Кусачая Я• 11 апреля 2023
Які у вас були признаки вагітності до позитивного тесту?
Мрію про пончик• 11 апреля 2023
Фізично ніяких. Інтуїтивно якось відчула, відразу зробила тест і все підтвердилося
Барбітта• 11 апреля 2023
Живіт болів,як при критичних,тому пішла до лікарні,вони не наступали,налякалась,що запалення.
Тримбулька• 11 апреля 2023
я сиділа на лавці і плакала, мабуть тоді це єдиний раз такий в мене був емоційний, і саме тоді я зрозуміла що потрібно купити тест
Точу ляси• 11 апреля 2023
Сон. На хлопчика купувала колокольчик дзвіночок керамічний. А на дівчинку сандалі червоні купувала. А ще у мене напевне щось із щитовидкою було бо ком в горлі то перша ознака була і ізжога, печія.
Секс-Бомба• 11 апреля 2023
Відчуття повноти в животі в середині, не можу це точно пояснити, і коли лежиш на животі наче щось там заважає і не зручно. Чутливі тести до затримки одразу показували || , на узі було що ще не видно)) більше ніяких, токсикозу взагалі не було при вагітності. Так тричі
Замрійлива• 11 апреля 2023
Обидва рази якісь дивні відчуття в сосках. От прям дуже неприємно їх якості крутило
Купи слона• 11 апреля 2023
Учитывая, что мы целенаправленно делали ребёнка, то я ждала каждый месяц. Ничего не было до задержки и положительного теста.
Ашотакоя• 11 апреля 2023
Прямо посеред ночі прокинулася, бо мені щось смерділо. Прокинутися від запаху - оце прямо новиночка була. А потім соски наче здуріли.
Кудряшка Сью• 11 апреля 2023
Сильно хотелось кушать и спать.
Кстати есть начала то, что в жизни терпеть не могла.
Аноним Советчик• 11 апреля 2023
Взагалі нічого не відчувала до затримки. В третю вагітність затримка місяць була, і я лиш тільки почала здогадуватися, що щось тут не так))
Кусачая Я
• 11 апреля 2023
Ответ дляАноним Советчик
Невгамовна Бу• 11 апреля 2023
Грудь налилась и болела. Даже майку неприятно было носить. Отвернуло от сигарет в один день. Закурила утром, как обычно, с кофе и чуть не вывернуло. Это первые признаки, еще до теста. А потом по классике) спала на ходу в первом триместре и жутко есть хотелось, аж до слез)
Шпондєр• 11 апреля 2023
Налились груди за 10 днів до менструації (хоча завжди за день до менструаціїї таке було), тягнуло низ живота, поясниця боліла (хоча ніякої фізичної роботи я не робила) та й впринципі це все
А в першу вагітність у мене налились груди і дуже боліли, а соски взагалі пекли так що доторкнутися не можливо було, сильно болів низ живота, і постійно спала.
дожену і ощасливлю• 11 апреля 2023
Аппетит. Хотелось всего и по-больше. Оба раза набирала по 25 +(хотя перед второй беременностью обещала себе что такого не повториться.. , ага). Многие жалуются на токсикоз, а у меня наоборот абоняние притуплялось.И еще ногти (тогда без геля были) обычно у меня тонкие, мягкие, а ставали заметно крепче.
Кусачая Я
• 11 апреля 2023
Ответ дляНаливайКа
Грудь болеть начинает не так как перед кд
А як? Мене пекла весь день, колола, зняла бюст, трохи попустило.
НаливайКа• 11 апреля 2023
Ответ дляКусачая Я
Ну, она начинает у меня блин как-будто расти еще до задержки( на 5 мес уже такие бидоны выросли, что в лифчике даже сплю. И так каждый раз! На гв еще больше раздувает. А потом приходит пора уныния)))))) грудь спускается и становится тряпочками)