Голена блондинка• Изменено 12 апреля 2023
Блефаропластика Полтава
Дівчата, порадьте лікаря в Полтаві який робив вам блефаропластику. Як результат, яка вартість?
Дякую
Я нє Матрьошка!• 13 апреля 2023
В обласній лікарні офтальмологи роблять. Сама не робила. Знаю хороші відгуки
Голена блондинка
• 13 апреля 2023
Ответ дляЛорка-хлорка
совет один- ничего не резать в Полтаве. Точка.
Дякую)
Голена блондинка
• 13 апреля 2023
Ответ дляЯ нє Матрьошка!
А призвіща не знаєте? Дякую
Робот Вертер• 13 апреля 2023
Ответ дляГолена блондинка
Дякую)
Бачила багато фото роботи клініки Безега. Там здається, його донька робить цю справу, то наче норм, не помітно. Я також буду робити, і якщо наважусь то буду також дивитись моє місто.
Дама_с_коготками• 13 апреля 2023
Могу посоветовать в Харькове врача Кремень Василий
Есть ещё Александр кремень (это его папа, но к нему очередь)
Голена блондинка
• 13 апреля 2023
Ответ дляРобот Вертер
Якщо чесно, то я зараз цей варіант теж розглядаю, але теж маю сумніви і страхи), тому і сподівалась що хтось в неї робив і поділився б враженнями))
Голена блондинка
• 13 апреля 2023
Ответ дляДама_с_коготками
Дякую, буду мати на увазі