А що таке?• Изменено 13 апреля 2023
поліп ендометрію, це зараз нова тема гінекологів?
знайшли у мене поліп ендометрію в приватній клініці
розміри не вказали, робила на 9й день узд
сказали що цмовірність 70% що прийдеться видаляти
і не затягувати щоб на наступний цикл переробити узд і якщо то відразу операцію в тому ж циклі, вартість 17 тис. орієнтовно
в гінеколога стабільно раз в півроку все завжди було ок
невже так терміново треба його вижаляти а не слідкувати?
є сенс піти у іншу клініку переробити узд?
мені 28, не народжувала і поки не планую
гінекологам не довіряю бо були вже ситуації з ними, можливо хтось тут порадить що робити
Замрійлива• 13 апреля 2023
Переделайте узи в следующем цикле, можете в другом месте. Если подтвердится, то да, их только удаляют. Гистероскопию делают и в гос клиниках.
Не за Будка• 13 апреля 2023
Я два місяці назад видалила, обійшлось в 7500. Поліп видаляти обовязково.
А що таке?
• 13 апреля 2023
Ответ дляНе за Будка
робили в державній?
Не за Будка• 13 апреля 2023
Ответ дляА що таке?
робили в державній?
Так, там моя лікар приватний оперує.
ФруктЕщеТот• 13 апреля 2023
Дивно, що розміри не вказали. Переробіть узі на початку циклу. Їх дійсно треба видаляти.
Міс Всесвіт• 13 апреля 2023
Переделайте узи через два цикла сразу после месячных , лучше в другом месте. Полипы часто уходят с месячными, если найдут опять, нужно поовести антибактериальную терапию и опять посмотреть , если не уйдет, тогда удалять. Спешки особой нет, но и годами ждать не надо,удаляют с целью получить гистологию и убедиться, что рака нет. Пс гинеколог
Куплю орехи• 13 апреля 2023
Обов´язково переробіть в іншій клініці, мені так розповідали, в приватній клініці, що в мене там капець капець повний, потрібно аналізів тисячі на півтори, а ще УЗІ і тільки в них робити. Пішла в державну, зробили процедуру, не помню як називається, типу камерою, а в мене все чисто, навіть фото мені зробили, бо я до них перелякана прийшла.
А Я Самая Самая• 13 апреля 2023
Після видалення обов´язково гормонотерапія, бо з´являться повторно.
Я только за!• 13 апреля 2023
Мені такий поліп виявили на допотопному узд-апараті в держ.поліклініці. Перепровірила ще в 2 приватних, підтвердили, що треба видаляти (я планувала вагітність, тому мені дуже радили видалити). В Адоніс 1,5 р.тому мені це коштувало 15 тис.., але впевнена, що дешевше можна зробити в більш бюджетних установах
Кава з адреналіном• 13 апреля 2023
размеры должны были написать.
мне делали повторное узи через 2 цикла.
только потом удаляли. я удаляла в очень дорогой клинике. и то мне 12к вышло. за что 17 даже не представляю)))
мне делали повторное узи через 2 цикла.
Кава з адреналіном• 13 апреля 2023
Ответ дляА Я Самая Самая
не обязательно.
А що таке?
• 13 апреля 2023
Ответ дляМіс Всесвіт
дякую!
А що таке?
• 13 апреля 2023
Ответ дляКуплю орехи
дякую!
А що таке?
• 13 апреля 2023
Ответ дляЗамрійлива
дякую)
А що таке?
• 13 апреля 2023
Ответ дляКава з адреналіном
размеры должны были написать.
мне делали повторное узи через 2 цикла.
ціна за анастезію та палату ще платити хоча перебувати в ній пару годин
Леди Репях• 13 апреля 2023
Не спешите с операцией.
Сходите еще к одному гинекологу.
Врачи любят сразу ’резать’, к сожалению.
А Вам надо всё обдумать.
Сходите еще к одному гинекологу.
А Вам надо всё обдумать.
Кава з адреналіном• 13 апреля 2023
Ответ дляА що таке?
я тоже была в палате, ну и анестезия. плюс анализы до операции. хотя может это так цены поднялись. я удаляла в феврале 2022
А Я Самая Самая• 13 апреля 2023
Ответ дляLinkaT
Не обязательно!!!!!
На особистому досвіді зрозуміла, що обов´язково, гістерорезектоскопію робила 3 рази з інтервалом 6 місяців.
Пластилин_Колец• 13 апреля 2023
Если не уйдет в следующем цикле, то удалять. Узи переделать у гос врача, частники заинтересованы на поскорее срубить бабла за вмешательство. У меня тоже была история с частниками.
После удаления ставить Мирену.
А Я Самая Самая• 13 апреля 2023
Ответ дляПластилин_Колец
После удаления ставить Мирену.
Не рожавшим спираль не ставя
Единая страна!• 13 апреля 2023
Це стара тема, після менструації подивитесь. А 17 тис це за гістероскопію?
А що таке?
• 13 апреля 2023
Ответ дляКава з адреналіном
так ціни виросли в приватних клініках дуже
навіть консультація була 640 рік тому вже 890
А що таке?
• 13 апреля 2023
Ответ дляЕдиная страна!
так з палатою і наркозом
Пластилин_Колец• 13 апреля 2023
Ответ дляА Я Самая Самая
Не рожавшим спираль не ставя
Ну врач подберет гормоны все равно. Право автора соглашаться или отказаться. Тем тут на советчице про повторные выскабливания без гормонотерапии - много.
А що таке?
• 13 апреля 2023
Ответ дляА Я Самая Самая
де робили? можете порадити ?
я так розумію це новіший метод за гістероскорію
А що таке?
• 13 апреля 2023
Ответ дляПластилин_Колец
сказали не вишкоябуаати потрібно, а зрізати
Единая страна!• 13 апреля 2023
Ответ дляА що таке?
так з палатою і наркозом
Вони потім можуть ще рости. Ві мішає Вам?
А що таке?
• 13 апреля 2023
Ответ дляЕдиная страна!
та наче ні
але я незнаю як без нього
тому об‘єктивно не відповім
але я незнаю як без нього
тому об‘єктивно не відповім