Свисток ля-минор• 13 апреля 2023
Катастрофічне випадіння волосся!!! ХЕЛП
Дівчата, порадьте. Може хто з таким зустрічався - був переїзд в іншу місцевість 10 місяців тому і з шикарного довгого густого доглянутого волосся залишився посічений жмуточок, попереду реальні залисини, на потилиці та нижня частина просто відпала на 20 см довжини, вигляд жахливий, недоглянутий. При всьому завжди добре розумно доглядала за волоссям, не користуюсь прасками, фен хороший і лише бережний режим, хороший догляд, фарби, ніяких маніпуляцій за цей час з волоссям не проводилось. Ендокринолог, трихолог розводять руками: гормони, залізо в нормі. І найголовніше у сестри, що живе зі мною та ж проблема. Поставили на воду фільтр зворотнього осмосу, але взагалі ніяких результатів. Під час миття волосся в руках залишається жмутами, стало дуже тонке, уже жорстке (як перепалене), відпадає і шматками, і невеликі молоді волосини, і залишки довгих. Я в розпачі...
Кондуктор троллейбуса• 13 апреля 2023
Ответ дляПес Патрон
Дивно що трихолог нічого не сказала за андрогенну алопецію.
По фото еще и диффузная.
Колупалочка• 13 апреля 2023
Короче переводжу.. автор в Німеччині... Будьте відвертою якщо хочете порад...
празники не помню• 13 апреля 2023
послушаю, тоже собираюсь к трихологу, эндокринологу, ищу в Киеве
Свисток ля-минор
• 13 апреля 2023
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Вы врете по поводу трихолога.
У вас є підстави мене звинувачувати у брехні??? Крім того, що трихолог порадив пропити вітаміни навіть без аналізів та змінити догляд нічого дільного.
Маю рацію• 13 апреля 2023
Фільтр зворотнього осмосу видає майже дистилят. Якщо Ви п´єте лише ту водо, то потрібен додатково мінералізатор. По волоссю, як не дивно, мені допоміг магне Б6. Теж залізо і феритин були в нормі. Я ще сама собі додала цинк і зрідка вітамін Д. Я не лікар, так що, самі розумієте, я просто попала на потрібне.
Свисток ля-минор
• 13 апреля 2023
Ответ дляКондуктор троллейбуса
По фото еще и диффузная.
Андрогенна підтверджується аналізами на вільний тестостеронта динідротестостерон. У мене ці аналізи в нормі
Xвостокрутелка• 13 апреля 2023
Якщо нема проблем з дефіцитом заліза, віт д і проблем з ттг/гормонами. То рекомендую вітаміни. При сезонному , стресовому чи механічно пошкодж випадінні допомагають буквально за тиждень
Пес Патрон• 13 апреля 2023
Ответ дляСвисток ля-минор
Підтверджує або спростовує андрогенну алопецію трихограма.
Кондуктор троллейбуса• 13 апреля 2023
Ответ дляСвисток ля-минор
Нет, анализы могут быть в норме.
Свисток ля-минор
• 13 апреля 2023
Ответ дляКолупалочка
Питання- де я не звучало. Не вгадали я в Україні
Свисток ля-минор
• 13 апреля 2023
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Нет, анализы могут быть в норме.
Ендокринолог спростувала це
Секс-Бомба• 13 апреля 2023
Меньше стресса если есть стресс.
Питание может не то,продукты то там другие.
Не мыть голову этой водой из крана,а ее кипятить воду эту ,кипяченой этой мыть и смывать.
Может шампуни не подходят
Мыть голову хозяйственным темным мылом.
Может шампуни не подходят
Мыть голову хозяйственным темным мылом.
Свисток ля-минор
• 13 апреля 2023
Ответ дляXвостокрутелка
Дякую, так всі ці гормони в нормі, але я проти використання вітамінів без лабораторного підтвердження нестачі мікроелементів.
Кондуктор троллейбуса• 13 апреля 2023
Ответ дляСвисток ля-минор
Ендокринолог спростувала це
Каким боком эндокринолог к восприимчивости фолликулов?
Пес Патрон• 13 апреля 2023
Ответ дляпразники не помню
Миноксидил кому-то помог?
Да, помогает. Лично знаю женщину с АА. Плеши заросли. Однако прежний объем не вернулся.
Xвостокрутелка• 13 апреля 2023
Ответ дляпразники не помню
Миноксидил кому-то помог?
Він вроді має синдром відміни. Ще класний лосьйон є DSD 3.4 , теж періодично ним користуюсь
Xвостокрутелка• 13 апреля 2023
Ответ дляСвисток ля-минор
Ну штош…
Свисток ля-минор
• 13 апреля 2023
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Нет, анализы могут быть в норме.
Так які підстави називати це випадіння андрогенним? По андрогенному типу, можливо, але причини інші. Тільеи щрозвмівши їх можна усунути проблему
Кондуктор троллейбуса• 13 апреля 2023
Ответ дляСвисток ля-минор
Вы сейчас прям что-то новое изобрели
Свисток ля-минор
• 13 апреля 2023
Ответ дляСекс-Бомба
Меньше стресса если есть стресс.
Может шампуни не подходят
Мыть голову хозяйственным темным мылом.
Может шампуни не подходят
Мыть голову хозяйственным темным мылом.
Питання у тому, що це не лише у мене, а й у сестри. З крана водою не мию вже місяців 5-6. Шампунь той, яким користувалась постійно і з сестрою у нас різний тип волосся і шкіри голови, тому і догляд інший.
Эскиз бесконечности• 13 апреля 2023
Ответ дляXвостокрутелка
2500 грн. А что в нем необычного на эти деньги?
празники не помню• 13 апреля 2023
Ответ дляПес Патрон
спасибо
празники не помню• 13 апреля 2023
Ответ дляXвостокрутелка
дякую
Свисток ля-минор
• 13 апреля 2023
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Вы сейчас прям что-то новое изобрели
Ви прийшли сюди з якою метою? Наплювати, поязвити?
Кондуктор троллейбуса• 13 апреля 2023
Ответ дляXвостокрутелка
Совпадение, не более.
Сегодня выпадают волосы которые погибли очень давно, за неделю результата просто не может быть.
бибизяна• 13 апреля 2023
Є андрогенна,при надлишку горомонів, а є андрогенетична, через генетику, і гормони при цьому в нормі