Леди Г• 12 апреля 2023

Після ВНЗ до технікуму

Дівчата, хтось вже писав без аноніма, але я забула, хто саме.

Потрібно додатковий фах опанувати, він є лише в технікумі. Зараз це фаховий коледж. У мене ступінь магістра, аспірантуру я кинула, PhD немає.

Розумію, що це буде платно. Чи можна зробити перезалік загальних дисциплін типу укрмова, вишка, політологія і решти?

Які можуть бути підводні камені?
Вимагаю спілкування• 12 апреля 2023
Здається, це можна робити тільки у випадках, коли ви вступаєте на основі саме цих документів. Спробуйте у групі ФБ Вступ 2023 спитати, там є декілька членів прийомної комісії деяких вузів, вони дуже прискіпливо відслідковують зміни кожного року і точно більше в курсі, ніж ми тут.

миссДавеча• 12 апреля 2023
Перезалік точна можна. Але Вам треба йти розмовляти, все залежить від закладу, від того що у Вас є. Вчора тільки розбирали ситуацію знайомого, так там взагалі в дипломі понаписували, зовсім не те чого вчили і була задача як ці предмети перенести.
Усміхайлик• 12 апреля 2023
а що таке PhD?
автор Леди Г • 12 апреля 2023
Ответ дляУсміхайлик
а що таке PhD?
Не зовсім ідентичний аналог кандидата наук.
автор Леди Г • 12 апреля 2023
Ответ длямиссДавеча
У мене в обидвох дипломах все як треба - чого вчили, те і вказано. З кредитами і за 100-бальною системою. Я отримала бакалавра у 2003, а магістра - у 2007.
автор Леди Г • 12 апреля 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
Дякую, загляну туди.
Паратруперсупер• 12 апреля 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
Так не декілька таких членів, а багато, бо група створена саме для спілкування членів приймальних комісій. І створило групу МОН, тому на занадто складні питання дають відповідь представники МОН.

Вимагаю спілкування• 12 апреля 2023
Ответ дляПаратруперсупер
Ну і добре. Але, заради справедливості, відповідають, як правило одні і ті ж самі. Так що тих «багато» просто не видно. Весь минулий рік спостерігала.
annetta08• 12 апреля 2023
Добрий день. Питайте у особисті.