Stefaniya K.• 10 апреля 2023

Байден принял решение идти на второй срок?

https://24tv.ua/ru/pochemu-bajden-otkladyvaet-ofic... Серьезного соперника-конкурента вроде нет
motherfucker• 10 апреля 2023
Пишут, что да

Klodia• 10 апреля 2023
А чего б нет?
Advoco• 10 апреля 2023
Кеннеді ніби зібрався балотуватися. Але не знаю щодо його рейтингів.
Onyx83• 10 апреля 2023
Ну, они там уже глубоко дементные, конечно .. но,видимо, лучше никого пока нет. Главное,чтобы военторг работал, только с ускорением а не по чайной ложке.
Bosikom• 10 апреля 2023
я надеюсь, что война закончится до того, как начнутся выборы в Америке. они вроде как осенью 24го
Advoco• 10 апреля 2023
Після корупційних скандалів. Донати американців упали в три рази. Так говорять моі друзі волонтери. Що завозять тактичну медицину з США. В Америці Трампа судяться сумнівні 130 т. А в насисільярдні контракти і нікого не тільки не посадили, а навіть не звільнили. Для американців це незрозуміло. Те що Україна досі існує як незалежна держава заслуга зсу і демократів. Був би Трамп - дружбан П…ЛА, вже б був гаплик. Сподіваюсь знову оберуть демократів.
navariya• 10 апреля 2023
Ответ дляAdvoco
Судячи по всьому - Україна, перед світом (в плані допомоги), облажалась...((
Ну, а Трампа, пишуть, відпустили і зняли обвинувачення...

KozaNostra_I• 11 апреля 2023
В США геронтократия как в позднем СССР. Развал Союза начался с Брежнева. По пути к развалу и США идёт?
princess of wonderland• 11 апреля 2023
Ответ дляnavariya
Тобто облажалася, ви про що?
NatRad• 11 апреля 2023
Ответ дляKozaNostra_I
Вы видели, сколько там катастроф в последнее время
lisik_777• 11 апреля 2023
Ответ дляprincess of wonderland
Тобто облажалася, ви про що?
Про корупцію у владі, про розкрадену допомогу. Про відкриті кримінальні справи проти бойових генералів.
Ви реально не розумієте, про що мова.
P.S. Зараз мій допис видалять, як завжди.