Перша на селі• 11 апреля 2023

Что это мне пришло на почту?

Боюсь что это спам и боюсь переходить по ссылке.
И тем более, если бы я не пользовалась этим аккаунтом, то как бы я именно в нём в почте прочитала это сообщение?
Хотя с этой почты я и правда ничего не пишу, только регулярно читаю.
автор Перша на селі • 11 апреля 2023
Спасибо за ответы!

АБВГДейка• 11 апреля 2023
С какой посты пришло?
Леся Українка• 11 апреля 2023
это не спам, Вас же не просят перейти по ссылке. зайдите на почту майкрософт, как сказано в письме)
автор Перша на селі • 11 апреля 2023
Ответ дляАБВГДейка
С какой посты пришло?
Я в этом не разбираюсь.
автор Перша на селі • 11 апреля 2023
Ответ дляЛеся Українка
Да я уже всех боюсь
Катастрофа• 11 апреля 2023
Мені теж таке прийшло. Ще нічого не робила.
Леся Українка• 11 апреля 2023
Ответ дляПерша на селі
Да я уже всех боюсь
просто не переходите по ссылкам, да и все) и файлы прикрепленные от хз кого не открывайте
автор Перша на селі • 11 апреля 2023
Ответ дляКатастрофа
Давно прийшло?
Мать драконов• 11 апреля 2023
А мне такое пришло:

Катастрофа• 11 апреля 2023
Ответ дляПерша на селі
Давно прийшло?
29 березня.
запланирована к закрытию 27.05.2023
Хоча що вони мають на увазі незрозуміло, якщо пошта ця - то я активно нею користуюся, багато отримую і пишу.
А якщо сама якась учетна запись...то не зрозуміло.
автор Перша на селі • 11 апреля 2023
Ответ дляМать драконов
А мне такое пришло:

Хотелось бы, конечно, окончания войны, но какие могут переговоры до тех пор пока орки не покинут нашу землю? Хай валят, а там уже поговорим о репарациях.
Леся Українка• 11 апреля 2023
Ответ дляКатастрофа
29 березня.
запланирована к закрытию 27.05.2023
учетка майкрософт, к которой Вы подвязали эту почту, по идее
Аноним_Русалка• 11 апреля 2023
Ответ дляКатастрофа
29 березня.
запланирована к закрытию 27.05.2023
Ви, коли встановлювали віндовз, проходили реєстрацію на сайті майкрософт. Там потрібно вказати поштову адресу і тоді в майкрософт автоматично створюється обліковий запис, назвою якого є та поштова адреса, яку ви вказали. Обліковий запис в майкрософт і ваша пошта - це різні речі, активність у поштовому сервісі ніякого стосунку не має до активності в тому майкрософтівському акаунті, який всі вимушені створити під час встановлення системи, а потім успішно забувають про нього. Видалення цього облікового запису на роботі вашої пошти ніяк не позначиться.
автор Перша на селі • 11 апреля 2023
Ответ дляАноним_Русалка
Дякую за послідовне пояснення!
Ви праві, я успішно забула про той акаунт і де його шукати. Навіть пароль не пам´ятаю. Буду щось робити. Сподіваюсь, я вказала номер телефону при реєстрації
Аноним_Русалка• 11 апреля 2023
Ответ дляПерша на селі
Дякую за послідовне пояснення!
Та нема за що. Я тільки не знаю точно, чи може вплинути закриття цього акаунту на роботу самої операційної системи. Чи треба щось робити чи можна не рипатися?.. Може, варто кинути клич айтішнікам, які точно знають.
автор Перша на селі • 11 апреля 2023
Ответ дляАноним_Русалка
Я навіть не пам´ятаю, в мене той акаунт на комп´ютері чи на телефоні.
Спочатку спробую відновити, а може і пароль підійде такий як від почти.
Ще раз дякую!
Катастрофа• 11 апреля 2023
Ответ дляАноним_Русалка
Ух ти! Дякую за пояснення. Теж цікаво, на що вплине коли закриють. І теж нічого не пам´ятаю, оскільки це було ж багато років тому.