Почемучка• вчера в 16:17

Подруга жаліється на малі чайові в кавʼярні

Я ж вважаю,що вартість напоїв на виніс зокрема кави дуже зросла за останній буквально час
З чого чайові залишати?
Love_Love_Love_• вчера в 16:19
При чому тут те зросла вартість напоїв чи ні.
Чайові залишати з того ж з чого і каву купуєте- з грошей!

Бронетапці• вчера в 16:21
Я вообще не оставляю, только округляю сумму. Могу оставить максимум гривен 100, если иду по подарочном у сертификату. Мне на работе никто чаевые не платит
Бойцовская• вчера в 16:23
Ну по той причине и меньше чаевых, потому как цены растут в разы быстрее чем поднимаются зарплаты
Свекруховна• вчера в 16:23
Чайові з кав´ярні на виніс?
Я не залишаю на виніс, залишаю лише якщо споживаю у закладі і мене гарно обслуговубть.
Вилосипедниця• вчера в 16:24
я ніколи не лишала і не лишаю на каві
Ваша прЭлесть• вчера в 16:27
Та заколебали всюду деньги клянчить. Я никому никаких чаевых не оставляю, схерали?
Prervana• вчера в 16:27
Хм. Я их там вообще никогда не оставляю, я за кофе карточкой плачу, не буду я лазить по сумке в поисках 5-10 гривен в баночку ’на отпуск баристы’

На паровозе• вчера в 16:29
сейчас мало кто оставляет , пусть ищет больший оклад, работодатели тоже хитрые, оклад маленький-но ты же выжевешь на чаевые
Шукаю стакан• вчера в 16:29
Ответ дляLove_Love_Love_
Так я купую товар, чайові то діло таке. Хочу лишу, а хочу ні.
Love_Love_Love_• вчера в 16:30
Ответ дляШукаю стакан
То не лишайте, вас ніхто не заставляє
Тракторні війська• вчера в 16:31
Никогда не оставляю чаевых.
Плачу только за услугу по прайсу или за еду в меню.
Мне инженеру на заводе никто чаевых не оставляет.
Чем официанты лучше? И я и они работаем за оговоренную заранее зарплату.
Несу пургу• вчера в 16:34
Ответ дляLove_Love_Love_
До того, що коли каву купував за 50 грн умовно, міг лишити чайові. А тепер кава коштує дорожче + все здорожчало окрім зарплат у людей, тому залишити чайові вже ’розкіш’ для людей
автор Почемучка • вчера в 16:34
Ответ дляСвекруховна
Чайові з кав´ярні на виніс?
Так в них там банка стоїть
Love_Love_Love_• вчера в 16:36
Ответ дляНесу пургу
Так, але ж не бариста ці ціни піднімає, бо прозвучало як претензії
Г@Л@В@ломка• вчера в 16:38
чаевые за 30 секунд работы?)
Несу пургу• вчера в 16:39
Ответ дляLove_Love_Love_
Так подруга автора і висуває претензії, що мало чайових.
Але нюанс в тому, що покупці не повинні лишати чайові, це їх власна воля - хочуть лишають, не хочуть - ні.
Love_Love_Love_• вчера в 16:40
Ответ дляНесу пургу
Взагалі, так не повинні.
По факту зараз я думаю по іншому, але це не має значення.
А автор просто троль.
Шукаю стакан• вчера в 16:42
Ответ дляLove_Love_Love_
То в баристи не людей мають бути претензії, а до роботодавця.
ПоЗиТиВнАя• вчера в 17:25
Яка в неї зарплатня що так бентежить я?

Ну що ви, мамо!• вчера в 17:30
Никогда никому нигде не оставляю чаевые
МеняАЖтрусит• вчера в 17:34
Я раніше залишала, зараз ні. Вони знали куди йшли працювати. І за що чайові? Це ж не обслуговування в кафе чи ресторані. Якщо їм залишати, то давайте й прадавцям в супермаркетах теж будемо залишати, кав´ярня, це по факту той самий магазин в якому продають готову каву і щось до неї
автор Почемучка • вчера в 17:54
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Яка в неї зарплатня що так бентежить я?
1200 за зміну
ЛеньГуглить_правда• вчера в 18:19
И правильно! Купила себе кофе-оплати кофе продавцу кофе.
мадам Везувий• вчера в 18:42
Тролик лав лав обвиняет других в тролизме. Надо же
Бджолина королева• вчера в 18:51
Попрошайки.
На роботі у мене немає чайових!
Не лишаю на чай і так ціни треш..
Слухи-руки не распускаю• вчера в 18:53
Ответ дляМеняАЖтрусит
чула про америку що в них дуже розповсюджена культура чайових бо це легальний спосіб наї* державу на податки. З офіціцної зп працівника платить податок і роботодавець і робітник. А чайові не оподатковуються, тож дуже зручно і економно, три копійки зарплати а решта чайові, але нащо то клієнтам? В Україні я хз, багато хто і так неофіційно працює.