Впораюсь зі всим• 11 апреля 2023
Гематома при беременности
Девочки, нужна ваша поддержка, может у кого то было подобное ? На сколько высокий риск прерывания беременности, сохранить же реально да? Сейчас 6 недель, было первое узи и нашли гематому и немного отслоение.
Вчера была у врача, говорит ничего страшного, но назначила гемотран таблетки 3 дня и дуфастон.
Погуглила и просто сердце не на месте, очень волнуюсь .
Это может быть кровотечение? Молю Бога чтоб все обошлось удачно.
Поделитесь опытом, пожалуйста 🙏
Анютины ласки• 11 апреля 2023
Ответ дляВпораюсь зі всим
А у вас зараз який термін?
18 тижнів) Не дуже далеко від вас)
Впораюсь зі всим
• 11 апреля 2023
Ответ дляАнютины ласки
18 тижнів) Не дуже далеко від вас)
Ой, ну це вже супер! Значит пережили самий тяжкий період, самий нервовий я би сказала )
Поумничка• 11 апреля 2023
Ответ дляВпораюсь зі всим
Что странного вы имеете ввиду?
Беременность первая, долго планировали, конечно я хочу ее сохранить !
Не совсем поняла ваш комментарий.
В мене були червоні виділення в 6 тижнів вагітності,лягла на збереження.Он кавалєр 13 років.А якби не лягла на збереження,то все закінчилося б викиднем,а так сина маю.Слухайте лікаря і його вказівки.Я вас розумію,зараз теж плануємо друге,була завмерла і біохімічна вагітність….тому розумію ваше очікування і ваші переживання.Хапаєшся за соломинку.Тримайтеся,бажаю вам здорової вагітності.
Впораюсь зі всим
• 11 апреля 2023
Ответ дляПоумничка
Дякую за відповідь!
На збереження не говорила лікар, тільки препарати назначила, але вона знає як ми дуже хотіли дитину, вона така рада була коли сказала їй про //, що прям відчувалось її щирість.
Надіюсь що з її рекомендаціями вдасться зберегти вагітність .
Нехай і у вас все вийде 🙏удачі ❤️
Поумничка• 11 апреля 2023
Ответ дляВпораюсь зі всим
Дякую за відповідь!
Нехай і у вас все вийде 🙏удачі ❤️
Дякую.Я прочитала коментарі вище і вирішила написати свою історію збереження вагітності.Тому,хапайтесь за найменші шанси.Тим більш коли плануєш і дуже хочеш,та вагітність ніяк не вдається…
Зліпок ступні• 11 апреля 2023
Автор, в мене з 4 по 12 тижнів щодня мазало, приймала гематран, дуфастон, магне в6, фоліо, свічки вібуркол і лежала пластом 8 тижнів, тільки в туалет вставала. З дитиною все добре. Приймайте ліки і лежіть - це єдине, що ви зараз можете зробити. Не слухайте тих, хто пише, що треба відпустити і будь що буде, може то цигани, в яких по 15 дітей, одним більше чи одним менше - пофіг. Це ваша дитина і ви маєте зробити все від вас залежне, щоб зберегти їй життя. Удачі вам.
Впораюсь зі всим
• 11 апреля 2023
Ответ дляЗліпок ступні
Дякую вам!
Скажіть, будь ласка, а свічки вібуркол для чого? Бо моя лікар сказала якщо будуть болі, тоді їх застосовувати, якщо я правильно зрозуміла.
Зліпок ступні• 11 апреля 2023
Ответ дляВпораюсь зі всим
Дякую вам!
В мене були дикі болі, не могла без вібурколу іноді навіть заснути.
Впораюсь зі всим
• 11 апреля 2023
Ответ дляЗліпок ступні
Зрозуміло, дякую за відповідь 🙏
Топтунша• 12 апреля 2023
У меня в 5 недель начались кровотечения, в 6 только увидели гематому и отслойку. Гемотран, прогестерон, постельный режим. В итоге, она вышла большим чёрным сгустком
Родила на 41 неделе, ребёнку 10 месяцев)
Соблюдайте все назначения и лежите. Все будет хорошо
Впораюсь зі всим
• 12 апреля 2023
Ответ дляGala-1986
В мене була теж на терміні 6-8 тижнів назначили дуфастон 3 рази на день і магне б6 для нервів:) в 12 тижнів коли ставала на облік вона вже розсосалася, так що не хвилюйтеся більше відпочивайте не піднімайте важкого.
Дякую що поділились.
Скажіть , будь ласка, а виділень не було? Не кровило ?
Вона розсосалась і ви не відчували нічого ?
Ответ дляВпораюсь зі всим
Дякую що поділились.
Трішки коричнюватих виділень було, і то день чи два, вона так вийшла, але дуфастон ви ж знаєте різко кидати не можна, бо це небезпечно, я пила до 30 тижнів.
Впораюсь зі всим
• 12 апреля 2023
Ответ дляGala-1986
Оце я дуже хвилююсь щоб не кровило
Впораюсь зі всим
• 12 апреля 2023
Ответ дляGala-1986
Може і не кровити воно по різному буває, головне не хвилюйтеся!
Дякую вам ❤️
Як людина, яка втрачала не одну вагітність, скажу, що до *опи той прогестерон. А саме в тому дозуванні, котрий виписують для аптек в ЖК!!!!!!!! Я сподіваюсь, будуть ліки по рецептам і до кожного недолікаря прийде перевірка!!! Ліякого ж лікування по протоколу!!! Отсєбятіна!
Показання до використання прогестерону:
1. шийка матки <25мм.
2. втрати 2+.
3. ЕКО протоколи до 8-9 тижнів до розвитку хоріона (майбутньої плаценти).
свічковий прогестерон лише в 1му випадку. Все інше - УКОЛИ. Це для реального ефекту - дослідження, а не ’для профілактики’. А потім в Україні високий рівень раку, особливо, грудей, і чомусь жінки не читають анотацій до препарату й не проводять аналогій, що то міг спровукувати ПРОГЕСТЕРОН, тому що це пишеться саме за прогестерон!!!
Я не до того, щоб налякати. А до того, що є речі котрі від нас не залежать й потрібно ЧЕКАТИ!!! Тому що генетичний збій може статись й на 8 тижні, й на 10.... (на 10му рідко, але є ризик). А чим прогестерон допоможе? НІЧИМ! І від ЕКО бувають викидні. Статистика ЕКО лише 33% живонароджених дітей.
А тей вібуркол... Гомеопатія... Не є лікарьским засобом! Містить БЕЛАДОННУ!!! Навіщо пити яд при вагітності??? Немає доказової бази, тому що НЕ ліки, а значить немає досліджень. І призначення не по протоколу!!! Шукайте адекватного лікаря!!!
Можете написати мені в особисті, я напишу свій шлях. Я народила після втрат без таблеток здорову дитину. Це після 6 років планувань! 34роки було.
Бажаю ВИНОСИТИ здорову дитину!!! Почитайте книги Олени Березовської або Ольги Білокінь. Це 2 гінеколога доказової медицини. В книгах зустрінете про різні типи гематом. Про нераціональність й неефективність совкового ’лікування’.
Показання до використання прогестерону:
1. шийка матки <25мм.
2. втрати 2+.