frumoasa17• 13 апреля 2023
Ответ дляZelenkа
У мене б старші після ричання сиділи б хрестиком вишивали отвічаю
Найстаршим там 5 та 7+ не повишивають🙈
frumoasa17• 13 апреля 2023
Ответ дляLudaSHS
Я тоже мучное все лю
И пиццы, и спагетти, пирожки, вареники, а если с вишней то мммим💙
Начинка з вишні це найкраща начинка
frumoasa17• 13 апреля 2023
Ответ дляZelenkа
В мене повишивають)
Там характерні дівчата, крім моєї та старшої сестри, а ось її молодша це найбільший треш. Племінниця до мене просилася перепочити не один раз. Тому що це маленький терорист
frumoasa17• 13 апреля 2023
Ответ для Просто я
Нет, мясо!!! вот самая лучшая начинка
Я теж люблю м´ясо, а ось пиріжки з м´ясом мені не дуже. Стереотип тільки з чимось солодким.
Ответ дляfrumoasa17
Тримайтесь! Або купіть їм пару пачок пазлів, змішайте в кучу і хай розкладають. Тиша на пару годин)
frumoasa17• 13 апреля 2023
Ответ дляZelenkа
🤣Будуть квести, яйця шукати
Перший великий сімейний обід на Великдень. Плюс знайомства у зв´язку з майбутньою подією.
frumoasa17• 13 апреля 2023
Ответ дляZelenkа
Розкажете потім, що у вас готують, цікаво
Традиційної паски як в Україні немає тут. Виглядає по іншому.
frumoasa17• 13 апреля 2023
Ответ для Просто я
А готовить что будете, на большой семейный обед?
Це буде в домі його батьків. Його мама буде щось, плюс замовлення, це нереально на стільки людей.
Сестры Гримм• 13 апреля 2023
Ответ для Просто я
А мы пока по Гугл картам маршрут проложим
Куди вже їдемо?