Забрызжу ядом• 12 апреля 2023

Порадниці будьте уважні на форумі

вас спеціально провокують і розганяють тему, а ви і ведетесь, вподобайки ставите
автор Забрызжу ядом • 12 апреля 2023
Ответ дляНічна ненажера
Так нам військове керівництво анонсувало це і Буданов говорив, Президент і Резніков
Ну так чекайте і вірте, донатьте, чи краще нити як маленька дитина якій не дали цукерка

Нічна ненажера• 12 апреля 2023
Ответ дляФенте Фря
А ви особисто до контрнаступу якось причетні?
А Ви з окопу пишете?
Без Вас ніяк
Любви вам!• 12 апреля 2023
Ответ дляNastyushaK
Ты русская.
Помните как русские дали методички вам в прошлом году смеяться с того что готовилось под Харьковом и в Херсоне?
Я прекрасно помню русская.
Как вся русская шваль вроде Шария смеялась с ’контрнступу’ вместе с вами порохоскотом и прочими агентами Кремля.
А что теперь не до смеха вам?
Мы вас всех уничтожим.
Украина величайшая держава на земле.
73% - це таки вроджене
77 года рождения• 12 апреля 2023
Ответ дляЗабрызжу ядом
все пропало, здаємося 🤣
Автор, вам від цього смішно?
Від здаємося?
Нехай повиздихують всі ті ждуни і ждунки, які вважали, що мужній український народ здасться!
Якби того не хотіли ті, хто зливав і продовжує зливати зараз Україну.
Оновлена версія• 12 апреля 2023
Согласна со скрином
Автор темы -пррвокатор
Бан
Меряю от 0• 12 апреля 2023
Якщо чесно, мені також не подобається ось ці
- в травні шашлики
- влітку Крим
- навесні контрнаступ
Краще б нічого не казали. Бо створюють очікування, які не здійснюються
Як міряти?• 12 апреля 2023
Ответ дляКрестьянинДиор
Да я бы только за. Но сами все увидите. Нам будут тянуть резину до середины лета, а там уже и не актуально станет
А что будет в средине лета?
Гола з конопель• 12 апреля 2023
Ответ дляЯк міряти?
Я в Киеве и никуда не выезжала .
Не судите всех по себе , не все попрошайки как вы
Не знаю ни одного чел в Киеве, кто б депрессировал из-за контрнаступления, как вы говорите. Я тут, мадам.
Стоны читаю только от выехавших.
автор Забрызжу ядом • 12 апреля 2023
Ответ для77 года рождения
Автор, вам від цього смішно?
Від здаємося?
Смішно з них, що вони думають що ми здамося після постів що немає контрнаступу

Фенте Фря• 12 апреля 2023
Ответ дляНічна ненажера
А Ви з окопу пишете?
Без Вас ніяк
А я не нию, як ви «Коли? Коли? Обіцяли ж»
Нічна ненажера• 12 апреля 2023
Ответ дляЗабрызжу ядом
Я доначу, і в волонтерські фонди також, хоча по місту у нас з волонтерами дивна історія...
Нас на роботі змушують конкретний фонд спонсорувати, виходять великі суми, і спливають якісь постійно щ ним скандали...
Короче все не радує
Джулияробертс• 12 апреля 2023
Ответ дляНічна ненажера
А коли ви чекаєте? Дивіться далі вашого носу і аналізуйте самостійно. Ви мабуть і Арестовича слухали на початку війни?
Kidstaff Bot• 12 апреля 2023
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
77 года рождения• 12 апреля 2023
Ответ дляНічна ненажера
зеля і буданова свого скоро зіл´є, як зробив це з бакановим.
Чекайте!
Elina Zorina• 12 апреля 2023
Ответ дляФенте Фря
Я не нию, а обговорюю тему.
Джулияробертс• 12 апреля 2023
Ответ дляЯк міряти?
А что будет в средине лета?
Та мабуть якийсь мирний договір.
77 года рождения• 12 апреля 2023
Ответ дляМеряю от 0
- в травні шашлики
- влітку Крим
- навесні контрнаступ
Удалено администрацией...
Басина• 12 апреля 2023
Ответ дляNastyushaK
Боты?
Русская не старайся даже.
Все уже сделали выводы кто за Украину и за победу.
А кто мрази работающие на разъединения и российское государство. На врага.
5-ая колонна не пройдет.
Победа будет за нами.
Якраз ви на роз´єднання і працюєте. Але у вас ніц не вийде)
Джулияробертс• 12 апреля 2023
Ответ дляБасина
Теж помітила це.

77 года рождения• 12 апреля 2023
Ответ дляДжулияробертс
Та мабуть якийсь мирний договір.
Удалено администрацией...
77 года рождения• 13 апреля 2023
Ответ дляДжулияробертс
Теж помітила це.
І купа лайків у неї від тих, хто навіть не зрозумів, кого саме вони лайкають
Читаю по вечерам• 13 апреля 2023
Ответ дляКотогосподиня
И шо? Не думали, шо она строчит с нового акка, потому что такие как вы забанили ее старый аккаунт?
Разве не админ людей банит?
77 года рождения• 13 апреля 2023
Адміни, а що тихенькі ждуни і ждунки поскаржилися на мій пост про піріміріє зі швабростаном?
Жодного не може бути перемир´я з цими дикими орками.
І на переговори минулого року до бі...русів не треба було арахаміям їздити!
Чи ще не про все дагаваріліся в Омані?
Читаю по вечерам• 13 апреля 2023
Ответ для77 года рождения
А шось, це шо?
Ви до Криму вже цим літом хотіли їхати і кавуни херсонські по 50 коп їсти?
А Ви спитали людей, чи хочуть вони продавати вам кавуни по 50 копійок? Це ж за тисячу гривень насіння купити, весь сезон пахати (полити, покропити, прополоти, прищіпнути), ще й машину загрузити.
Ще й паливо витратити.
Як на мене неповага, Ви б вирощували за такі гроші?
Вони зараз редиску по 80 рублів здають оптом, не можуть нарадуватися такій ціні, бо перередні три роки віддавали по 4 гривні і навіть просто заорювати трактором.
А по суті то така праця по бубочці її висіяти, прополоти, вирвати, обрати від листя, упакувати і негайно продати... Що навіть і це не гроші.
Svetrise• 13 апреля 2023
Ответ для77 года рождения
Чи ще не про все дагаваріліся в Омані?
это ваша предвыборная компания?
или из-за границы неудобно.
77 года рождения• 13 апреля 2023
Ответ дляЧитаю по вечерам
Ще й паливо витратити.
Це ви у мене уточнюєте про ціну земельної праці?
Ви, та особа, яка ще два тижні тому зібралася після Канади на пляж Азовського моря?
Ви перегрілися чи перемерзли?
NastyushaK• 13 апреля 2023
Ответ для77 года рождения
95 колона...
Мітадічка, атчізна, вялікая діржава, разідєнєніє і т.п.
У вас вся риторика під скрепи кремля.
Это скрепы Украины теперь.
А вы что думали?
В сказку попали где можно будет снова через олигархов ’порешать’ и подкупить политиков как это делали русские до Зеленского ?
Все будет защищено.
Давайте лучше не томите этим всем, а рассказывайте про Ермака.
Это интереснее, поржать с вас хоть.
NastyushaK• 13 апреля 2023
Ответ дляКотогосподиня
Какая храбрость! Какая незамутненность! Чуть шо не по вашей методичке от Зе, так сразу враги из росиси?
У меня нет ’методичек от Зе’
Не угадали.
А вот работающих на российское государство ботву и троллей очень легко вскрыть.
Они пишут одно и тоже.
Какие тезисы спустили такое и пишут.
95 квартал, Ермак, марафон и тд
Всю эту гниль нужно найти и судить за предательство родины.