После шести ни-ни• 12 апреля 2023

Викладачі англійської, до вас питання

Ось таке речення:
Bill .... his parents tomorrow. He has got an appointment with them.
Виберіть варіант відповіді і, якщо можно, обгрунтуйте.
Результат:
вже голосів: 32
18 (56.25%) is visiting
9 (28.13%) will visit
4 (12.5%) visits
1 (3.13%) will have visited
Кручу хвости• 12 апреля 2023
is visiting

Бронетапці• 12 апреля 2023
Я не учитель, но выбрала бы is visiting
Это запланированное действие, произойдёт в ближайшем будущем
Поэтому выбираем pr continuous
автор После шести ни-ни • 12 апреля 2023
Мій варіант - visits. Pres.Simple - той випадок, коли є попередня домовленість про зустріч. Можу ще схилитися до Future Simple.
Яким боком до цього Continuous?
Кручу хвости• 12 апреля 2023
Ответ дляПосле шести ни-ни
Яким боком до цього Continuous?
Это точно неправильно. Visits - это повторяющееся действия. Каждую неделю он ездит к своим родителям. Сontinuous - Билл завтра едет к родителям, они уже договорились и он едет
Ответ дляБронетапці
Я не учитель, но выбрала бы is visiting
Поэтому выбираем pr continuous
Дякую за відповідь!
Дякую всім, хто долучився до опитування і написав коментар. Підсумок. Тут треба таки Present Cont. Чому? Тому що варіант Pres.Simple, до якого я схилялася стосовно попередньої домовленості, стосується запланованих поїздок, офіційних зустрічей тощо.
А Pres.Cont. - попередня особиста домовленість.
Сладкий лимончик• 12 апреля 2023
Тому що...

Я такая - жду трамвая• 12 апреля 2023
Все проще. С указателями времени today и tomorrow намерения действия употребляются в Present Continuous
наКоблучках• 12 апреля 2023
is visiting вживається Present Progressive, а не Future Simple, коли є запланована подія, яка точно відбудеться. Тут у вас є уточнення, що Білл має зустріч з батьками.
JulJul07• 12 апреля 2023
Ответ дляСладкий лимончик
Тому що...
А що це за підручник? Добре написані правила
Зараз на дієті• 12 апреля 2023
Ответ дляСладкий лимончик
Тому що...
Подскажите, что за учебник
Сладкий лимончик• 12 апреля 2023
Ответ дляJulJul07
Граматика автора Павліченко.
Сладкий лимончик• 12 апреля 2023
Ответ дляЗараз на дієті
Подскажите, что за учебник
Граматика автора Павліченко
Сладкий лимончик• 12 апреля 2023
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Не завжди!
Зараз на дієті• 12 апреля 2023
Ответ дляСладкий лимончик
Граматика автора Павліченко
Спасибо!
Зараз на дієті• 12 апреля 2023
Ответ дляСладкий лимончик
Граматика автора Павліченко
Посмотрела внимательно, там оказалось несколько уровней. Очень понравился. Еще раз спасибо!
Я такая - жду трамвая• 12 апреля 2023
Ответ дляСладкий лимончик
Не завжди!
Так, не завжди. Це, якщо без заглиблення.
1-4 пункт з підручника - так би мовити, усталені граматичні стандарти. Далі йде конструкція to be going to.
Але, загалом, йдеться про заплановану дію , що з великою ймовірністю відбудеться сьогодні, завтра.
Треба зважати на контекст, бо I will help you tomorrow і I´m gonna help you tomorrow трохи різні відтінки наміру дії.
В питаннях типу
What are your plans for today, guys? Mіne skirt around. Вживаем Present Simple.