліплю вареники• 10 апреля 2023
Ответ дляПриснитсяЖЕ
ага
А, ну так вас швидко розкусили. А Танині теми в топі на десятки сторінок.
ПриснитсяЖЕ• 10 апреля 2023
Ответ дляЛіплю вареники
так я не старалась
крім того - були люди, що вірили що знають особу Автора
ну і основний мій посил: не варто думати, що ми все про всіх знаємо)))) ’все лгут’))))
Все возможно• 10 апреля 2023
Ответ дляБаба Йога
Да тут уже раньше меня спугнули, сначала надо было тему раскрутить , а потом пугать.
Когда её что-то пугало?. Удивляет, что её темы не о чём, всегда в топе.
Сколько тут таких же ’ Тань’?
Глас_Народа• 10 апреля 2023
Ответ дляПриснитсяЖЕ
так я не старалась
Навіть якщо ви не Таня, я дякую вам за тему, було цікаво розгадувати, вона чи ні))))
Ліплю вареники• 10 апреля 2023
Ответ дляПриснитсяЖЕ
так я не старалась
Та Танюха 💯 прибріхує. Не вірю, що такі люди бувають.
Безлім на все• 10 апреля 2023
Ответ дляПриснитсяЖЕ
про школу и ’выгоняние’ ребенка)
Да ну, сразу написали что не Таня автор
Вишнёвая Леди• 10 апреля 2023
Ответ дляПриснитсяЖЕ
так я не старалась
какая разница,никто же не переживает за реальную Таню
Нашли в капусте• 10 апреля 2023
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Вас почти сразу же раскусили
Вы НЕ ТА Таня
ЧорноброваЯ• 10 апреля 2023
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Вас раскусили таневеды на первых ответах. Ваша тема про школу написано топорно.
Нашли в капусте• 10 апреля 2023
Ответ дляЛіплю вареники
Дівчата, а яка погода була в Києві у суботу? Дощ падав?
У нас нет
В каждом районе по разному
Нашли в капусте• 10 апреля 2023
Ответ дляВишнёвая Леди
Это ваша тема о школе?
Естественно, ее,самозванки Тани
ПриснитсяЖЕ• 10 апреля 2023
Ответ дляЛіплю вареники
так про те мій основний посил і був)
і в кожній Таніній темі, і в темі окремій
ПриснитсяЖЕ• 10 апреля 2023
Ответ дляБезлім на все
Да ну, сразу написали что не Таня автор
ага)
ПриснитсяЖЕ• 10 апреля 2023
Ответ дляНашли в капусте
Вас почти сразу же раскусили
Вы НЕ ТА Таня
ага)
ПриснитсяЖЕ• 10 апреля 2023
Ответ дляЧорноброваЯ
ага)
ПриснитсяЖЕ• 10 апреля 2023
Ответ дляНашли в капусте
Естественно, ее,самозванки Тани
но посыл-то был глубоким)