Фізик-ядерщик заочно• 11 апреля 2023
В Сільпо працює актор
Сьогодні в сільпо побачила актора. І багато хто на нього обертався. Перелопатила зараз інтернет, не можу знайти його. А перед очима стоїть. Типаж Горбунова, трохи кучерявий. Щось на думці типу серіал Слід чи схожий. Але подивилась акторів Слід, немає його.
Тепер спати не буду, поки не згадаю.
Фея_3уровень• 11 апреля 2023
то Горбунов і був, просто підкрутив волосся, все ж таки на роботу нову вийшов
Фізик-ядерщик заочно
• 11 апреля 2023
Ответ дляСижуревувшоке
Чому не сфотографували?
Як би це виглядало?
Якщо до ранку не згадаю, піду завтра фоткать.
Одні думки• 11 апреля 2023
Ответ дляИнфотуфелька
В каком Сильпо? На кассе сидит или рыбу продает?
Макарунсы
Фізик-ядерщик заочно
• 11 апреля 2023
Ответ дляИнфотуфелька
Там де збирають на доставку
Фізик-ядерщик заочно
• 11 апреля 2023
Ответ дляИнфотуфелька
На Хш
Сижуревувшоке• 11 апреля 2023
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Як би це виглядало?
Нормально, публічна людина, він звик до такого. І взагалі, ви що тихцем фоткать не вмієте?
Фісташкова кава• 11 апреля 2023
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
На Хш
блин, і мені цікаво. може бігти зараз?
діти вже сплять, я хвилин за 12 домчусь ніжками :)))
Джулияробертс• 11 апреля 2023
Не Назар Задніпровський?Він наче трохи схожий на Горбунова. Але чому йому там працювати...
Фізик-ядерщик заочно
• 11 апреля 2023
Ответ дляФісташкова кава
блин, і мені цікаво. може бігти зараз?
Вже ж зачинено)
Я завтра схожу подивлюся. Мені 3 хвилини йти
Фізик-ядерщик заочно
• 11 апреля 2023
Ответ дляДжулияробертс
Вот цього типажу. Тільки худіше. Може не актор, а ведучій. Але точно з ящика.
НичеНипанимаю• 11 апреля 2023
Один з акторів Ліги Сміху/Кварталу працює у доставці одного ресторану.
Мушля з Криму• 11 апреля 2023
Киев, заходил к нам главный актёр из сериала что тысяч минут вместе, парень колы, зибров, бобул, дима, коллега золкина. Всех блогеров и не запомнить.
Ни разу никто не мучал их селфи и прочим, люди пришли купить нужное, а тут продавец с телефоном бегает, мешает))
фрау Гітта• 11 апреля 2023
Ответ дляДжулияробертс
Тому, що работи у акторів зараз дуже мало, а гроші заробляти треба.
мадамГрицацуева• 11 апреля 2023
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
та це ж Порошенко!