Запароленое одеяло• 11 апреля 2023
Купила тональний Шанель
Так подруга радила, добре хоч взяла міні на пробу,ох і поганючий він
Мій бб від Люміне за 500 грн набагато кращий
От і довіряй відгукам, все надо пробувати на собі
Запароленое одеяло
• 11 апреля 2023
Ответ дляЛіплю вареники
Вы подделку купили
Ні, не підробка
Пуки-куки• 11 апреля 2023
Мені також не подобається тональний Chanel. І загалом багато тональних з люксу потребують доброго зволоження та бази. Але ж ви порівнюєте СС та тональний, які мають різні властивості. Мені, наприклад, всі СС чи ВВ подобаються більше за рахунок зволоження та того, що добре під тон шкіри підлаштовуються.
Запароленое одеяло
• 11 апреля 2023
Ответ дляПуки-куки
Шанель також легка текстура, але я як жирафа плямиста і це з базою та зволоженням
Огірок та Помідорчик• 11 апреля 2023
Мне Шанель тональный тоже не понравился. Пока из люкса фаворит - Эсти лаудер
Пуки-куки• 11 апреля 2023
Ответ дляЗапароленое одеяло
Може ще наб’єте руку) Є тональні які краще кісточкою наносити, є ті, які вологим спонжем.
Пуки-куки• 11 апреля 2023
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Есті дабл веар супер перекриває всі недоліки. Реально ефект фотошопу)) Але підкреслює шелушиння шкіри. При цьому, що я добре зволожую шкіру перед нанесенням. І він ще зараза чіпляється миттєво(( Треба швиденько розподіляти.
Тану на сонці• 11 апреля 2023
Ответ дляЗапароленое одеяло
У меня такое с тоном фенти было