П´яна вишня• 10 апреля 2023
Таро, посмотрите
Посмотрите, пожалуйста, что это за мужчина и будем ли мы общаться?
Гірчинка• 10 апреля 2023
Ответ дляТрактор Віка
Можно и мне пожалуйста
Пишіть питання і імена,на кого дивитися.
Физрукая• 10 апреля 2023
Ответ дляТётя Хрюша
хочу звільнитися
і почати робити щось своє
вийде?
і почати робити щось своє
вийде?
Нет, не время
Вы плохо себе представляете с чем придётся столкнуться
Тётя Хрюша• 10 апреля 2023
Ответ дляФизрукая
Нет, не время
Дякую!
Трактор Віка• 10 апреля 2023
Ответ дляГірчинка
Ірина
Які зміни будуть в особистому житті? Коли зустріну своє кохання життя?
Гірчинка• 10 апреля 2023
Ответ дляТрактор Віка
Ірина
На картах вийшло,шо ви дуже переживаєте за своє особисте життя, може бути депресивний стан, коли опускаються руки і немає віри в себе,шо будуть якісь зміни, присутня невпевненість, нерішучість шось змінювати.
Протягом ( або через) 3 місяці у вас має з´явитися людина,з якою будуть стосунки,чи можливо роман, але чоловік вийшов пажем жезлів, тобто на серйозне шось його не так просто змусити ...
Скоріше за все це не буде кохання всього життя, як ви написали,бо по аркану ’отшельник’ чоловік відійде, не буде вкладатися,а цогму легше ніби все лишити і йти далі.
Тому будьте обачні і бережіть своє психологічне здоров´я,шоб потім не страждати
Трактор Віка• 10 апреля 2023
Ответ дляГірчинка
Дякую