Крайня невістка• 10 апреля 2023

Долги за коммуналку от предыдущего собственника

Висит долг около 5 тыс за ЖЭК. Долг предыдущего собственника.
Этой компании уже нет. Можно ли списать долг без суда?
ВсеЧетко• 10 апреля 2023
Ответ дляТака бойова Я
Так эта сумма не на физ лицо, а на объект начисляеться, понимаете? Вам ничено не спишут.
То нехай об’єкт і платить

Пишу вірші, дорого• 10 апреля 2023
Ответ дляТанго утрьох
Розкажіть, будь ласка, на момент купівлі через сетам, попередні власники вже не живуть у квартирі? Немає проблем з їх виселенням?
А це як Вам повезе. Можете виселяти роками.
Танго утрьох• 10 апреля 2023
Ответ дляПишу вірші, дорого
Капець) Дякую.
Пишу вірші, дорого• 10 апреля 2023
Ответ дляТанго утрьох
Капець) Дякую.
Ось ще стаття закону
2. Стягнення з нового власника житла за попередні періоди, в які власник був інший.
Відповідно до ст. 322 ЦК України на власника покладено тягар утримання майна. Таким чином новий власник майна не зобов’язаний платити за борги попереднього власника, якщо суд встановить, що він не брав на себе обов’язку про сплату таких боргів. Договори про надання послуг не обтяжують майно, таким чином за відсутності умови по сплаті боргів попереднього власника в договорі по відчуженню нерухомого майна, суд повинен відмовляти в задоволенні позовних вимог до нового власника, оскільки належним відповідачем є попередній власник нерухомого майна.
Пишу вірші, дорого• 10 апреля 2023
Ответ дляТанго утрьох
Капець) Дякую.
Ой, не Вам, вибачте
Пишу вірші, дорого• 10 апреля 2023
Ответ дляКрайня невістка
Дякую, нарешті дієві поради
Ось ще стаття закону
автор Крайня невістка • 10 апреля 2023
Ответ дляДоль Чекомбана
Автор може я незрозуміло питаю - хто видав вам справку що боргів станом на таке то число немає?!
Новий ЖЕК?
Тоді чому новий ЖЕК іще вимагає від вас сплатити старі борги?
Перерахунок боргів за квартиру ви робили? А вже після цього вам дали справку?
Ні, ніхто не вимагає, проте в Нова-ком в графі висить старий борг, яка обчислюється за організацією, яка ліквідована

автор Крайня невістка • 10 апреля 2023
Ответ дляВсеЧетко
То вам суддя пообіцяв?
Закон працює
автор Крайня невістка • 10 апреля 2023
Ответ дляТака бойова Я
Ну почему на объект, если на мой адрес?
Така бойова Я• 10 апреля 2023
Ответ дляВсеЧетко
То нехай об’єкт і платить
Вы серьезно?
Така бойова Я• 10 апреля 2023
Ответ дляКрайня невістка
Ну почему на объект, если на мой адрес?
А ваша квартира это что? Разве не объект недвижимости?
автор Крайня невістка • 10 апреля 2023
Ответ дляДоль Чекомбана
Автор подивіться в своєму договорі купівлі-продажу там повинно бути вказано - згідно квитанції ЖЕК у номер/1347 від такого числа боргів за квартиру 23 по вул.... Не має! У вас є таке в договорі? Хто надавав ту справку ви брали чи минулий власник?!
Треба подивитися,. проте наскільки пам´ятаю там нічого немає, таких записів точно.
Лише продавець повідомляє, що боргів немає. Чітко не можу процитувати
Така бойова Я• 10 апреля 2023
Ответ дляКрайня невістка
Ну почему на объект, если на мой адрес?
Вы квартиру покупали? Знали, чио там долг?
автор Крайня невістка • 10 апреля 2023
Ответ дляПишу вірші, дорого
Ось Вам частина заяви, я зберегла на компі.

Згідно статті 11., пункту 2., та статті 14., пункту 2., Цивільного кодексу України, а також статей 19 та 21 Конституції України, боргові зобов’язання належать виключно **** і не можуть бути перекладеними на інших осіб.
Відповіддю до посилання на статтю 382 Кримінального кодексу країни, що вказана в Повідомленні щодо сплати заборгованості за житлово-комунальні послуги за №745Св/Ф від 09.02.2017р., адресованому попередньому власнику житла – ***** – зауважую, що згідно принципам кримінального права України в державі діє Принцип особистої відповідальності – кримінальна та цивільна відповідальність можлива лише за власні дії (бездіяльність). Ніхто не може бути притягнутий до кримінальної та цивільної відповідальності за злочин, учинений іншою особою. Цей принцип безпосередньо випливає зі змісту пункту 2, статті 2, Кримінального кодексу України, та частини 2 статті 61 Конституції України.
Враховуючи все вищезазначене, прошу борги ****** не повязувати з майном, що належить мені на правах власності.
Дякую
автор Крайня невістка • 10 апреля 2023
Ответ дляПишу вірші, дорого
Ось ще стаття закону
ВсеЧетко• 10 апреля 2023
Ответ дляТака бойова Я
Вы серьезно?
ну об’єкт же винен
Карусель-весель• 10 апреля 2023
Ответ дляКрайня невістка
Не угадали, в договоре купли-продажи у меня другое написано)
Долгов на момент сделки нет.
Так, что не проиграю.
Или Вы сотрудник ЖЭКа?))
в мене таке було, правда років 20 тому. Жек видав довідку, що боргів нема, а по факту були. Я ходила вЖек розбиралася. Якось вони списали цей борг. Але якщо жека нема - то х.з.
Доль Чекомбана• 10 апреля 2023
Ответ дляКрайня невістка
При нотаріальному купівля продаж квартири неможливо ’повірити на слово’ що боргів немає! Без квитанції про відсутність боргів ви б не купили ту квартиру!
Якщо борги були то це також вказується в договорі купівлі-продажу!
ВсеЧетко• 10 апреля 2023
Ответ дляКрайня невістка
Закон працює
авжеж, працює, тому суд і відмовить вам, як неналежному позивачеві.
хоча я досі не зрозуміла, чого ви будете вимагати.

Пишу вірші, дорого• 10 апреля 2023
Ответ дляТака бойова Я
От тому ми і отримуємо дві платіжки)
автор Крайня невістка • 10 апреля 2023
Ответ дляДоль Чекомбана
Я ж кажу в договорі зазначено, що боргів немає.
ВсеЧетко• 10 апреля 2023
Ответ дляДоль Чекомбана
відсутність квітанцій не є перешкодою для укладання договору. і нотаріус їх не вимагає.
ВыФсеВрете• 10 апреля 2023
Ответ дляДоль Чекомбана
Скільки років пройшло?
Скільки існує нове підприємство?
Яка сума боргу?
Сумма в стартпосте написана.
автор Крайня невістка • 10 апреля 2023
Ответ дляВсеЧетко
Так.. дійсно, але ж таку несінитницю пишуть тут самовпевнено
ВыФсеВрете• 10 апреля 2023
Ответ дляTaFo
переведите
Пишу вірші, дорого• 10 апреля 2023
Ответ дляВсеЧетко
Не відмовить, бо зобов´язання перед ЖЕКом виникли лише з моменту купівлі. Досить надати платіжки про сплату з того моменту. Все, що було до, не є турботою нового власника.
ВсеЧетко• 10 апреля 2023
Ответ дляКрайня невістка
то і ви ж пишете про позов, про суд.
вам треба письмово звернутись до обслуговуючого підприємства з вимогою здійснити перерахунок заборгованості з моменту виникнення у вас права власності.
ви договір укладали з жеком? чи хто там був
ВсеЧетко• 10 апреля 2023
Ответ дляПишу вірші, дорого
читайте уважніше, будь ласка.
кому відмовить суд. і чому.
автор Крайня невістка • 10 апреля 2023
Ответ дляПишу вірші, дорого
Дякую!
ВыФсеВрете• 10 апреля 2023
Ответ дляTaFo
постанова О ЧЕМ? конкретно: суть искового требования в том ВС.
вы очень безграмотны юридически. поэтому рекомендую самой ни во что не лезть.
Подскажите, вы юрист?