KROX@• 12 апреля 2023
Який смаколик ваш улюблений?
Що саме?
Белоснежко• 12 апреля 2023
я піщєвічка
люблю смачно поїсти) люблю все - від сала із свіжим чорним хлібом до бутерів з ікрою)))
KROX@
• 12 апреля 2023
Ответ дляtarveldy
сигарети... хочу курить як ніколи, останній раз курила у лютому 22 року
А скільки років ви палили? До лютого
KROX@
• 12 апреля 2023
Ответ дляtarveldy
це тимчасова вимушена пауза, друга
маю вигодувати мале вередливе козеня, яке верещить наче його ріжуть а потім сміється і пускає слину
Моя квіточка
так ви народили дитинку) так, треба викормити дитинку і тоді вже будуть папіроси
Курочка-чубаточка• 12 апреля 2023
Суші. Не бачила їхвже більше року((( з лососем, креветками, вугрем, авокадо і сиром філалельфія. Мрія(((( Полуницю дуже люблю, але лише з городу мами чоловіка), черешню, грушу беру, медові соти, смажені кабачки, раки, і ще дуже хотілось би спробувати ще раз шашлик, який нам робили у одному кафе, смачнішого не їли. Із напоїв дуже люблю бейліс.
KROX@
• 12 апреля 2023
Ответ дляtarveldy
от-от вже півроку як ))) та да, але день сьогодні просто чорно капець
Ще й погода погана(
Цілий день в сон клоне
KROX@
• 12 апреля 2023
Ответ дляtarveldy
тільки не мою верещалку
Авжеж, мале кричати буде) йому не до сна
Акуна_Матата• 12 апреля 2023
Малина, сыр (Сент Агюр, Рокфор, Пармезан), балык «Дарницкий», отварной говяжий язык, стейк сёмги, лангустины, Шериданс, Шампанское, хороший чай English breakfast, торт «Птичье молоко», зефир.
Да Щас же• 12 апреля 2023
Ответ дляtarveldy
І я хочу курити )
Не палю з вересня 2010 .
Да Щас же• 12 апреля 2023
Ответ дляКурочка-чубаточка
Ви так смачно перерахували )))
Курочка-чубаточка• 12 апреля 2023
Ответ дляДа Щас же
Ви так смачно перерахували )))
Ага))) сижу мечтаю который месяц) Дожилась с этим кошмаром, о еде мечтаю(((