Когда свои добивают. Не знаю можно здесь по правилам форума давать ссылки на страницы " таких" чтоб оставить ей отзыв. И оно сидя за границей, пишет как надо правильно умирать..
Ответ дляChakra
Ну она получила порцию популярности, как и хотела.
Она же не просто так написала, а с умыслом, осознавая что её порвут за это.
Ещё и вижу защитница какая-то у неё нарисовалась, пост накатала с лозунгом ’Астанавитесь её проклинать’
І ще бісять ті, хто пише, що не там ворогів шукаєте, ну помилилась, з ким не буває, нада панять і прастіть, бо ворог у нас один-русня. Не треба цькувату бідну жіночку, у неї у минулому є якісь заслуги. Але такі, як вона нічим не краще русні та й , судячи з її нового допису, чхати вона хотіла на всіх і все
Brichka_04• 13 апреля 2023
Яке, бляха, кончене. Вона нехай спочатку відчує цей біль, а потім рот свій відкриває. Ніхто не знає, як буде благати, кричати кожен з нас в такій ситуації. І ще одне. Від тебе то в полоні мало що залежить: вб´ють тебе відразу чи спочатку познущаються. Може ти щось скажеш, вибісиш і тобі кулю в лоба, а може будуть цілодобово знущатися. Він може і сам хотів померти швидко та без болю.
Блін, нащо я це прочитала. Буеее!
Семицветка• 13 апреля 2023
У этой конченой новые подписчики. За время скандала 15 человек подписалось
Киев_Елена• 13 апреля 2023
Ответ дляІра.
Зайшла до неї. Написала, звісно, яка вона брудна мразота. Але в неї що не пост, то така лайняна провокація. Це хворе на голову створіння, інших варіантів в мене немає....І виписує це спеціально. Там тисячі коментів.
Мне кажется что это человек с псих. растройством такое пишет. Возможно русня ее использует для провокаций. Другого обьяснения у меня нет
sweetkillah• 13 апреля 2023
Дівчата, я не можу передати свої емоції(
Про відео чула, але спеціально уникала різних подробиць, бо я морально не витягую.
І от тільки що в тік-ток хтось виклав якесь відео ліве, але з криками того бідного хлопця, господи, як це важко(
Його крик «ай, больно», і в мене все всередині обірвалось…бідна людина, як таке може бути(
Я проклинаю росіян, від малого до великого, хоч знаю, що це гріх. Нація вбивць, ракова пухлина на тілі землі
Ирина-bbd0• 13 апреля 2023
Ответ дляChakra
Вона реально кайфує від всього, бо навіть не закрила комменти до своїх фото. Там пишуть їй побажання, а їй пох
Делается целенаправленно
Oasis in the Desert• 13 апреля 2023
В Фейсбуке многие проклинают её ребенка, это неправильно. Хотя из днвочки вырастет, наверняка, такое же...
Но эта василиса - яркий пример того, к какому абсурду может привести языковой вопрос...Сбежавшие недопатриоты глумятся над предсмертными словами воина. Вы думаете, она одна такая?(((
dreamsunny• 13 апреля 2023
Ответ дляSanechko
Ось ще її вчорашній перл.
Їй би до психіатра. Людина у здоровому глузді таке не напише.
Oasis in the Desert• 13 апреля 2023
Ответ дляdreamsunny
Почему? Очень даже она в своем уме. Такие ’люди’ есть и кроме неё. И это страшно!
Ответ дляMrs.Ochmonek
Це тільки ви додумуєте маячню за Фаріон
Аха, ну а якже.
Дійсно, як таку ’маячню’ можна було додумати. Після абсолютно милого виразу ’він верещав їхньою мовою’ і далі - глузування і крівляння з прямої мови - ’нінада, больно’.
Звичайно. Тільки я додумала, що згадати про ’їхню’ мову у даному випадку - це андеграунд дну.