чаревна• 12 апреля 2023

Комент на видео ( последнее о котором все говорят)

Когда свои добивают. Не знаю можно здесь по правилам форума давать ссылки на страницы " таких" чтоб оставить ей отзыв. И оно сидя за границей, пишет как надо правильно умирать..
https://instagram.com/basilevisa?igshid=
zmeika• 13 апреля 2023
Ответ дляChakra
Ну она получила порцию популярности, как и хотела.
Она же не просто так написала, а с умыслом, осознавая что её порвут за это.
Ещё и вижу защитница какая-то у неё нарисовалась, пост накатала с лозунгом ’Астанавитесь её проклинать’
І ще бісять ті, хто пише, що не там ворогів шукаєте, ну помилилась, з ким не буває, нада панять і прастіть, бо ворог у нас один-русня. Не треба цькувату бідну жіночку, у неї у минулому є якісь заслуги. Але такі, як вона нічим не краще русні та й , судячи з її нового допису, чхати вона хотіла на всіх і все
agata116• 13 апреля 2023
Ответ дляmamarama
Экспомощница какого-то, непонятно какого, депутата ВРУ.
Добре, що екс.
Brichka_04• 13 апреля 2023
Яке, бляха, кончене. Вона нехай спочатку відчує цей біль, а потім рот свій відкриває. Ніхто не знає, як буде благати, кричати кожен з нас в такій ситуації. І ще одне. Від тебе то в полоні мало що залежить: вб´ють тебе відразу чи спочатку познущаються. Може ти щось скажеш, вибісиш і тобі кулю в лоба, а може будуть цілодобово знущатися. Він може і сам хотів померти швидко та без болю.
Блін, нащо я це прочитала. Буеее!
agata116• 13 апреля 2023
Ответ дляВишневка
Уже рашисткие паблики распространяют ее шизофренический бред (((
Жесть.
Семицветка• 13 апреля 2023
У этой конченой новые подписчики. За время скандала 15 человек подписалось
спейси• 13 апреля 2023
Для начала пусть увидит смерть своими глазами,хотя бы.Потом поймет,что и как говорить.Да,вообще,здравомыслящий так не рассуждает
Chakra• 13 апреля 2023
Вона реально кайфує від всього, бо навіть не закрила комменти до своїх фото. Там пишуть їй побажання, а їй пох
Вродепоmode• 13 апреля 2023
Невже їй за це нічого не буде?
Киев_Елена• 13 апреля 2023
Ответ дляІра.
Зайшла до неї. Написала, звісно, яка вона брудна мразота. Але в неї що не пост, то така лайняна провокація. Це хворе на голову створіння, інших варіантів в мене немає....І виписує це спеціально. Там тисячі коментів.
Мне кажется что это человек с псих. растройством такое пишет. Возможно русня ее использует для провокаций. Другого обьяснения у меня нет
sweetkillah• 13 апреля 2023
Дівчата, я не можу передати свої емоції(
Про відео чула, але спеціально уникала різних подробиць, бо я морально не витягую.
І от тільки що в тік-ток хтось виклав якесь відео ліве, але з криками того бідного хлопця, господи, як це важко(
Його крик «ай, больно», і в мене все всередині обірвалось…бідна людина, як таке може бути(
Я проклинаю росіян, від малого до великого, хоч знаю, що це гріх. Нація вбивць, ракова пухлина на тілі землі
ОленаЯ• 13 апреля 2023
Ответ дляЯ моя
Там вже більше 10 тис гнівних смайлів, пост на місці. Надсилайте скаргу на допис
Надіслала скаргу на профіль у ФБ і в Інсті.
meatlug• 13 апреля 2023
Найвагоміше, шо все це висрала людина з ім’ям васіліса. Може, поміняти її на наших хлопців? хай до своїх шорохає, вчить, як правильно вмирати.
seami• 13 апреля 2023
Це не людина. Більше нічого сказати. Я сподіваюся на цю сволоту звернуть увагу правоохоронні органи. Не знаю чи існують відповідні статті, але має сенс запровадити відповідальність для цієї сволоти.
Ирина-bbd0• 13 апреля 2023
Ответ дляChakra
Делается целенаправленно
феечка.• 13 апреля 2023
Телефон вже її писали?
Авокада• 13 апреля 2023
Ответ дляБрЮнЕтОчКа77777
Мдаа, то есть пенсионеры баласт?
всех на льдину и в круиз((
надо спросить у неё с какого возраста человек должен самоуничтожиться.
и это при том,что в нашей стране нет эвтаназии и для бедных недоступна медицина .
Авокада• 13 апреля 2023
Ответ дляblack-opium
Надеюсь эту тварь зачмырят наши в Ирландии .
нет сомнения,что найдутся люди и ей станет жить неуютно.
Кузякин• 13 апреля 2023
Напхнула ей немного в комментах.
Эта сука из Днепра? Надеюсь возвращаться не будет.
Кузякин• 13 апреля 2023
Ответ дляmirka-milka
’Вона навмисно пост не видаляє, бо хоче податися на політпритулок в Ірландії. І буде маніпулювати, що в Україні їй небезпечно, що типу їй погрожують. Більш цинічної тварі я не бачила.’
Ну там же тоже не дураки, что вы
jif• 13 апреля 2023
Під якою фоткою тварини це написано, не хочу кожну дивитись- нудить.
Oasis in the Desert• 13 апреля 2023
В Фейсбуке многие проклинают её ребенка, это неправильно. Хотя из днвочки вырастет, наверняка, такое же...
Но эта василиса - яркий пример того, к какому абсурду может привести языковой вопрос...Сбежавшие недопатриоты глумятся над предсмертными словами воина. Вы думаете, она одна такая?(((
Sanechko• 13 апреля 2023
Ответ дляjif
На фб- вже нема.
Видалила, мабуть.
Зате появилося ось таке
Sanechko• 13 апреля 2023
Ответ дляjif
Додам.
Вчора був ще один пост’ зупиніть хтось цих ботів’. Тото тих, їто писав їй образи. Ржала ,гадина.
А сьогодні вже переобулася
Sanechko• 13 апреля 2023
Ось ще її вчорашній перл.
Sanechko• 13 апреля 2023
Ответ дляВишневка
Цікаво, чи буде якась реакція СБУ...Вона ж тупо пряцює на ворога.
Чи у нас саджають в тюрми лише простих людей’ за зраду’
dreamsunny• 13 апреля 2023
Ответ дляSanechko
Ось ще її вчорашній перл.
Їй би до психіатра. Людина у здоровому глузді таке не напише.
dreamsunny• 13 апреля 2023
Девочки, а забанить эту курицу можно?
Oasis in the Desert• 13 апреля 2023
Ответ дляdreamsunny
Почему? Очень даже она в своем уме. Такие ’люди’ есть и кроме неё. И это страшно!
Argesha• 13 апреля 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Це тільки ви додумуєте маячню за Фаріон
Аха, ну а якже.
Дійсно, як таку ’маячню’ можна було додумати. Після абсолютно милого виразу ’він верещав їхньою мовою’ і далі - глузування і крівляння з прямої мови - ’нінада, больно’.
Звичайно. Тільки я додумала, що згадати про ’їхню’ мову у даному випадку - це андеграунд дну.
Sanechko• 13 апреля 2023
Ответ дляdreamsunny
Мені просто важко уявити, як почуваються рідні того Воїна.
Жахлива смерть.
Ще й якась хвойда осуджує , що не так кричав перед смертю