Дивне створіння• 11 апреля 2023

Де продати дитячі книги рос. мовою

Випадково купила книги рос.мовою, підкажіть де можна продати книги. На олх тихо, в більшості груп в фейсбуці є правило продаж тільки українських книг
yasilisa• 11 апреля 2023
Какие у вас книги, возможно я куплю.
котопёс• 11 апреля 2023
Ответ длявАлнуюся сильнА
Ну вот вы вроде как выучили а ваш не заработал:)))
Ваші пости - прекрасна ілюстрація того, що саме не так з російською мовою.
Незламна Україна• 11 апреля 2023
Продавайте на ОЛХ. Может цену поставили высокую. Я успела ребёнку накупить в интернете кучу сказок и детских книг на русском.
автор Дивне створіння • 11 апреля 2023
Ответ длякотопёс
А як це випадково? Якщо Ви замовляли українською, а прислали російською, то повертайте назад.
А так - викинути каку, і все.
Я написала оголошення з фото що шукаю книги, мені написали, дали фото, я оплатила , а приїхали рос
автор Дивне створіння • 11 апреля 2023
Ответ дляyasilisa
Какие у вас книги, возможно я куплю.
В. Нестайко
котопёс• 11 апреля 2023
Ответ дляДивне створіння
На фото були саме ці книги російською, просто Ви не звернули увагу? Якщо так, то про повернення говорити не вийде. ((
вАлнуюся сильнА• 11 апреля 2023
Ответ длякотопёс
А ваши прекрасная илистрация, что ипсо работает не даром.
На этом я с вами заканчиваю разговор. Оскорблять незнакомых людей , ещё и на мове
автор Дивне створіння • 11 апреля 2023
Ответ дляНезламна Україна
Поки поставила ту ціну за яку купила, але готова знизити, зазвичай на олх торгуються
Шмоточницаца• 11 апреля 2023
Ответ дляЯ-ваш шанс
Краще паличкою в тому не порпатись. Людина, яка ставить таке запитання, варта хіба що відповіді «все не так».
Я в рукавичках та распіраторі)
Треба нагадувати хто є хто, бо ще вирішать, що то нормально,
Залізна пані• 11 апреля 2023
На фб покупают все. Ищите еще группы
автор Дивне створіння • 11 апреля 2023
Ответ длякотопёс
Зникаюче фото в інстаграм, тому тепер сумніваюсь яка мова була на фото, я продавцю навіть не писала
Арабелла.• 11 апреля 2023
Ответ дляДивне створіння
Я и не знала, что Нестайко бывает на русском
Майданщица• 11 апреля 2023
Ответ дляbegovelik
І німецької також, бо нею розмовляв Гітлер
Про це так просто щирі патріоти заплющують очі .. виплати понад усе :)))
Українська Мрія• 11 апреля 2023
Я на олх продавала. Из недавних « Сказки Сутеева и про Собачку Соню, улетели за пару часов как выставила
автор Дивне створіння • 11 апреля 2023
Ответ дляУкраїнська Мрія
На олх вся надія) українською мовою і з адекватною ціною я просто не встигала купити
Фиктивная• 11 апреля 2023
Ответ дляМайданщица
Олх купят , я наоборот украинские все продала , украинскому в школі нехай вчать .
Русские , английские все оставила .
Я в Германии. Собираюсь восстановить, хотя бы, часть утраченной дома библиотеки. Заказываю с олх те книги на русском, которые у меня были дома . Хорошо, что сейчас их все продают
автор Дивне створіння • 11 апреля 2023
Ответ дляФиктивная
В нас всі книги українською, хотіла дитину порадувати, так сподобались перші частини. Зараз ціни на нові книги космічні, олх виручає
Татьяна-cb91• 12 апреля 2023
Случайно это как?
Первоклашка Я• 12 апреля 2023
Ответ дляУкраїнська Мрія
Собачку соню по чем продали? У меня детских книг много на русском, куда их теперь девать не знаю
Басноплетка• 12 апреля 2023
Ответ дляПервоклашка Я
Воь и у меня. Братья Гримм, Шарль Перро, Андерсен, Кэролл, Памела Трэверс, сказки народов мира... Много всего. Причем, не рос.авторы, а зарубежные.
И тоже думаю, куда...В макулатуру рука не поднимается, это не ’Поднятая целина’.
автор Дивне створіння • 12 апреля 2023
Ответ дляТатьяна-cb91
Случайно это как?
Вище писала, розмістила оголошення з фото книг які шукаю, дівчина написала що є в хорошому стані і по ціні ок, скинула фото яке потім зникає, я на мову не звернула уваги. оплатила наперед
автор Дивне створіння • 12 апреля 2023
Ответ дляБасноплетка
Виставила в фейсбуці оголошення то тільки гнівні смайлики під фото, хоча автор Український
Басноплетка• 12 апреля 2023
Ответ дляДивне створіння
так ото ж.
Українська Мрія• 12 апреля 2023
Ответ дляПервоклашка Я
По 100 грн
Первоклашка Я• 12 апреля 2023
Ответ дляУкраїнська Мрія
По 100 грн
Ниче так
Українська Мрія• 12 апреля 2023
Ответ дляБасноплетка
Ненужно выкидывать, выставляйте на олх, найдётся покупатель.
Зам. зав. Анонима• 12 апреля 2023
Я тут якось питала за книжки про Груффало російською, йолки, скільки неадекватів тоді налетіло! Я свої безкоштовно відправила порадниці, бо було просто тошно від тої писанини, що тоді ізригали рускогаварящіє!
автор Дивне створіння • 12 апреля 2023
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Я стараюсь на таких не звертати уваги, хай хто як хоче так і розмовляє і читає. Якщо не продам то подарую знайомим переселенцям вони говорять рос. Але ж такій час що мені це не зайві кошти, тим більш що вже їдуть нові книги
Зам. зав. Анонима• 12 апреля 2023
Ответ дляДивне створіння
Я вас розумію. Сама тоді хотіла на виручені кошти купити такі самі книги, тільки українською. А так ні торби ні груш, як кажуть )